Retouch – İleri Seviye Photoshop Kursu 2017-05-17T01:17:08+00:00

Retouch - İleri Seviye Photoshop Kursu ile

Fotoğraflarınıza Profesyonel Görünüm Kazandırın

7. Dönem Retouch - İleri Seviye Photoshop Kursu 25 Şubat 2017 Cumartesi başlıyor!

Başlangıç Tarihi:25 Şubat 2017 Cumartesi
Süre:4 Hafta (Toplam 12 saat)
Eğitmen:Ozan Tüzün
Eğitim Yeri:Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi
Ücret:490 TL (Nakit/havale indirimli ücret)

Nasıl bir Photoshop Kursu?

Retouch – İleri Seviye Photoshop Kursumuz , Temel Photoshop bilgilerine sahip kursiyerlerle, fotoğraflarında özel düzenlemeler yapmalarını amaçlayan, uygulamalı bir eğitimdir. Katılımcıların kendi güncel photoshop yüklü dizüstü bilgisayarlarıyla gelme şartı vardır. Her hafta eğitmenimiz örnek çalışma dosyaları dağıtarak, fotoğrafların üzerinde bir çok ileri seviye değişikliği katılımcılar hep birlikte yapacaklar.

Retouch - İleri Seviye Photoshop Kursu Programı

1. HAFTA(4 saat):

Fotoğrafçılığa giriş, kısa tarihi,
Fotoğrafın oluşum süreci, fotoğrafı oluşturan öğeler
Fotoğraf makineleri türleri, fotoğraf makinesinin çalışma prensipleri,
Objektifler, objektif türleri,
AF ve Manuel Netleme Sistemleri
Sensörler (Crop çarpan / Full frame)
Diyafram – Enstantane – ISO ilişkisi, enstantane ve diyafram seçimi örnekleri, net alan derinliği hesapları
Fotoğrafçının diğer yardımcı araçları, makine satın alırken dikkat edilmesi gerekenler, yardımcı ekipmanları ekipmanları tanımak

2. HAFTA(4 saat):

Fotoğrafta ışık bilgisi,
Işık kaynakları,
Işık ölçüm modları, yöntemleri
AE bracketing
Makine dahili flaşları, dolgu flaşı kullanımı
Isı değerleri, ışığın kullanımı ve kompozisyona etkisi,
Beyaz dengesi (White Balance)
Fotoğrafta kompozisyon ve kadraj, fotoğrafta ritim, ilgi merkezi, altın kesim, kontrast vb konularla örnek fotoğraflar üzerinden fotoğrafta fotoğrafçının seçimleri

3. HAFTA

Uygulamalı Fotoğraf Çekim Gezisi Günü

Bu hafta tamamen Atölye dışında geçen bir çekim gezisi yapacağız. İlk iki hafta öğrendiğimiz konular üzerinden gezimiz boyunca pratikler yapıp teorik olarak öğrendiklerimizi dış çekim ortamında pratik olarak uygulayacağız. Bir fotoğraf eğitiminin olmazsa olmaz süreci uygulamalı çekim gezisidir. Gezimiz ortalama 4 saat sürüyor ama amacımız elinizdeki makineye tamamen hakim olmanızı sağlamak, bu yüzden de aklınızda soru kalmayana denk geziyi devam ettirebiliriz 🙂

4. HAFTA (4 saat):

Gezide çekilen fotoğrafların değerlendirilmesi, daha iyi sonuç için neler yapabilirdik?
Dijital düzenleme programları – Phoshop – Lightroom – Picmonkey vb.
Dijital düzenleme parametreleri ( Kontrast, Keskinlik, Parlaklık, Renk Tonu, Renk Doygunluğu )
Renk Uzayı (sRGB – AdobeRGB)
Fotoğraf dosya formatları
Fotoğrafçılıkta kullanabileceğiniz “Akıllı Telefon Uygulamaları”

Yıllardır profesyonel fotoğrafçıların en çok kurs aldığı atölye olmamızın sebebi özel fotoğrafçılık kurslarımız:

Işığı katalog çekimi yapan profesyonel fotoğrafçılar gibi kullanmak için, reklam, moda, ürün fotoğrafçılığı alanlarında pratikler yaparak öğrenmek için Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi ileri seviye diğer fotoğrafçılık kursları :

İleri Fotoğraf Atölyesi

Ürün Fotoğrafçılığı Kursu

Stüdyoda Modelli Işık Atölyesi

Strobist Tepe Flaşı Kursu

Retouch-İleri Seviye Photoshop Kursu

Bu kurs ne vadediyor?

Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi 12 yıldır amatörden profesyonele pek çok kursiyerinin fotoğrafçılığını bir adım öteye taşıdı. Siz de Facebook grubumuzda atölyemizden eğitim almış binlerce kursiyere birebir  sorabilirsiniz. Saç rengi değiştirme, cildin yapısını bozmadan lekeleri yok etme, arka plan rengini değiştirme, estetik düzeltmeler ve daha bir çok tekniği öğreneceksiniz. Plug-in’lere bağlı olmadan, layer tabanlı renkleri, düzenlemeleri daha sonra istediğiniz gibi değiştirebileceğiniz bol uygulamalı bir eğitim sizi bekliyor.

Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi’nde Temel Fotoğrafçılık Kursu alan tüm kursiyerlerin istedikleri kadar dersleri tekrar hakkı olduğunuz biliyor muydunuz? Üstelik hiç bir ek ücret ödemeden!

Eğitimleri Gerçekleştirdiğimiz Atölyemiz

Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi Stüdyomuz

Burak Bulut Fotoğraf Atölyesinde Sizi Ne Bekliyor?

Temel’den Profesyonele Adım
Temel Fotoğrafçılık Kursumuzda 4 Hafta 16 Saat fotoğrafçılık dersi ile birlikte atölyemizin diğer kurslarından birini birlikte alan kursiyerlerimiz için ikinci kursumuz %25 indirimli
Arkadaş İndirimi
Arkadaşınızla gelin, ikiniz de %15 indirimi kapın! Gayet net! 🙂
İkinci Kurs Kaydında
Bir kursumuza kayıt olup 60 gün içerisinde kayıt olduğunuz ikinci kurs %15 indirimli!

Fotoğrafçılık Kursu Ön Kayıt
Almak istedğiniz fotoğrafçılık kurslarımıza ön kayıt yaptırmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.

Temel Fotoğrafçılık Kursu İleri Fotoğrafçılık Kursu Stüdyoda Modelli Işık Atölyesi Ürün Fotoğrafçılığı Kursu Strobist - Tepeflaşı Kursu Temel Photoshop Retouch - İleri Seviye Photoshop Kursu Adobe Lightroom Kursu Özel Fotoğraf Dersi Doğum Fotoğrafçılığı Fotoğrafçılar İçin Renk Teorisi Fotoğrafçılar İçin Temel Video ve Kurgu Eğitimi Güçlü Siyah Beyaz Fotoğraf Yapma Atölyesi Serhan Serter'le Düğün Fotoğrafçılığında Ekipman YönetimiDış Mekanda Paraflaşlarla Yaratıcı Portre Teknikleri Atölyesi

* Tüm kurslarımızda kısıtlı kontenjan bulunmaktadır. Bu sebeple ön kaydınızı yaptırdıktan sonra Atölyemizi ziyaret ederek veya EFT ile 50 TL ön ödeme yapmanızı rica ederiz.
* Fotoğraf kursu ödemelerinizi tek çekim Kredi Kartı ile yapabilirsiniz. (Nakit öderseniz ek indirimden yararlanabilirsiniz.)
* Ödeme yapabilmeniz için hesap numarası: Burak Yıldırım / Garanti Bankası / TR3100 0620 00575 0000 6296 177

Retouch - İleri Seviye Photoshop Kursu kaydı için:

4 hafta, 12 saat sürecek Retouch - İleri Seviye Photoshop Kursu ücreti: 540 TL’dir (490 TL nakit veya havale indirimli).

İlginizi Çekebilecek Diğer Kurslarımız

Kısa sürede çoklu fotoğraf işlemek isteyen Pro fotoğrafçılar ya da yeni başlayan fotoğrafçılar için Adobe Photoshop’a göre daha kolay ve daha hızlı fotoğraf düzenlemek için Adobe Lightroom Kursu’na mutlaka göz atmalısınız!

Profesyonel fotoğrafçılık sektöründe büyük bir ilgiyle karşılanan ve birçok taklidi yapılan
stüdyo fotoğrafçılığı kursumuzla tanışın.

Bu kursta amacımız, Türkiye’de ilk defa, başından sonuna ürün fotoğrafçılığının tüm detaylarını saat, mücevher, cam, yemek örneklerini birlikte çekerek öğrenmek.

Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi Güncel Program

  • 42. Dönem Stüdyoda Modelli Işık Atölyesi 14 Mayıs 2017 Pazar 16:00’da başlıyor. Profesyonel fotoğrafçılık sektöründe büyük bir ilgiyle karşılanan, birçok taklidi yapılan kursumuza kayıt için acele edin!
  • Hüsnü Atasoy ile Sokağın Ruhu Fotoğraf Söyleşisi 18 Mayıs 2017 Perşembe 19:45’de başlıyor. Onun fotoğraf gösterilerini izleyip, sorulamızı soracağız, söyleşeceğiz, bu keyifli akşamda görüşmek üzere.
  • Burak Bulut’la Portre Fotoğrafı Değerlendirmesi 26 Mayıs 2017 Cuma akşamı 19:30’da. Portre fotoğraflarınızı alın gelin, birlikte yorumlayalım.
  • 21. Dönem Strobist – Tepeflaşı Kursu 28 Mayıs 2017 Pazar 11:00’de başlıyor. 2 hafta toplam 8 saat sürecek olan eğitimle tepeflaşlarınız çok daha kıymetli bir ekipmanınız haline gelecek.
  • Doğum Fotoğrafçılığı Kursu 3 Haziran Cumartesi günü saat 11:00 – 19:00 arası Atölyemizde. Doğum fotoğrafçılığı konunda kendisini geliştirmek isteyenler için kaçırılmayacak bir kurs.
  • 80. Dönem ileri Fotoğraf Atölyesi 10 Haziran 2017 Cumartesi 11:00’de başlıyor. Temel fotoğraf bilgisine sahipseniz ve fotoğrafçılığınızı biraz daha ileriye taşıyacak ileri teknik konuları merak ediyorsanız, bu atölyemiz tam size göre.
  • 86.Dönem Temel Fotoğrafçılık Kursu 10 Haziran 2017 Cumartesi 15:30’da başlıyor. Sıfırdan başlayanlar için En iyi Temel Fotoğrafçılık Kursu, 4 hafta, 16 saatte inanılmaz aşama kaydedeceğiz birlikte.
  • Temel Ürün Fotoğrafçılığı Kursu 11 Haziran 2017 Pazar 10:30’da  başlıyor, kayıtlar başladı! Ürün fotoğrafçılığında kendini geliştirmek isteyen, profesyonel çekimler yapmak isteyenler için.
  • 43. Dönem Stüdyoda Modelli Işık Atölyesi 02 Temmuz 2017 Pazar 16:00’da başlıyor. Profesyonel fotoğrafçılık sektöründe büyük bir ilgiyle karşılanan, birçok taklidi yapılan kursumuza kayıt için acele edin!
  • Temel Photoshop Kursu 08 Temmuz  2017 Cumartesi  11:30’da  başlıyor, kayıtlar başladı! Daha önce fotoğraf çekimlerinde dikkat etmediğiniz detaylara dikkat ederek çekimlerinizi ona göre planlıyor ve yapıyor olacaksınız.