Özel Fotoğrafçılık Dersi 2017-04-04T01:02:27+00:00

BİREBİR / KİŞİYE ÖZEL FOTOĞRAFÇILIK DERSİ

Özel fotoğrafçılık dersi

Türkiye’nin ve hatta Dünya’nın her yerinden vakti sınırlı kişilerle, öncesinde onlara özel bir program belirleyip her seviye özel fotoğrafçılık dersi yaptık. Örneğin, Belçika’da bir fotoğraf stüdyosu açmak isteyen bir kursiyerimiz, 1 hafta İstanbul’da kalarak kendinde eksik gördüğü dersleri Burak Bulut ile tamamlayarak ülkesine döndü. Bazen de e-ticaret sitelerindeki fotoğrafçıları firmaları yollayabiliyor, profesyonel fotoğrafçılık sektöründeki kaliteyi arttırmak için..

Vaktiniz sınırlı ise ya da sadece işinizle ilgili gerekli fotoğrafik bilgileri öğrenmek istiyorsanız veya eşiniz/arkadaşınızla birlikte fotoğraf çekmeyi öğrenmek istiyorsanız;

Burak Bulut ile birebir özel fotoğrafçılık dersi alarak, 5 saat süren bu hızlandırılmış ders ile fotoğraf çekmek için gereken temel bilgileri uygulama yaparak öğrenebilirsiniz.

Kurs yeri isteğe göre atölyemiz ya da kursiyere uygun başka bir yer olabilir.

Sıfırdan başlayarak temel fotoğrafçılık bilgilerinin uygulamalı olarak özel ders ile öğretim ücreti 5 saati: 550 TL’dir.

Özel fotoğrafçılık dersi sonunda bir katılım belgesi verilecektir.

Kişiye özel farklı konularda (portre fotoğrafı, stüdyo fotoğrafçılığı, ürün çekimi, photoshop vb) fotoğraf dersi içeriği belirleyebiliyoruz, bu durumlarda özel ders saati ders verilecek konuya göre belirleniyor.

Birebir / Kişiye Özel Fotoğraf Kursu almak için Atölye Tel: 0212 2387920. Burak Bulut’u ve Atölyemizi en iyi tanımanın yolu: Kursiyerlerimizin Görüşleriburakbulutfotografatolyesi

Fotoğrafçılık Kursu Ön Kayıt
Almak istedğiniz fotoğrafçılık kurslarımıza ön kayıt yaptırmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.

Temel Fotoğrafçılık Kursu İleri Fotoğrafçılık Kursu Stüdyoda Modelli Işık Atölyesi Ürün Fotoğrafçılığı Kursu Strobist - Tepeflaşı Kursu Temel Photoshop Retouch - İleri Seviye Photoshop Kursu Adobe Lightroom Kursu Özel Fotoğraf Dersi Doğum Fotoğrafçılığı Fotoğrafçılar İçin Renk Teorisi Fotoğrafçılar İçin Temel Video ve Kurgu Eğitimi Güçlü Siyah Beyaz Fotoğraf Yapma Atölyesi Serhan Serter'le Düğün Fotoğrafçılığında Ekipman Yönetimi

* Tüm kurslarımızda kısıtlı kontenjan bulunmaktadır. Bu sebeple ön kaydınızı yaptırdıktan sonra Atölyemizi ziyaret ederek veya EFT ile 50 TL ön ödeme yapmanızı rica ederiz.
* Fotoğraf kursu ödemelerinizi tek çekim Kredi Kartı ile yapabilirsiniz. (Nakit öderseniz ek indirimden yararlanabilirsiniz.)
* Ödeme yapabilmeniz için hesap numarası: Burak Yıldırım / Garanti Bankası / TR310006200057500006296177