Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi Etkinlikleri

Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi etkinlik takviminde atölyemizde gerçekleşecek olan tüm etkinlikleri ve detaylarını bulabilirsiniz.
Katılmak istediğiniz kurslar için ilgili kursun sayfasına giderek online ön kayıt yaptırabilirsiniz.
Kurs dışı etkinlikler için de sınırlı kontenjandan dolayı hemen kayıt olmanızı tavsiye ederiz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu event geçti

80. Dönem İleri Fotoğrafçılık Kursu 10 Haziran 2017 Cumartesi 11:00’de başlıyor, kayıtlar başladı. Temel fotoğraf bilgisine sahipseniz ve fotoğrafçılığınızı biraz daha ileriye taşıyacak ileri teknik konuları merak ediyorsanız, bu atölyemiz tam size göre. Dersler Haftada bir gün, aynı gün ve saatte yapılmaktadır. 

1. HAFTA (3 saat):

  • Doğa Fotoğrafçılığı
  • Doğa Fotoğrafçılığında Kullanılan Filtreler
  • Makro Fotoğraf
  • Makro Lens Seçimi

2. Hafta

Bu hafta dışarıda uygulamalı çekim gezisi yapıyoruz. Atölyemizde teorik ders yapılmayacak, bir önceki hafta belirlediğimiz mekanda buluşup bir sonraki hafta konuları için pratikler yapacağız.

3 Hafta (3 saat – Atölyemizde Bilgisayar Ortamında Uygulama)

Panaromik Fotoğraf Nedir? Nasıl Çekilir? Birleştirme Teknikleri

HDR Fotoğraf nedir? Nasıl yapılır?

Zoom Out – Zoom Out Fotoğraf, Kullanım Alanları

Pan Tekniği

Time-Lapse

Bu kurs ne vadediyor: İleri Fotoğrafçılık Kursu temel düzey fotoğraf bilgisine sahip ancak kendisini geliştirmek ve fotoğrafçılığını ilerletmek isteyen fotoğrafçılara yönelik bir eğitim programıdır. Pan, time lapse, zoom in zoom out gibi eğlenceli yöntemlerle portre, doğa fotoğrafçılığı, makro fotoğrafçılık gibi teknik konular bu kısa programda bir arada. Dersler hem dışarıda uygulamalı çekim şeklinde hem de atölyede teorik şeklinde yapılmaktadır.

Translator »