fotoğraf etkinliği

Ana sayfa fotoğraf etkinliği

Fotoğrafçılar İçin Renk Teorisi

Renk teorisini öğrenmek, Fotoğrafçılıkta kompozisyonunuza direk etki eder. Ressamlar ve tasarımcılar renkleri ve etkilerini çok erken öğrenirler ancak fotoğrafçılar için renk ve yaratacağı etki pek de önemsenmez. Bir ressam gibi yapacağınız resmin her detayına hakim olamayabilirsiniz ancak gene de renkleri, uyumunu ve nasıl kullanılacağını bilmek fotoğrafçılığınızda sizi bir adım ileri taşır. Fotoğrafçılıkta kompozisyon bilgisi kadar renk bilgisini de kullanırsanız ulaşacağınız noktanın ne kadar farklı olduğunu göreceksiniz.

Yıldız Pozlama ve Işıkla Boyama Fotoğraf Çekim Etkinliği

2 sene önce 12 Ağustos Perseid Meteor Yağmuru sırasında benzer bir etkinlik gerçekleştirmiştik ve haftaiçi gece yarısı düzenlenen bir etkinliğe göre çok ilgi görmüştü. Bu sene yine 12 Ağustos akşamı meteor yağmuru için etkinlik yapmak istedik ancak Ay takvimini kontrol ettiğimizde malesef fotoğraf için uygun olmadığını gördük. Bu sebeple etkinliği daha uygun tarih olan 19 Ağustos Cumartesi akşamı yapmaya karar verdik. 

Burak Bulut’la Portre Fotoğrafları Değerlendirmesi **Ücretsiz**

26 Mayıs Cuma akşamı saat 19:30’da portre fotoğraflarınızla sizi Atölyemize bekliyoruz. Etkinliğimizde amacımız portre fotoğraflarınız üzerine konuşup neyin doğru neyin yanlış olduğu üzerine değerlendirmeler yapmak.

Yenikapı Mevlevihanesi Fotoğraf Çekim Etkinliği

19 Nisan 2017 Çarşamba akşamı saat 19:00'da Yenikapı Mevlevihanesi'nde buluşuyoruz. Fotoğraf çekimizi için Burak Bulut Fotoğraf Atölyesine 20 kişilik yer ayırdılar. Bu sebeple bir kontenjan sınırımız var. Etkinliğe katılım işaretlemek yeterli değil, bilgi@burakbulut.net mail adresine katılım için talepte bulunan ilk 20 kişiyle bu etkinliği gerçekleştireceğiz.

The Son of Fight – Kavganın Çocukları Fotoğraf Sunumu

MuayThai Türkiye Milli Sporcusu Bektaş Emirhanoğlu , yurtdışındaki müsabakalardaki çocuk dövüşcülerin müsabaka öncesi ve sonrası değişken ruh hallerini, masumiyet ve bir savaş sporu olan MuayThai gelgitinde fotoğraflamış. Değerli Fotoğrafçı Bektaş Emirhanoğlu'nun 'The Son of Fight - Kavganın Çocukları' fotoğraf sunumuna atölyemiz dostlarını bekleriz