Trendyol Almanya Ürün Çekimi İçin Tavsiyeler

Sunduğu ürün ve hizmetleri genişleterek her geçen yıl daha çok popülerleşen Trendyol, başta Türkiye’nin olmak üzere dünyanın sayılı e-ticaret sitelerinden biridir.  Ve hatta bugünün gerçekliği Trendyol Almanya… Artık firmalar Trendyol Almanya fotoğraf çekimileriyle Trendyol.de‘nin bir parçası olabiliyor. Satıcılar Trendyol ürün çekimlerini, artık Trendyol Almanya ürün çekimlerini, yaptırarak siteye koyup büyük kitlelere ulaşabiliyorlar. 

LUX Fotoğraf & Video Produksiyon olarak 17 yıllık deneyimimizle yıllardır ürün fotoğraf çekimi ve ürün tanıtım videosu yapıyoruz. Geçtiğimiz yıllar içinde birçok Alman müşterimiz oldu. Berlin, Hamburg, Münih, Köln, Frankfurt, Stuttgart… Almanya’nın her yerinden birçok kişiyle çalıştık. Çekimlerini stüdyomuzda gerçekleştirip ürün fotoğraflarını kendilerine teslim ettik. Onlar da ürünlerini 17 yılın deneyimiyle çekilmiş ürün fotoğraflarıyla Almanya’da satışa sundular.

Sektörü çok iyi bilen bir prodüksiyon şirketi olarak bu blogta Trendyol’u daha yakından tanıtıp altın kuralı ve tavsiyelerimizi sizlerle paylaşacağız.

takı çekimi

Türkiye’yi kasıp kavuran bu e-ticaret sitesi Trendyol yurtdışı pazarına girmeyi hedeflemektedir. Dünya pazarına ilk adımını Almanya’da atmış, ilk yurt dışı ofisini burada açmıştır. Böylelikle Alman müşterilerin yanı sıra Alman pazarında satış yapan birçok firma için kendilerini tanıtma, satışlarını arttırma fırsatı elde edebilmektedir Trendyol Almanya ürün çekimi yaptırıp ürünlerini siteye yükleyerek satışa sunabilirler.

modelli ürün çekimi

Lernen Trendyolkennen 

Herzlich willkommen bei Trendyol! Mode für alle.” 

Der Name der Firma steht noch nicht am Knopf im Auszug, als ich in den fünften Stock eines typischen Bürogebäudes auf der Berliner Friedrichstraße fahre. Als die Aufzugtüren auseinandergleiten, geben sie den Blick auf den orangenen Schriftzug an der Wand frei, den ich gesucht habe: Trendyol. 

mankenli ürün çekimi fiyat

Als Onlineshop für Mode gestartet und heute mit mehr als 30 Millionen Käuferinnen und Käufern das führende E-Commerce-Unternehmen der Türkeiist Trendyol so etwas wie das türkische Zalando. Der türkische Tech-Gigant expandiert nun nach Europa und eröffnet in Berlin das erste Büro außerhalb des Heimatmarktes. Bis Ende des Jahres wird das 2010 von der Türkin Demet Mutlu in Istanbul gegründete Unternehmen hier mehr als 200 Mitarbeiterinnen und Mitarbeiter einstellen, die das Geschäft in Deutschland und Europa ausbauen sollen.

Im Laufe des Jahres sollen Büros in Amsterdam und LUXemburg folgen. Bereits seit 2018 beliefert das Unternehmen den deutschen Markt über die eigene Plattform und über Partnerschaften mit Zalando, Asos und About You. Bislang jedoch ohne eigene Infrastruktur vor Ort. Und heute, mit Milliarden gegen Amazon und Zalando, so will der türkische Online-Gigant Trendyol auf dem deutschen Markt Fuß fassen.

İster Almanya’ya pazarına girmek isteyen Türk firma ister de Almanya pazarında bulunan bir firma olun e-ticaret sektörünün altın kuralı evrenseldir. O da iyi bir ürün fotoğrafı! Trendyol Almanya ürün çekimi yaptırmak, sağlam adımlar atmak gerek.  

E-ticaretin altın kuralı iyi bir ürün fotoğrafı! 

Çünkü müşteriler burada almak istedikleri ürünleri yakından inceleyemiyor, dokunamıyorlar. Tek yapabildikleri ürünün fotoğrafına bakabilmek. Dokunmadan hepsini öğrenmek istiyorlar. İyi bir ürünün fotoğrafı bunu sağlayabilir. Alman e-ticaret dünyasına girmek, Trendyol Almanya ürün çekimi yapmalı, yaptırmalısınız.  

Marken in Deutchland  

Wie alles andren online handlers, Trendyol bietet Marken einen neuen Marketingplatz. Die Geschäfte auf dem deutschen Markt haben sich positiv entwickelt, deshalb hat sich Trendyol, das im letzten Sommer eine Finanzierungsrunde in Höhe von 1,6 Milliarden US-Dollar abschließen konnte, zu einem schön Vorgehen in Europas größter Ökonomie entschlossen. In Berlin entsteht derzeit das erste Trendyol-Office außerhalb der Türkei, 200 Mitarbeiter sollen hier mittelfristig arbeiten. Sie sollen für den türkischen Online-Player bis Jahresende einen Deutschland-Umsatz von 400 Millionen Euro realisieren; bis 2025 soll das Geschäftsvolumen in Deutschland auf über drei Milliarden Euro ansteigen. 

Damit dieses Ziel erreicht wird, soll innerhalb des nächsten halben Jahres auch der Trendyol-Marktplatz in Deutschland aktiv werden; bisher verkauft das Unternehmen in Deutschland nur selbst, nicht mithilfe seiner Marktplatz-Partner. Sobald der deutsche Marktplatz aktiv ist, will Trendyol auch deutsche Händler und Marken für den Verkauf auf der Plattform gewinnen.

Jetzt ist es an der Zeit, für Marken zu glänzen. Aber wie? Auch wenn Sie zum türkischen oder deutschen Marketingsektor gehören, ist die wichtigste Regel ein gutes Produktfoto für E-Commerce-Seiten. Ein gutes produktsfoto und werbevideo für produkte marchen! 

modelli çekimler

Peki iyi bir ürün fotoğrafı nasıl olmalı?  

Bu sorunun cevabı biraz uzun. Bunun için en başta verebileceğim tavsiye Trendyol Almanya ürün çekiminizi ciddiye almalısınız. Basit ışıklar, yetersiz ekipmanlar kullanmalısınız. Peki bunlara sahip olduktan sonra ne yapılmalı mı?  

LUX Fotoğraf & Video Prodüksiyon olarak 2005’ten bu yana ürün fotoğrafları ve ürün tanıtım videoları çekiyoruz. 17 yıllık deneyimimizle satışlarınızı arttıracak en iyi ürün fotoğrafları için 5 tavsiye derledik. Ancak bize ulaşarak Trendyol Almanya ürün çekimlerinizi bize teslim edebilir, harika sonuçlara ulaşabilirsiniz. 

Almanya’da ürün çekimi fiyatlarını, ürün tanıtım videosu çekimi fiyalarını ve profesyonel fotoğrafçı fiaylarını öğrenmek istiyorsanız, ürün daha detaylı bilgi için web sitemizi veya LUX.urun.cekimi Instagram sayfamızı inceleyebilirsiniz.  Keyifli okumalar dileriz. 

Bu blogda kullanılan tüm fotoğraflar LUX Fotoğraf & Video Prodüksiyon tarafından çekilmiştir. 

kozmetik ürün çekimi

Wie ein Produktfoto aussehen sollte? 

Sie fragen sich vielleicht, was ein gutes Produktfoto ist oder wie es aussehen sollte. Deshalb haben wir eine Liste mit 5 Tipps zusammengestellt . Aber wer sind wir? 

Wir sind ein profesionnelle fotografie und video produktion firma in der Turkei. Wir machen seit 2005 Produktfotos und Produktvideos. Darüber hinaus haben wir auch  arbeiten mit vielen Menschen aus ganz Deutschland zusammen. Berlin, Hamburg, München, Köln, Frankfurt, Stuttgart… Wir sind in Istanbul, Türkei, ansässig. Wir haben ein großartiges und qualifiziertes Team: Fotografen, Videofilmer, kreative Regisseure…. Und auch wir arbeiten auch mit vielen Visagisten und Models zusammen. 

Wenn Sie die Preise für Produktfotos und Produktvideos wissen möchten, und um uns besser kennenzulernen, können Sie unsere Website oder unseren Instagram-Account besuchen. 

Alle Fotos in diesem Blog sind von uns geschossen, LUX fotografie un video produktion.  

İYİ BİR TRENDYOL ALMANYA ÜRÜN ÇEKİMİ İÇİN 5 TAVSİYE  

TOP 5 TİPP FÜR BESSERE PRODUKTFOTOS 

 

1.Ürünü ön plana çıkartın.  

1.Machen Sie das Produkt zum Star auf dem Foto

kozmetik ürün çekimi

E-ticaret ürün fotoğraflarının yıldızı ürünlerdir. Trendyol Almanya ürün çekiminizde ürünün ana öğe olduğunu unutmayın. Müşterilerin ilgisini çekmek adına estetik, yaratıcı çekimler yapılsa bile fotoğrafın odak noktası ürün olmalıdır. Odağın, yıldızın farklı olduğu fotoğraflarda ürün alıcılığını kaybeder, dekor haline gelir. 

Sade arka planlar tercih ederek ürünü ön plana çıkartabilirsiniz. Doğru ve etkili ışık kullanımıyla da bunu güçlendirebilir, yüksek çözünürlüklü çekimlerle ürünün satış rekorları kılmasını sağlayabilirsiniz.  

2.Modelli ürün çekimi yapın.  

2.Produktfotoshootings mit Models sind das Beste

 

Modelli ürün fotoğrafları müşterilerin ilgilerini oldukça çekmektedir.  Birçok insan modelli ürün çekimlerinin çok pahalı olduğunu düşünürler. Ancak modeller fotoğraflara hayat katar, ürün fotoğraflarının çekiciliğini arttırırlar. Müşterilerin almak istedikleri ürünleri nasıl kullanacaklarını, üzerlerinde nasıl gözükeceğini hayal etmelerini, nerede kullanabileceklerini ve hayatlarına nasıl dahil edebileceklerini kavramlarını sağlarlar. Bunun için Trendyol Almanya ürün çekiminizde modellerle iş birliği yapmayı deneyebilirsiniz. 

Kısacası modelli ürün fotoğrafları e-ticaret sektöründe parlamanız için inanılmaz bir fırsat. Bir de işi tecrübeli fotoğrafçı ve modellerin eline bırakırsanız, rakibiniz yok demektir! 

3.Dekorlu ürün çekimi yapın. 

3.Produktfotoshootings mit Dekoren sind großartig für das Marketing.

 

Dekorlu ürün çekimleri, ürünün cazibesini arttırırlar. Estetik dekorlar, zeminleri yaratıcı ışıklar ürünün fotoğrafta parlamasını sağlar ve müşterilerin ilgisini çekerler.  Trendyol Almanya ürün çekiminizde estetik, sade ve etkileyici dekorlar kullanarak müşterilerin ilgisini çekebilirsiniz. 

Ancak karmaşık dekorları fotoğraflarınızda kullanma hatasına düşmemelisiniz. Karmaşık dekorlu fotoğraflar ürünü ikinci plana atar, ilgiyi kaçırırlar.   

 

4.Beyaz fon- dekupe ürün çekimi yapın. 

4.Weißer Hintergrund ist ideal für Produktfotografie

kozmetik ürün çekimi istanbul

Trendyol gibi e-ticaret sitelerinde beyaz fon ürün fotoğraf çekimi en kritik faktördür. Ürün görseliniz doğru ve çekici görünmesi için beyaz fon ürün fotoğraf çekimi en iyi seçeneklerden biri olarak kabul edilir.  

 Çünkü beyaz fon ürün fotoğraf çekimi çok amaçlı ve evrenseldir. Trendyol Almanya ürün çekiminizde beyaz fonu tercih ederek evrensel bir görüntü elde edebilirsiniz. Ayrıca müşterilerin dikkatini ana öğeye çeker. Sağladığı birçok imkanla dünyanın her yerindeki e-ticaret pazarlarında markanızı güçlendirecektir. Beyaz fon ürün çekimi için detaylı bilgi almak için E-Ticarette Beyaz Fon Ürün Fotoğraf Çekimi İçin 5 Neden bloğumuzu inceleyebilirsiniz.

5.Profesyonel bir fotoğrafçı ile çalışın. 

5.Arbeit mit einem professionellen Fotografen

takı ürün çekimi

Markanızı öne çıkartacak, satışlarınızı arttırabilecek güçteki ürün fotoğraflarını riske atmayın. Kötü çekilmiş, kalitesiz ürün fotoğrafları değil satışlarınızı arttırmak düşürme ihtimali bile var. Tam da bu durumda Trendyol Almanya ürün çekiminizi bir profesyonele bırakarak en iyi ürün fotoğraflarına sahip olabilirsiniz. 

LUX Fotoğraf & Video Prodüksiyon olarak 2005’ten bu yana ürün fotoğrafları ve ürün tanıtım videoları çekiyoruz. , Trendyol Almanya ürün çekiminizi bize yaptırmak istiyorsanız  bize ulaşmak ve bilgi almak için internet sayfamızı veya Instagram sayfamızı inceleyebilirsiniz. 

Sizlerle iletişimde olmaktan memnuniyet duyarız! Sorularınız, istekleriniz veya önerileriniz için bize bilgi@luxproduksiyon.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz. Veya günün her saati hizmetinizde olan Whatsapp Hattımız aracılığıyla bizimle doğrudan iletişime geçebilirsiniz.