Fotoğrafçılar Muhteşem Çekim Günlerine Hazır mısınız?

Atölye dostu yüzlerce profesyonel fotoğrafçıyla 13 yıldır etkinlikler yapan Burak Bulut danışmanlığında Dış mekanda, İç Mekanda, Stüdyoda;  ortam ışığı ile paraflaş/sürekli ışık kullanarak profesyonel bir çekimi simüle edeceğimiz özel workshoplar düzenliyoruz.

Her birini özel olarak belirli bir zorluğu deneyimlemeniz için özel olarak seçtik.

Burak Bulut ‘la gerçek bir katalog çekimini simüle ederek çekeceğiz, hem deneyim hem portfolyo için şahane olacak!

ÇEKİM TARİHLERİ, KAYIT VE BİLGİ İÇİN: burakbulut.net/iletisim

Ürün Fotoğraf Çekimi Etkinlikleri

Profesyonel fotoğrafçı olma yolunda ilerleyen ya da hali hazırda fotoğrafçılık sektöründe olup da eksiklerini fark eden değerli fotoğrafçı dostlarımızla birlikte , çekilmesi en zor ürün fotoğraflarını , Burak Bulut’la birlikte sebep sonuç ilişkisi içinde tüm detaylarıyla uygulayarak deneyimlemiş olacaksınız. Hem ürün çekimi portfolyonuz için , hem de çekimlerdeki tüm sis bulutlarının dağılması için bekliyoruz..

cam çekimi
deri çekimi
takı çekimi
yemek çekimi

Portre ve Moda Fotoğraf Çekimi Etkinlikleri

Bu etkinlikler salt portfolyonuz için hazırlanmış, sıra sana gelince çek birkaç kare koy instagrama etkinliği DEĞİLDİR. Burak Bulut ile yaklaşık 10 senedir düzenli olarak yaptığımız bu portre ve moda fotoğrafçılığı çekim etkinliklerinde amacımız, gerçek bir çekimi deneyimletmek ve o sırada başımıza gelecek tüm problemleri çözme yeteğimizi arttırmaya çalışmak. Özellikle de zor ışık koşullarında portre ve moda fotoğrafı çekecekler için, ışığı hakimiyetini artıracak önemli bilgiler ve ip uçları da alacaksınız.

dış mekan moda çekimi
otel odası moda çekimi
moda çekimi