Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi Etkinlikleri

Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi etkinlik takviminde atölyemizde gerçekleşecek olan tüm etkinlikleri ve detaylarını bulabilirsiniz.
Katılmak istediğiniz kurslar için ilgili kursun sayfasına giderek online ön kayıt yaptırabilirsiniz.
Kurs dışı etkinlikler için de sınırlı kontenjandan dolayı hemen kayıt olmanızı tavsiye ederiz.

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu etkinlik geçti.

Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi olarak sonbahar renklerini en güzel şekilde fotoğraflayabileceğimiz Yedigöller’e günübirlik Fotoğraf Gezisi düzenliyoruz.

Özellikle sonbahar aylarında pek çok fotoğrafçının ziyaret ettiği Yedigöller Milli Parkı  ahşap iskele ve köprüleri, sonbahar renkleriyle, şelalesi ve adını veren yedi adet gölüyle doğa fotoğrafı meraklıları için tam bir çekim platosudur. Biz de bu görsel şölen için Yedigöller’e 29 Ekim Cumartesi günü gidiyoruz. Yedigöller İstanbul’a uzak bir lokasyon. Bu sebeple günü daha verimli kullanabilmek için İstanbul’dan gece yarısı çıkış yapılacaktır. 

Program: 28 Ekim Cuma’yı 29 Ekim Cumartesiye bağlayan gece yarısı İstanbul’dan hareket ediyoruz. Sabah Yedigöller’e vardığımızda göl kenarındaki masalarda kahvaltılık sandviçlerimizi yiyor ve biraz uykumuzu açtıktan sonra Yedigölleri fotoğraflamaya başlıyoruz. Yedigöller Milli Parkı içindeki gezimiz fotoğraf danışmanımız eşliğinde yapılacaktır. Dilerseniz kendiniz de gruptan ayrılıp fotoğraf çekimleri yapabilirsiniz. Yedigöller sınırları belli bir alan olduğu için kaybolmazsınız merak etmeyin 🙂 Programa öğle yemeği koyulmamıştır. Fotoğraf turlarında amaç günü en verimli şekilde değerlendirip bol bol fotoğraf çekmektir. Dileyenler yanlarında getirdikleri kumanyalarıyla öğle yemeklerini yiyebilir veya Yedigöller içindeki tesiste yemek alabilirler. Tüm bölgeyi gezdikten sonra saat 16:00 gibi İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor.

Tur Ücreti: 100 TL

Fiyata dahil olanlar: 

  • İstanbul – Yedigöller Ulaşım
  • Sabah kahvaltı ikramı (Sandviç paketi)
  • Fotoğraf danışmanlığı

Fiyata hariç olanlar:

  • Öğle yemeği
  • Kişisel Harcamalar

Tur programı BuklaMania Tur (A grubu belge no: 4709) tarafından gerçekleştirilmektedir.

Organizasyon sorumlusu ve fotoğraf danışmanı: Süleyman Doğankaya ( 0535 724 45 33)

Bilgi ve kayıt için: bilgi@burakbulut.net / 0212 238 79 20

yedigoller-fotograf-gezisi-2