Dış Mekanda Paraflaşlarla Işık Dersi 2017-04-04T00:19:16+00:00

DIŞ MEKANDA PARAFLAŞLARLA YARATICI PORTRE TEKNİKLERİ ATÖLYESİ

Stüdyoda Modelli Işık Atölyesi’nden sonra yine ilk kez Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi tarafından düzenlenmeye başlanan DIŞ MEKANDA PARAFLAŞLARLA YARATICI PORTRE TEKNİKLERİ ATÖLYESİ yeniden başlıyor. Geçen ay otel odasında yaptığımız çekimin ardından  17 Ocak günü yeni konsept ile yine karşınızda olacağız.

 • Süre:
  1 Gün
 • Eğitmen:
  Burak Bulut
 • Eğitim Yeri:
  Seçilecek konsepte göre değişken
 • Başlangıç Tarihi:
  10 Eylül Cumartesi – 15:30
 • Ücreti:
  380 TL ( Nakit veya havalede 
  indirimli olan ücreti)

DIŞ MEKANDA MODELLİ IŞIK ATÖLYESİ

Stüdyoda Modelli Işık Atölyesi’nden sonra yine ilk kez 2012 yılında Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi tarafından düzenlenmeye başlanan DIŞ MEKANDA PARAFLAŞLARLA YARATICI PORTRE TEKNİKLERİ ATÖLYESİ yeniden başlıyor. Geçen ay otel odasında yaptığımız çekimin ardından  17 Ocak günü yeni konsept ile yine karşınızda olacağız.

Dış Mekan Paraflaş Kursu Slayt 1 (3)

Dış Mekan Paraflaş Kursu Slayt 1 (7)

Dış Mekanda Modelli Işık Atölyesi’ne kayıt için:
*Bu özel atölyeye sınırlı sayıda kursiyer alınacaktır.
*Atölyeye katılmak isteyen kursiyerlerin temel fotoğraf bilgisine sahip olmaları ön şartı vardır.
*Sınırlı sayıda katılımcı olacağından, atölye ücretinin tamamı ödendiğinde kesin kayıt yapılacaktır.

YABANCI MODELLER VE PARAFLAŞLARLA DIŞ MEKANDA FOTOĞRAF ÇEKİM GÜNLERİ YENİDEN BAŞLIYOR!!

Çekim Günleri Hakkında Genel Bilgi:

*Tüm çekimlerde moda sektöründen profesyonel kuaför, makyöz modellerimizi çekime hazırlayacak, her haftamız çok özel.
*Tüm çekimlerde moda dergilerinde gördüğünüz profesyonel 2 yabancı fotomodel bizimle olacak.
*Her çekim öncesi, haftaortası online ortamda buluşulup çekim için konsept-fikir alışverişi yapılacak.
*Hem gün ışığıyla hem de iç mekanda etkin paraflaş kullanımını, hem iyi bir model ışığı ve hem dengeli bir arkaplan ışığı sağlamayı öğreneceğiz, hem de portfolyolarımız için şahane fotoğraflar çıkacak
*Her bir çekim grubu için 12 kişilik kontenjan var, bu dev prodüksiyonlu Sadece paraflaş eğitimi almış kişilerle bu kursu yapabilmek için kurs kaydı öncelikli “Stüdyoda Yaratıcı Portre Atölyesi” kursiyerlerine yapılıyor. Kontenjanda boş yer oluşursa yedek olarak kayıt yaptıran, diğer paraflaş kullanan fotoğrafçılar da kursa kayıt olabilirler.

FOTOĞRAF DÜNYASINA DUYURU: Türkiye’de ilk kez y2012 yılında atölyemizin yaptığı, şuan birçok taklidi olan bu atölye programında bir şeyin altını çizmek istiyoruz. Bu kursta amaç, fotomodelli bir prodüksiyon yapıp kursiyerlerin portfolyo yapmasını sağlamak değil, yapacağımız 3 buluşma ve ışık üzerine yapacağımız derslerle, indoor ve outdoor çekim kurgularına ve ışığa hakim kursiyerler yetiştirmek. Eğitimi verecek Burak Bulut’un kurumsal firmalarla sayısız çekim deneyimini incelemek için katalog çekimi ve portfolyo sayfalarına göz atınız: http://burakbulut.net

www.mkizilay.com

Kampanya ve İndirimlerimiz

Temel’den Profesyonele Adım

Temel Fotoğrafçılık Kursumuzda 4 Hafta 16 Saat fotoğrafçılık dersi ile birlikte atölyemizin diğer kurslarından birini birlikte alan kursiyerlerimiz için ikinci kursumuz %25 indirimli

Arkadaşınla Gel:

Arkadaşınla gel ikiniz de%15 indirimi kapın! Gayet net 🙂

İkinci Kurs Kaydında:

Bir kursumuza kayıt olunduktan sonra 60 gün içerisinde kayıt olduğunuz ikinci kurs %15 indirimli!

Bilgi ve Kayıt Formu

Fotoğrafçılık Kursu Ön Kayıt
Almak istedğiniz fotoğrafçılık kurslarımıza ön kayıt yaptırmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.

Temel Fotoğrafçılık Kursu İleri Fotoğrafçılık Kursu Stüdyoda Modelli Işık Atölyesi Ürün Fotoğrafçılığı Kursu Strobist - Tepeflaşı Kursu Temel Photoshop Retouch - İleri Seviye Photoshop Kursu Adobe Lightroom Kursu Özel Fotoğraf Dersi Doğum Fotoğrafçılığı Fotoğrafçılar İçin Renk Teorisi Fotoğrafçılar İçin Temel Video ve Kurgu Eğitimi Güçlü Siyah Beyaz Fotoğraf Yapma Atölyesi Serhan Serter'le Düğün Fotoğrafçılığında Ekipman Yönetimi

* Tüm kurslarımızda kısıtlı kontenjan bulunmaktadır. Bu sebeple ön kaydınızı yaptırdıktan sonra Atölyemizi ziyaret ederek veya EFT ile 50 TL ön ödeme yapmanızı rica ederiz.
* Fotoğraf kursu ödemelerinizi tek çekim Kredi Kartı ile yapabilirsiniz. (Nakit öderseniz ek indirimden yararlanabilirsiniz.)
* Ödeme yapabilmeniz için hesap numarası: Burak Yıldırım / Garanti Bankası / TR310006200057500006296177

İlginizi Çekebilecek Diğer Kurslarımız

Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi Güncel Programı

♦ 4. Dönem Lightroom Kursu 15 Nisan 2017 Cumartesi 11:00'de başlıyor. Adobe Photoshop’a göre daha kolay ve daha hızlı fotoğraf düzenlemek için Adobe Lightroom Kursu’na mutlaka göz atmalısınız!

♦ 14. Dönem Fotoğrafçıları İçin Temel Photoshop Kursu 15 Nisan Cumartesi 19:30'da başlıyor. Fotoğrafçılar için düzenlenen programımız ile Photoshop programı ile fotoğraflarınızı daha güzel hale getirmeye başlayacaksınız.

♦ Yenikapı Mevlevihanesi Ücretsiz Fotoğraf Çekim Etkinliği 19 Nisan 2017 Çarşamba 19:00'daHer ay düzenlediğimiz şehir içi ücretsiz fotoğraf çekim gezileri Nisan programı bu yıl yeniden Yenikapı Mevlevihanesi'ne yapılıyor. Kısıtlı kontenjan olup kayıt için acele edin.

♦ Tanin Helvacı "Bir Başka Mısır" Fotoğrafları Sunumu 21 Nisan 2017 Saat 19.00 'da . Katılım herkese açık ve ücretsizdir.

♦ Doğum Fotoğrafçılığında Panoramik Albüm Tasarımı eğitimi 29 Nisan Cumartesi 14:00'de başlıyor. Doğum fotoğrafçısı Beyza Sultan Durna ile doğum fotoğrafçılarının albümlerinin kendilerinin tasarlayabilmesi için düzenlediğimiz bir günlük eğitim için kısıtlı kontenjan bulunmaktadır.

♦ Temel Ürün Fotoğrafçılığı Kursu 06 Mayıs 2017 Cumartesi 11:30'da  başlıyor, kayıtlar başladı! Ürün fotoğrafçılığında kendini geliştirmek isteyen, profesyonel çekimler yapmak isteyenler için.

♦ 42. Dönem Stüdyoda Modelli Işık Atölyesi 14 Mayıs 2017 Pazar 16:00'da  başlıyor. Profesyonel fotoğrafçılık sektöründe büyük bir ilgiyle karşılanan, birçok taklidi yapılan kursumuza kayıt için acele edin!

♦ 85.Dönem Temel Fotoğrafçılık Kursu 07 Mayıs 2017 Pazar 11:00'de başlıyor. Sıfırdan başlayanlar için En iyi Temel Fotoğrafçılık Kursu, 4 hafta, 16 saatte inanılmaz aşama kaydedeceğiz birlikte.

♦ 21. Dönem Strobist - Tepeflaşı Kursu 20 Mayıs 2017 Cumartesi 16:00'da başlıyor. 2 hafta toplam 8 saat sürecek olan eğitimle tepeflaşlarınız çok daha kıymetli bir ekipmanınız haline gelecek.

♦ Doğum Fotoğrafçılığı ve Yeni Doğan Kursu 3 Haziran 2017 Cumartesi 11:00'de başlıyor. 1 gün toplam 8 saat sürecek olan kurs doğum fotoğrafçılığında kendisini geliştirmek isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat

♦ Türkiye’nin en çok satan fotoğraf dergisi Digital SLR Magazine’nin  Fotoğraf Eğitim Merkezleri ekinde Atölyemizin tam 6 sayfa haberi yayınlandı. Okumak için tıklayınız. Atölyemizde eğitim alıp bu işte profesyonelleşen kursiyerimize de yer verilen haberde atölyemiz hakkında geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.

♦ Nikon Türkiye & Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi İşbirliğiyle yaptığımız Burak Bulut'la 10 şanslı kişiyeModa Fotoğrafçılığı Eğitimi çekim arkası videosu hazır, iyi seyirler.