Dış Mekanda Paraflaşlarla Işık Dersi 2017-02-16T00:42:23+00:00

DIŞ MEKANDA PARAFLAŞLARLA YARATICI PORTRE TEKNİKLERİ ATÖLYESİ

Stüdyoda Modelli Işık Atölyesi’nden sonra yine ilk kez Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi tarafından düzenlenmeye başlanan DIŞ MEKANDA PARAFLAŞLARLA YARATICI PORTRE TEKNİKLERİ ATÖLYESİ yeniden başlıyor. Geçen ay otel odasında yaptığımız çekimin ardından  17 Ocak günü yeni konsept ile yine karşınızda olacağız.

 • Süre:
  1 Gün
 • Eğitmen:
  Burak Bulut
 • Eğitim Yeri:
  Seçilecek konsepte göre değişken
 • Başlangıç Tarihi:
  10 Eylül Cumartesi – 15:30
 • Ücreti:
  380 TL ( Nakit veya havalede 
  indirimli olan ücreti)

DIŞ MEKANDA MODELLİ IŞIK ATÖLYESİ

Stüdyoda Modelli Işık Atölyesi’nden sonra yine ilk kez 2012 yılında Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi tarafından düzenlenmeye başlanan DIŞ MEKANDA PARAFLAŞLARLA YARATICI PORTRE TEKNİKLERİ ATÖLYESİ yeniden başlıyor. Geçen ay otel odasında yaptığımız çekimin ardından  17 Ocak günü yeni konsept ile yine karşınızda olacağız.

Dış Mekan Paraflaş Kursu Slayt 1 (3)

Dış Mekan Paraflaş Kursu Slayt 1 (7)

Dış Mekanda Modelli Işık Atölyesi’ne kayıt için:
*Bu özel atölyeye sınırlı sayıda kursiyer alınacaktır.
*Atölyeye katılmak isteyen kursiyerlerin temel fotoğraf bilgisine sahip olmaları ön şartı vardır.
*Sınırlı sayıda katılımcı olacağından, atölye ücretinin tamamı ödendiğinde kesin kayıt yapılacaktır.

YABANCI MODELLER VE PARAFLAŞLARLA DIŞ MEKANDA FOTOĞRAF ÇEKİM GÜNLERİ YENİDEN BAŞLIYOR!!

Çekim Günleri Hakkında Genel Bilgi:

*Tüm çekimlerde moda sektöründen profesyonel kuaför, makyöz modellerimizi çekime hazırlayacak, her haftamız çok özel.
*Tüm çekimlerde moda dergilerinde gördüğünüz profesyonel 2 yabancı fotomodel bizimle olacak.
*Her çekim öncesi, haftaortası online ortamda buluşulup çekim için konsept-fikir alışverişi yapılacak.
*Hem gün ışığıyla hem de iç mekanda etkin paraflaş kullanımını, hem iyi bir model ışığı ve hem dengeli bir arkaplan ışığı sağlamayı öğreneceğiz, hem de portfolyolarımız için şahane fotoğraflar çıkacak
*Her bir çekim grubu için 12 kişilik kontenjan var, bu dev prodüksiyonlu Sadece paraflaş eğitimi almış kişilerle bu kursu yapabilmek için kurs kaydı öncelikli “Stüdyoda Yaratıcı Portre Atölyesi” kursiyerlerine yapılıyor. Kontenjanda boş yer oluşursa yedek olarak kayıt yaptıran, diğer paraflaş kullanan fotoğrafçılar da kursa kayıt olabilirler.

FOTOĞRAF DÜNYASINA DUYURU: Türkiye’de ilk kez y2012 yılında atölyemizin yaptığı, şuan birçok taklidi olan bu atölye programında bir şeyin altını çizmek istiyoruz. Bu kursta amaç, fotomodelli bir prodüksiyon yapıp kursiyerlerin portfolyo yapmasını sağlamak değil, yapacağımız 3 buluşma ve ışık üzerine yapacağımız derslerle, indoor ve outdoor çekim kurgularına ve ışığa hakim kursiyerler yetiştirmek. Eğitimi verecek Burak Bulut’un kurumsal firmalarla sayısız çekim deneyimini incelemek için katalog çekimi ve portfolyo sayfalarına göz atınız: http://burakbulut.net

www.mkizilay.com

Kampanya ve İndirimlerimiz

Temel’den Profesyonele Adım

Temel Fotoğrafçılık Kursumuzda 4 Hafta 16 Saat fotoğrafçılık dersi ile birlikte atölyemizin diğer kurslarından birini birlikte alan kursiyerlerimiz için ikinci kursumuz %25 indirimli

Arkadaşınla Gel:

Arkadaşınla gel ikiniz de%15 indirimi kapın! Gayet net 🙂

İkinci Kurs Kaydında:

Bir kursumuza kayıt olunduktan sonra 60 gün içerisinde kayıt olduğunuz ikinci kurs %15 indirimli!

Bilgi ve Kayıt Formu

Fotoğrafçılık Kursu Ön Kayıt Formu

Temel Fotoğrafçılık Kursu İleri Fotoğrafçılık Kursu Stüdyoda Modelli Işık Atölyesi Ürün Fotoğrafçılığı Kursu İleri Ürün Fotoğrafçılığı Kursu Strobist - Tepeflaşı Kursu Temel Photoshop Retouch - İleri Seviye Photoshop Lightroom Kursu Doğum Fotoğrafçılığı Serhan Serter'le Düğün Fotoğrafçılığında Ekipman Yönetimi Fotoğrafçılar İçin Renk Teorisi Fotoğrafçılar İçin Temel Video ve Kurgu Eğitimi Güçlü Siyah Beyaz Fotoğraf Yapma Atölyesi Özel Fotoğraf Dersi

İlginizi Çekebilecek Diğer Kurslarımız

Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi Güncel Programı

♦ Temel Ürün Fotoğrafçılığı Kursu 12 Mart 2017 Pazar 11:00'de  başlıyor, kayıtlar başladı! Ürün fotoğrafçılığında kendini geliştirmek isteyen, profesyonel çekimler yapmak isteyenler için.

♦ Fotoğrafçılar İçin Renk Teorisi 18 Mart Cumartesi 16:00'da başlıyor, kayıtlar başladı! Fotoğrafçılıkta kompozisyon bilgisi kadar renk bilgisini de kullanırsanız ulaşacağınız noktanın ne kadar farklı olduğunu göreceksiniz.

♦ Doğum Fotoğrafçılığı Kursu 18 Mart 2017 Cumartesi 10:30'da başlıyor, kayıtlar başladı! Doğum Fotoğrafçılığı Kursu sonunda tüm kursiyerlere KATILIM SERTİFİKASI verilecektir.

♦ Fotoğrafçılar İçin Temel Video ve Kurgu Eğitimi 25 Mart 2017 Cumartesi 19:30'da başlıyor. son dönemde artan yetenkleriyle fotoğraf makienelerimizin video özelliğini etkin kullanabilemek için oluşturulmuş bir eğitim programı.

♦ 4. Dönem Lightroom Kursu 15 Nisan 2017 Cumartesi 11:00'de başlıyor. Adobe Photoshop’a göre daha kolay ve daha hızlı fotoğraf düzenlemek için Adobe Lightroom Kursu’na mutlaka göz atmalısınız!

♦ 20. Dönem Strobist - Tepeflaşı Kursu 01 Nisan 2017 Cumartesi 10:30'da başlıyor. 2 hafta toplam 8 saat sürecek olan eğitimle tepeflaşlarınız çok daha kıymetli bir ekipmanınız haline gelecek

♦ 41. Dönem Stüdyoda Modelli Işık Atölyesi 01 Nisan Cumartesi 15:30'da  başlıyor. Profesyonel fotoğrafçılık sektöründe büyük bir ilgiyle karşılanan, birçok taklidi yapılan kursumuza kayıt için acele edin!

♦ 84.Dönem Temel Fotoğrafçılık Kursu 02 Nisan 2017 Pazar 15:00'de başlıyor. Sıfırdan başlayanlar için En iyi Temel Fotoğrafçılık Kursu, 4 hafta, 16 saatte inanılmaz aşama kaydedeceğiz birlikte.

♦ 14. Dönem Fotoğrafçıları İçin Temel Photoshop Kursu 15 Nisan Cumartesi 19:30'da başlıyor. Fotoğrafçılar için düzenlenen programımız ile Photoshop programı ile fotoğraflarınızı daha güzel hale getirmeye başlayacaksınız.

♦ Türkiye’nin en çok satan fotoğraf dergisi Digital SLR Magazine’nin  Fotoğraf Eğitim Merkezleri ekinde Atölyemizin tam 6 sayfa haberi yayınlandı. Okumak için tıklayınız. Atölyemizde eğitim alıp bu işte profesyonelleşen kursiyerimize de yer verilen haberde atölyemiz hakkında geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.

♦ Nikon Türkiye & Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi İşbirliğiyle yaptığımız Burak Bulut'la 10 şanslı kişiyeModa Fotoğrafçılığı Eğitimi çekim arkası videosu hazır, iyi seyirler.