Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi Etkinlikleri

Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi etkinlik takviminde atölyemizde gerçekleşecek olan tüm etkinlikleri ve detaylarını bulabilirsiniz.
Katılmak istediğiniz kurslar için ilgili kursun sayfasına giderek online ön kayıt yaptırabilirsiniz.
Kurs dışı etkinlikler için de sınırlı kontenjandan dolayı hemen kayıt olmanızı tavsiye ederiz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu event geçti

PORTRE FOTOĞRAFLARINIZI ALIN GELİN BİRLİKTE YORUMLAYALIM

29 Ağustos Salı akşamı saat 19:30’da portre fotoğraflarınızla sizi Atölyemize bekliyoruz. Etkinliğimizde amacımız portre fotoğraflarınız üzerine konuşup neyin doğru neyin yanlış olduğu üzerine değerlendirmeler yapmak. Tabi ki bu etkinliği portre fotoğrafında ışığı çok iyi bilen ve gerek yaptığı çekimler ve sergilerle gerek bu işin profesyonel eğitimini yıllardır Stüdyoda Modelli Işık Atölyesi, Dış Mekanda Paraflaşlarla Portre kurslarıyla ile öğrencilerine aktaran Burak Bulut yönetecektir. Siz de fotoğraflarınızda acaba ne yapsam daha iyi olurdu diye düşünüyor ve bir uzmandan görüş almak istiyorsanız etkinliğimize katılmalısınız. Ayrıca gecenin en güzel portre fotoğrafına atölyemiz kurslarında geçerli güzel bir kurs indirimi bekliyor 🙂

Burak Bulut Kimdir? Sektörün en deneyimli isimlerinden olan Burak Bulut yıllardır atölyesinde amatör veya profesyonel manada bu işi yapmak isteyenler için fotoğraf eğitimleri vermektedir. Temel ve İleri Fotoğraf Atölyesinin yanı sıra Stüdyoda Modelli Işık Atölyesi ve Ürün Fotoğrafçılığı gibi kurslarıyla Türkiye’de hem önemli bir açığı kapatmakta hem de sektöre öncü olmaktadır. Özellikle ışık kullanımındaki yeteneğiyle tanınan Burak Bulut fotoğraf eğitimlerinin yanı sıra atölyesinde cast çekimi, kişisel çekim, katalog ve ürün çekimi gibi pek çok fotoğraf işini gerçekleştirmektedir.

Etkinlik tüm fotoğrafseverlere açık ve ücretsiz olup sizlerle tanışmak bizim için büyük keyif olacaktır 🙂