Cast Fotoğrafı – Headshot Çekimi 2017-12-25T20:26:51+00:00
Cast Fotoğraf Çekimi

Başarılı bir şekilde ilerleyen tüm oyuncu ve modellerin ilk yaptığı şey, profesyonel cast fotoğraflarına sahip olmaktır.

Burak Bulut’la Headshot Cast Fotoğraf Çekimi

Sevgili Oyuncu ve Oyuncu Adayları

Bizi ortak bir noktada birleştiren şey şu an en önemli ve öncelikli ihtiyacınız olarak cast fotoğrafı için kime başvuracağınız. İşi bilen, sizi en iyi şekilde tanıtacak fotoğraflara sahip olmanızı sağlayacak profesyonel bir fotoğrafçı arıyorsunuz. Ve işte buradasınız 🙂 Öncelikle hepinize başarı dolu bir kariyer hayatı diliyoruz. Cast / Headshot çekimleri yaptığımız ve başarı dilediğimiz oyuncuları, bir süre sonra televizyon kanallarında, sinema filmlerinde veya herhangi bir projede görmek bizi çok heyecanlandırıyor.

Cast fotoğrafı tamamen size özel olup, sizi en iyi şekilde tanıtmalı, bir yelpaze görevi görerek geniş bir karakter çeşitliliği sunmalıdır. Etkili ve doğru bir cast çekimi için cast fotoğrafı öncesi, başvuracağınız casting ajansından istedikleri özel bir çekim tekniği veya detayı olup olmadığını öğrenin. Örneğin bazı ajanslar sadece siyah fon-siyah kıyafet ile headshot çekimi isterken bazıları da sadece beyaz fon çekimi isteyebiliyor. Eğer herhangi bir detay alamazsanız kendinizi Burak Bulut’un ellerine bırakın, 10 yıllık cast fotoğrafı çekimi deneyimiyle sizi yönlendirecektir.

Casting fotoğraf çekimimiz için randevulaştığımız saatte Taksim’de bulunan stüdyomuzda buluşuyoruz. İstediğiniz ve bizim tavsiye ettiğimiz
kıyafetlerinizi bir valize koyup gelin. Herhangi bir sınırlama yok, koca bir valizle de gelebilirsiniz 🙂 Fotoğrafçınız Burak Bulut ile birlikte cast için uygun olabilecek kıyafetlerinizi seçtikten sonra çekime ilk kıyafetle başlıyoruz. Bu arada söylemeyi unuttuk bizim cast çekimlerinde zaman zaman birlikte çalıştığımız, çok başarılı işler yapan makyöz ve kuaför iş arkadaşlarımız var.
Dilerseniz onların yardımlarını da alabilirsiniz.

Evet tüm hazırlıklar bitti, çekim için ışık ve objektifin karşısına geçtiniz. Eyvah, oyunculuk bile bu kadar zor gelmemişti değil mi? Merak etmeyin çok geçmeden çekime ve kendinize adapte olmaya ve harika pozlar çıkarmaya başlayacaksınız. Unutmadan söyleyelim Burak Bulut bu işte bir dahidir, onun sihri size de geçecek!
Çekim bittiğinde size DVD ile tüm ham fotoğrafları teslim edeceğiz. Daha sonra bu fotoğraflar arasından sizin seçtiğiniz pakette belirtilen sayıda fotoğraf seçiminizi bize belirttiğinizde,
biz bu fotoğrafları özel photoshop ve retouch çalışmaları ile titizlikle hazırlayacağız. Seçim tarihinden itibaren 2-3 gün içerisinde de harika fotoğraflarınızı ve tüm ham fotoğraflarınızı orijinal
boyutlarında DVD ile size teslim edeceğiz ve bundan sonraki yolunuz için başarılar temenni edeceğiz. Uğurlu gelsin. Randevulaşmak için 0212 238 79 20 numaralı telefondan bana her zaman ulaşabilirsiniz.
Harika bir fotoğraf çekiminde buluşmak üzere, hoşçakalın.
Sevgiler ve başarılar
Randevu ve Bilgi Almak İçin

Bilgi Almak İstiyorum Randevu Almak İstiyorum

Burak Bulut
Burak Bulut10 Yılda 300+ Oyuncunun Headshot Çekimlerini Yaptı
Oyuncular için çok zor bir çekim bu. Cast – Head fotoğraf çekiminde fotoğrafçı ile oyuncu sürekli iletişimde kalmalı. İş yapacak, en doğru fotoğrafları çekerken gerekli ifadeleri verebilmek için oyuncu kendini rahat hissetmeli, ışık, renk çok iyi olmalı. Tüm bunlar için kendinizi emin ellere bırakmak isterseniz, buradayım 🙂

Haftada yedi gün Taksim stüdyomuzda Cast/Headshot fotoğrafı çekiyoruz

Burak Bulut’la Cast Fotoğrafı Çekim Paketleri

45Dakikalık
  • 5 Photoshoplanmış Fotoğraf
  • 1 Siyah tshirt ile çekiminiz yapılır

1,5Saatlik
  • 15 Photoshoplanmış Fotoğraf
  • Maksimum 4 kıyafet ile çekiminiz yapılır

2,5Saatlik
  • 25 Photoshoplanmış Fotoğraf
  • Maksimum 5 kıyafet ile çekiminiz yapılır