İleri Ürün Fotoğrafçılığı Kursu 2017-03-23T15:00:31+00:00

İLERİ ÜRÜN  FOTOĞRAFÇILIĞI KURSU / COMMERCIAL STILL LIFE PHOTOGRAPHY (3 Hafta, 12 Saat)

İleri Ürün Fotoğrafçılığı Kursu 26 Şubat 2017 Pazar 11:00’de başlıyor, kayıtlar başladı!

Burak Bulut referanslarından görebileceğiniz gibi yaklaşık 12 yıldır kurumsal firmaların ürün fotoğraf çekimi ni yapıyor, ayrıca yıllardır Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi’nde birçok e-ticaret sitesi fotoğrafçısına ve e-ticaret firma sahibine özel ürün çekimi kursu verdi. Bu kursta amacımız, İleri Ürün Fotoğrafçılığı Kursu ile ürün fotoğraf çekimleri konusunda bilgiler almış kişilerle, Türkiye’de ilk defa, başından sonuna en iyi ürün fotoğrafları çekmenin tüm detaylarını saat, mücevher, cam, yemek örneklerini birlikte çekerek öğrenmek. Yine 4 yıl önce Türkiye’de ilk defa yaptığımız, sonradan birçok taklidi çıkan Modelli Işık Atölyesi’ne, ışık konusunda ilerlemek isteyen 400’den fazla amatör ve profesyonel fotoğrafçı katıldı. 2016 yılında başlattığımız bu ürün fotoğraf çekimi kursunda da amacımız, fotoğraf sektöründe ürün görsellerinin kalitesini arttırmak, profesyonel fotoğrafçı meslektaşlarımızın yanında olmak. Dersler Haftada bir gün, aynı gün ve saatte yapılmaktadır.

 • Süre:
  3 hafta (Toplam 12 saat)

 • Eğitmen:
  Burak Bulut

 • Eğitim Yeri:
  Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi
  Taksim

 • Başlangıç Tarihi:
  26 Şubat 2017 Pazar – 11:00

 • Ücreti:
  380 TL ( Nakit veya havalede
  indirimli olan ücreti)

İLERİ ÜRÜN ÇEKİMİ FOTOĞRAF KURSU DERS PROGRAMI

1. ders (Çekim pratiği)
*Mücevher fotoğrafları çekimi anlatımı ve uygulamalı fotoğraf çekimi

*Makro fotoğraf çekerken dikkat edilmesi gerekenler, çok küçük ve çok parlak ürünlerin çekimi

*Maksimum keskinlik için lens değerlerinin ve alan derinliği hesaplarının yapılması

*Pırlanta gibi ışıltılı ürünlerde onu ön plana çıkarma ve uygulamalı fotoğraf çekimi

*Netlik yığma mantığı, yapılışı ve Photoshop ortamında düzetilmesi

2. ders (Ürün Çekimi Pratiği)
Ürün ve reklam fotoğrafçılığının bir alanı da Kompozit Fotoğraf

Öncelikle neden kompozit fotoğrafa ihtiyaç oluyor, örnek fotoğraflar üzerinden tartışacağız.

Ardından bir ürünün farklı özelliklerini tek fotoğrafta mükemmel bir biçimde öne çıkarmak için,

farklı ışıklarla birçok çekimler yapıp bunları haftaya photoshopta ders sırasında birleştireceğiz

3. ders (Dijital Düzenleme-Photoshop)
Ürün fotoğrafında keskin, net ve onu en iyi yansıtacak ışıklarla çektikten sonra son dokunuşları bilgisayarda;

Photoshopta Kompozit fotoğraf birleştirme

Ürün Fotoğrafçısının işine yarayacak pratik photoshop bilgileri

Ürün Fotoğrafçısı için ek photoshop pluginleri ve uygulamalar

KATILMAK İÇİN: 3 hafta, 11 Saat sürecek Ürün Çekimi Fotoğraf Kursu ücreti: 400 TL’dir (380 TL nakit veya havale indirimli).Kontenjan 12 kişidir, ön kayıt yaparak yerinizi ayırmak için hemen bilgi@burakbulut.net adresine e-posta gönderiniz. Ürün Çekimi Fotoğrafçılık Kursu İstanbul Beyoğlu’nda.

 • Tüm kurslarımızda kısıtlı kontenjan bulunmaktadır. Bu sebeple ön kaydınızı yaptırdıktan sonra Atölyemizi ziyaret ederek veya EFT ile 50 TL ön ödeme yapmanızı rica ederiz.
 • Fotoğraf kursu ödemelerinizi tek çekim Kredi Kartı (nakit öderseniz ek indirimli) ile yapabilirsiniz.
 • Ödeme yapabilmeniz için hesap numarası: Burak Yıldırım / Garanti Bankası / TR310006200057500006296177

Bu kurs ne vadediyor: Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi 12 yıldır amatörden profesyonele pek çok kursiyerinin fotoğrafçılığını bir adım öteye taşıdı. Siz de Facebook grubumuzda atölyemizden eğitim almış binlerce kursiyere birebir sorabileceğiniz gibi, Ürün Çekimi Fotoğrafçılık Kursu programımız size ürünün daha iyi çekebilmek için ışığın kalitesini, rengini, açısını nasıl kullanmak gerektiğini, bir çok teknik, grafik değerleri okumayı öğrenerek kurs sırasında çekimi en zor ürünleri çekerek öğreneceğiz

Profesyonel ürün fotoğrafçısı olmak istiyorsanız, bilmek isteyeceğiniz konuları bir araya getiren 11 saatlik dolu dolu bir program sizi bekliyor. Çektiğiniz ürünü göz kamaştırıcı hale getirmek için ışık, renk, objektif, arkaplan, bakış noktası vb birçok yönden kendinizi geliştireceğiniz bir kurs programı ürettik. Bizden ürün çekimi kursu alıp sektörde fark yaratan yüzlerce kursiyerimiz oldu.

11 saat atölyede en zor örneklerle ürün çekimi çalışıp, sonrasında da iletişimde kalarak, ürün çekimlerinin üstesinden birlikte en iyi şekilde gelelim..

Bilgi ve Kayıt Formu

Fotoğrafçılık Kursu Ön Kayıt Formu

Temel Fotoğrafçılık Kursu İleri Fotoğrafçılık Kursu Stüdyoda Modelli Işık Atölyesi Ürün Fotoğrafçılığı Kursu İleri Ürün Fotoğrafçılığı Kursu Strobist - Tepeflaşı Kursu Temel Photoshop Retouch - İleri Seviye Photoshop Lightroom Kursu Doğum Fotoğrafçılığı Serhan Serter'le Düğün Fotoğrafçılığında Ekipman Yönetimi Fotoğrafçılar İçin Renk Teorisi Fotoğrafçılar İçin Temel Video ve Kurgu Eğitimi Güçlü Siyah Beyaz Fotoğraf Yapma Atölyesi Özel Fotoğraf Dersi

Kampanya ve İndirimlerimiz

Temel’den Profesyonele Adım

Temel Fotoğrafçılık Kursumuzda 4 Hafta 16 Saat fotoğrafçılık dersi ile birlikte atölyemizin diğer kurslarından birini birlikte alan kursiyerlerimiz için ikinci kursumuz %25 indirimli

Arkadaşınla Gel:

Arkadaşınla gel ikiniz de%15 indirimi kapın! Gayet net 🙂

İkinci Kurs Kaydında:

Bir kursumuza kayıt olunduktan sonra 60 gün içerisinde kayıt olduğunuz ikinci kurs %15 indirimli!

İlginizi Çekebilecek Diğer Kurslarımız

Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi Güncel Programı

♦ Temel Ürün Fotoğrafçılığı Kursu 12 Mart 2017 Pazar 11:00'de  başlıyor, kayıtlar başladı! Ürün fotoğrafçılığında kendini geliştirmek isteyen, profesyonel çekimler yapmak isteyenler için.

♦ Fotoğrafçılar İçin Renk Teorisi 18 Mart Cumartesi 16:00'da başlıyor, kayıtlar başladı! Fotoğrafçılıkta kompozisyon bilgisi kadar renk bilgisini de kullanırsanız ulaşacağınız noktanın ne kadar farklı olduğunu göreceksiniz.

♦ Doğum Fotoğrafçılığı Kursu 18 Mart 2017 Cumartesi 10:30'da başlıyor, kayıtlar başladı! Doğum Fotoğrafçılığı Kursu sonunda tüm kursiyerlere KATILIM SERTİFİKASI verilecektir.

♦ Fotoğrafçılar İçin Temel Video ve Kurgu Eğitimi 25 Mart 2017 Cumartesi 19:30'da başlıyor. son dönemde artan yetenkleriyle fotoğraf makienelerimizin video özelliğini etkin kullanabilemek için oluşturulmuş bir eğitim programı.

♦ 4. Dönem Lightroom Kursu 15 Nisan 2017 Cumartesi 11:00'de başlıyor. Adobe Photoshop’a göre daha kolay ve daha hızlı fotoğraf düzenlemek için Adobe Lightroom Kursu’na mutlaka göz atmalısınız!

♦ 20. Dönem Strobist - Tepeflaşı Kursu 01 Nisan 2017 Cumartesi 10:30'da başlıyor. 2 hafta toplam 8 saat sürecek olan eğitimle tepeflaşlarınız çok daha kıymetli bir ekipmanınız haline gelecek

♦ 41. Dönem Stüdyoda Modelli Işık Atölyesi 01 Nisan Cumartesi 15:30'da  başlıyor. Profesyonel fotoğrafçılık sektöründe büyük bir ilgiyle karşılanan, birçok taklidi yapılan kursumuza kayıt için acele edin!

♦ 84.Dönem Temel Fotoğrafçılık Kursu 02 Nisan 2017 Pazar 15:00'de başlıyor. Sıfırdan başlayanlar için En iyi Temel Fotoğrafçılık Kursu, 4 hafta, 16 saatte inanılmaz aşama kaydedeceğiz birlikte.

♦ 14. Dönem Fotoğrafçıları İçin Temel Photoshop Kursu 15 Nisan Cumartesi 19:30'da başlıyor. Fotoğrafçılar için düzenlenen programımız ile Photoshop programı ile fotoğraflarınızı daha güzel hale getirmeye başlayacaksınız.

♦ Türkiye’nin en çok satan fotoğraf dergisi Digital SLR Magazine’nin  Fotoğraf Eğitim Merkezleri ekinde Atölyemizin tam 6 sayfa haberi yayınlandı. Okumak için tıklayınız. Atölyemizde eğitim alıp bu işte profesyonelleşen kursiyerimize de yer verilen haberde atölyemiz hakkında geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.

♦ Nikon Türkiye & Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi İşbirliğiyle yaptığımız Burak Bulut'la 10 şanslı kişiyeModa Fotoğrafçılığı Eğitimi çekim arkası videosu hazır, iyi seyirler.