LUX Fotoğraf Video Prodüksiyon Kursiyerlerin Görüşleri

kursiyer-gorusleri

Kursiyerlerin Görüşleri: 

İsim: Uğurkan Kökçü

(90. Dönem Temel Fotoğraf Kursu) Öncelikle atölyede geçirdiğim her gün ve saat çok keyifli ve faydalı geçti. Gerçekten kendimi bu konuda çok şanslı hissettim. Alanlarında kendini geliştirmiş profesyonel ve insan ilişkileri çok kuvvetli insanlarla çalışmanın gururunu yaşadım. Hem Süleyman hocam hem de Burak hocam ile tanıştığımıza ve bir şeyler öğrendiğime çok sevindim. Temelini aldığım fotoğrafçılık alanında ilerlemek için gösterdiğiniz yolda ilerleyeceğim. Bir sonraki kurslarda ve aktivitelerde görüşmek üzere sağlıcakla kalın. Sizi tanıdığıma çok mutlu oldum.

İsim: Mürvet Topçu

(90. Dönem Temel Fotoğraf Kursu) Geldiğimizde beni karşılayan kişinin güler yüzlülüğü ve kursa kayıt olduktan sonra Süleyman hocamın iletişim içinde kalması benim için inanılmaz bir de dezavantajdı. Bu güzel sisteme asıl ben ayak uydurabildiysem ne mutlu bana :) Saygı değer Süleyman hocama çok teşekkür eder ve bilgilerinden dolayı sonsuz teşekkürler ediyorum.

İsim: Özge Alper – E Ticaret Uzmanı

(90. Dönem Temel Fotoğraf Kursu) Kurstan aldığım verimden önce Süleyman hocamın sıcaklığı, sabrı ve enerjisi çok iyiydi. Fotoğraf çekme ile ilgili kaygılarımı sayesinde yendim. Kendisine minnetlerimi bildiririm. Kurs gayet açık anlatımlı, yeterli düzeyde ve son derece verimli geçti. Sonrasında bize sunduğunuz tekrar avantajı ise çok sevindirici. Kursa gelirken oldukça iyi bir eğitim alacağımı tahmin ediyordum. Yanılmadığımı söyleyebilirim.

Tüm ilgi alaka, sıcaklık, samimiyet için önce Burak Bulut hocama ve teşekkürün en büyüğünü Süleyman hocama borç bilirim. Devam kurslarına geleceğim. Sizi tanıdığıma çok memnun oldum. Tekrar görüşmek dileğiyle.

İsim: Yasemin Uzun

(90. Dönem Temel Fotoğraf Kursu) 90. Dönem Temel Fotoğrafçılık kursuna katıldığım için çok mutlu ve keyifli bir çalışma oldu benim için. İyi ki sizi tercih etmişim. Verdiğim kararda haklı çıkmanın sevincini yaşıyorum. Burak Bulut Fotoğraf Atolyesine ve sizlere çok teşekkür ederim. Sizleri iyi ki tanıdım. Güler yüzlü oluşunuz iletişim haliniz çok sıcak. İkramlar için de ayrıca teşekkür ediyorum. Tüm arkadaşlarıma da başarılar dilerim. Diğer kurs çalışmalarına da inşallah katılacağım. Kursunuzdan özellikle hafta sonları olmak üzere gezi istiyorum. Süleyman hocam ve Burak beye çok teşekkür ediyorum.

İsim: Özge Alper – E Ticaret Uzmanı

(90. Dönem Temel Fotoğraf Kursu)Kurstan aldığım verimden önce Süleyman hocamın sıcaklığı, sabrı ve enerjisi çok iyiydi. Fotoğraf çekme ile ilgili kaygılarımı sayesinde yendim. Kendisine minnetlerimi bildiririm. Kurs gayet açık anlatımlı, yeterli düzeyde ve son derece verimli geçti. Sonrasında bize sunduğunuz tekrar avantajı ise çok sevindirici. Kursa gelirken oldukça iyi bir eğitim alacağımı tahmin ediyordum. Yanılmadığımı söyleyebilirim.

Tüm ilgi alaka, sıcaklık, samimiyet için önce Burak Bulut hocama ve teşekkürün en büyüğünü Süleyman hocama borç bilirim. Devam kurslarına geleceğim. Sizi tanıdığıma çok memnun oldum. Tekrar görüşmek dileğiyle.

İsim: Osman Karatemiz

(87. Dönem Temel Fotoğraf Kursu) Benim için çok faydalı oldu. Özellikle de işimde de lazım olacak tecrübe ve bilgiyi bu giriş kursuyla elde ettim. Bundan sonra Ürün Fotoğrafçılığı ve Retouching eğitimlerini de alacağım.  Hocamız Süleyman Bey de çok ilgiliydi ve konuları açık açık anlattı. Hepinize teşekkürler.

İsim: Gözde Aktürk

(87. Dönem Temel Fotoğraf Kursu) LUX Fotoğraf Video Prodüksiyon’ni keşfedip fotoğraf dünyasına burada bir başlangıç yaptığım için çok mutluyum. Gerek Süleyman Hoca’nın eğitiminden ve üslubundan gerek ders ortamından çok memnun kaldım. Çevreme de önereceğim. İlerleyen zamanlarda başka başka ders gruplarına da katılacağım. Her şey için teşekkürler.

İsim: Rukiye Çamurcu

(87. Dönem Temel Fotoğraf Kursu) Dolu dolu bir ay geçirdik. Kesinlikle çok verimli geçtiğini düşünüyorum. Süleyman hoca kesinlikle çok iyi bir öğretici. İyi ki burayı tercih etmişim diye düşünüyorum ilk haftadan beri. Şimdi makinamı daha iyi tanıyorum. Her şey için teşekkür ederim. Sonraki kurslarda görüşmek üzere :)

İsim: Sultan Esra Akgüneş

(87. Dönem Temel Fotoğraf Kursu) Öncelikle Süleyman hocamıza içtenliği, samimiyeti ve güler yüzü için teşekkür ederiz. eğlenceli ve güzel 16 saatin sonunu getirdik. Farklı kurslarda görüşmek üzere.  Başka sorumuz yok hocam :)

İsim: Sultan Esra Akgüneş

(87. Dönem Temel Fotoğraf Kursu) Almış olduğum eğitim çok faydalı. İyi ki geldim. Çok farklı öğrendiğim şeyler oldu. Çok teşekkürler. Öğrenebileceğim ilk ve tek kurs oldu. Başarılarınızın devamını dilerim. Her şey mükemmel.

İsim: Sultan Halime Uğurlar

(87. Dönem Temel Fotoğraf Kursu) Temel fotoğrafçılık eğitimine katıldım. Aldığım bilgi ışında gerçekten kendimi çok geliştirdim. İyi ki katıldım diyorum. Eğer fotoğrafçılığa meraklıysanız tam adresi! Tekrar çok teşekkürler. :)

İsim: Ayhan ztürk

(Retouch – İleri Seviye Photoshop) Yaklaşık 10 senedir PS kullanıyordum , Ozan Hoca dan ileri düzey kursunu aldım. PS’u bilmeden kullandığımı fark ettim. Mutlaka almanızı öneririm , eski fotoğraflarımı yeniden işlemeye başladım.
Ozan Hoca’nın anlatım şekli ve bilgisi beni çok memnun etti. Eğitim şart :)

İsim: Turgay Öztürk

(84. Dönem Temel Fotoğraf Kursu) Temel fotoğrafçılık eğitimine katıldım. Aldığım bilgi ışında gerçekten kendimi çok geliştirdim. İyi ki katıldım diyorum. Eğer fotoğrafçılığa meraklıysanız tam adresi! Tekrar çok teşekkürler. :)

İsim: Oktay Karataş

(Ürün Fotoğrafçılığı Kursu) Ortam güzel sağolsunlar çayımız kahvemiz eksik olmuyor:)) Süleyman hoca burak hoca ikiside çok değerli hocalar.burak hoca çok sempatik değerli bir kişi.her konuda yardımcı olmaya çalışıyor.ben araştırmıştım diğer kurslara göre burakbulut atölyesinde kurs ücretleri daha makul.Herkese tavsiye ederim.Saygılar…

İsim: Özcan Deli

(40. Dönem Stüdyoda Modelli Işık Atölyesi) Fotoğrafçılığı öğrenme yolumda yaşadığım tıkanıklığı Burak Hoca’nın yönlendirmeleri ile açabildim. Kendisine tekrardan teşekkür ediyorum. Her seviyeden fotoğrafçıların kendilerine bir şey katabileceği samimi ve kabullenici bir ortam. Fotoğrafa ilgili olan herkese kesinlikle tavsiye ederim.

İsim: Ahmet Kutlugil

(41. Dönem Stüdyoda Modelli Işık Atölyesi) Eğitim, bilgi , sıcak ortam ve samimi güleryüz…Yeni arkadaşlar sohbet muhabbet…Kendi yeriniz bence uğrayın…Eğitim içinde eğitim bilgi içinde bilgilerle doldum…Kocaman teşekkürler…ve en kısa sürede tekrardan oradayim kahve beni bekler…

İsim: Yasemin Kartal – Fotoğrafçı

(84. Dönem) Geldiğinize pişman olmayacağınız bir atölye. Düşündüğümden çok daha fazlasını aldığıma inandığım bir yer. Temel fotoğraf atölyesiyle basşlayıp tüm kursları aralıksız almak istediğim bir enerjiye sahip ekip. İlk ama son olmaması dileğiyle.

İsim: Tuğba Demir – Sanat Tarihi Öğretmeni

(84. Dönem) Sıcacık bir ortam oluşturmuşsunuz. Deneyimlerinizi bizlere aktardığınız için teşekkür ediyorum. Diğer kurslarda görüşmek dileğiyle. Oldukça memnun kaldım.

İsim: Eda Emir – Öğretmen

(84. Dönem) Yeni başlayanlar için çok faydalı bir kurs olduğunu düşünüyorum. Süleyman Hoca’nın güler yüzü ve en temele inerek anlatımı bana çok şey kattı

İsim: Tuğba Can – İngilizce Öğretmeni

(76. Dönem) Çok harika bir kurs deneyimiydi. Süleyman Hocam, çook teşekkür ediyorum, bir insan işini severek ve profesyonelce yapmasının canlı kanıtısınız. Bilginize, enerjinize çok güveniyorum. Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir atölye. Burak Bulut Hocam sizi muhteşem gülüşünüz ve profesyonelliğinizle hatırlayacağım.

Kursla alakalı tercih sebebimi de ifade etmeliyim Süleyman Hocamın siteye girdiğimde hemen sorulara cevap vermesiydi. Sevecen ve sıcak kanlı oluşunuz, ekip olarak profesyonel ve insancıl oluşunuz bu kursa devam ve arkadaşlarıma tavsiye sebebimdir. Her şey için teşekkürler. Başarıyla ve dostlukla kalın.

İsim: Günnur Onak – Gıda Mühendisi

(76. Dönem) Kursu Google’da ararken keşfetmiş ve canlı sohbet kısmından aldığım bilgiyle başlamaya karar vermiştim. Kurstan aldığım eğitimde oldukça keyif aldım ve eğitimden memnun kaldım. Hocamızın samimiyet ve cevaplaması tatmin ediciydi. Diğer Kurslarda görüşmek dileğiyle

İsim: Didem Acar – Öğretmen

Öncelikle çok samimi ve eğlenceli bir ortamdı. Süleyman ve Burak Hoca samimi ve yardımsever davrandılar. Kısacası öğretici ve her yönden yararlı bir eğitimdi. Herkese tavsiye ederim.

İsim: Julia Mayer Kayaer – Öğrenci

Temel ve İleri Fotoğrafçılık  Kursunda fotoğraf makinesi hakkındaki tüm teknik terimleri kapsamlı şekilde öğrendim. Süleyman Hoca sorduğumuz her soruyu detaylıca cevapladı. Uygulamalı derslerde güzel ve çekebileceğimiz alanların tercih edilmesi çok iyi ve öğretici oldu. Gayet güzel bir kurstu. Herkese yani arkadaşlarıma tavsiye edeceğim :)

İsim: Tanju Gündoğdu (75. Dönem)

Eğitim Şart 🙂
Bunu sebebi her ne kadar internetten fotoğrafçılıkla ilgili bir şeyler öğrenmeye çalışsam da bu öğrendiklerimi ve bilmediğim bir çok şeyi iyi bir eğitimle halledebilirim diye düşünmüş olmam.
Uzun bir süre araştırdıktan sonra LUX Fotoğraf Video Prodüksiyonni keşfettim. Tercihimde bu yönde oldu. Şimdi ne kadar doğru bir tercih yaptığımın farkındayım. Müthiş zevkli bir eğitim süreci geçirdim. Süleyman Hocamızın hiç bir ticari amaç gütmeyen paylaşımcı ve anlaşılabilir dersleri benim için oldukça verimliydi. Her şey için teşekkürler

İsim: Ece Tutal – Bankacı

(75. Dönem) Tanışmamıza vesile olan o güzel fotoğraf videosuna minnettarım. İyi ki bu işi yapmalıyım dediğimde tereddüt etmeden ilk ve tek seçeneğim siz olmuşsunuz. Ailenizin bir üyesi olduğum için çok mutluyum. Daha nice etkinlik ve kurslarda beraber olabilmek dileğiyle.

İsim: Ebru Aslan – İşletmecilik

(75. Dönem) LUX Fotoğraf Video Prodüksiyon ve Süleyman Hoca’yı seçmekle çok doğru bir karar aldığımı düşünüyorum ve neticesini de yavaş yavaş alıyorum. Ama bu işin bu kadar kolay olmadığını anladım. Kat etmem gereken teknik ve pratik çok yol olduğunu düşünüyorum. Sağ olsun Süleyman Hoca’da bu konuda tam destek veriyor. Gerek kurs arkadaşlarım gerek kurs personeli olarak uyum içinde dolu dolu bir 5 hafta geçirdik. Ancak ben bu konuda yetinmeyip biraz daha profesyonele olmak adına bu kursun ileri seviyelerine devam etmeyi düşünüyorum.

İsim: Büşra Çil – Grafiker

(75. Dönem) Buraya arkadaş tavsiyesiyle gelmemize rağmen yine de bir soru işareti vardı. Ama gelip hocayla tanışıp derse başlayınca rahatladık. Gezerek muhabbet ederek çok eğlenceli 5 hafta geçirdik. Burayı bırakmayı düşünmüyoruz. Teşekürler Hocam :) Teşekkürler LUX Fotoğraf Video Prodüksiyon :)

İsim: Binnur Satar – Biolog

Burak Bey ve Süleyman Bey’e eğitmlerinden dolayı teşekkür ederiz. Özellikle Süleyman Bey akıcı ve rahat sunumu ve sabırlı, hoşgörülü ilgisiyle bizi oldukça motive etti. Yeni kurslarda ve etkinliklerde görüşmek dileğiyle

İsim: Mehmet Ali Sağlam – Mali Müşavir

Müthiç keyifli ve eğitici bir kurs. Hocamızın bilgi düzeyi derya deniz :) İlk ders itibariyle arkadaşlarınıza hava atmaya başlayabiliyorsunuz. Tek kelimeyle her şey muhteşemdi

İsim: Zeynep Demir – Öğretmen

Öncelikle memnuniyetimi belirtmek isterim. Başka kurslara devam eden arkadaşlarımdan bizim öğrendiklerimizin hiçbirini öğrenmediklerini öğrendim.

İsim: Volkan Petekçi

Dönem: 70. Dönem Temel ve İleri Fotoğraf Atölyesi

Kurs süresince olumsuz gördüğüm bir drum olmadı, gayet iyisiniz :)

İsim: Reyhan Arslan Kurs / Dönem: 70. Dönem Temel ve İleri Fotoğraf Atölyesi

Fotoğraf makinesini otomatik ayarda kullanan biri olarak burada başlangıç adına güzel bilgiler edindim. Geliştirmek benim elimde, teşekkürler

İsim: Hanifi İncebey Kurs / Dönem: 70. Dönem Temel ve İleri Fotoğraf Atölyesi

Vermiş olduğunuz eğitim ve hizmetten dolayı teşekkür eder, tanışmamızın memnuniyetini dile getirir, diğer kurslarda görüşmek üzere işlerinizde kolaylıklar dilerim.

İsim: Kağan Aytan Kurs / Dönem: 71. Dönem Temel ve İleri Fotoğraf Atölyesi

Herşey gayet güzel ve iyiydi. Kursun geneli çok verimli geçti. Süleyman hocaya çok teşekkürler.

İsim: Hanife Temiz Kurs / Dönem: 71. Dönem Temel ve İleri Fotoğraf Atölyesi

Öncelikle teşekkürlerimi belirtmek istiyorum. Aradığım ve beklediğim herşeyi buldum. Eğitmenimiz Süleyman bey gerçekten mükemmel bir insan iyiki var. Bütün güzellikler LUX Fotoğraf Video Prodüksiyonnde olsun. :)

İsim: İlnur Yavuz Kurs / Dönem: 71. Dönem Temel ve İleri Fotoğraf Atölyesi

Eğlenerek, gülerek, pazar günü tatil olmasına rağmen koşa koşa gelinip fotoğraf çekmeyi öğrenebileceğiniz, kendinizi evinizde hissedeceğiniz yer LUX Fotoğraf Video Prodüksiyon:) Süleyman hocaya sabrından dolayı sonsuz teşekkürler. Tekrar, tekrar görüşmek üzere.

İsim: İsmail Gerim Kurs / Dönem: 71. Dönem Temel ve İleri Fotoğraf Atölyesi

İlk geldiğimiz gün ki sıcak karşılamada 5. hafta sonuna kadar olan samimiyet ilgi alaka, neşeli ve güleryüzlü anlatım, pratik çekimlerde yardımcı ola, konuyu en iyi şekilde anlayabilmemiz adına sürekli değişik ve ilgi çekici örnekler vermek ve anlatmak çok başarılıydı. Burak Bulut Atölyesi çok eğlenceli ve güzel geçti. Tanıştığımıza memnun oldum ve diğer kurslarda kesinlikle olacağım.

İsim: Murat Özgen Meslek: – Kurs / Dönem: 70. Dönem Temel ve İleri Fotoğraf Atölyesi

Hiç bilgim olmadan geldiğim kursunuzdan bir şeyler öğrenmiş olmanın mutluluğunu yaşamaktayım. Güler yüzlü, sıcak ve samimi bir eğitim süreci Süleyman Hoca’nın kolay ama etkili anlatımıyla oldukça keyifliydi. Her şey için teşekkürler.

İsim: Necmettin Tutuş Meslek: Tekstilci Kurs / Dönem: 70. Dönem Temel ve İleri Fotoğraf Atölyesi

Fotoğrafla tam olarak LUX Fotoğraf Video Prodüksiyonnde tanıştım. Çok süper geçti, memnun kaldım. Süleyman Hoca çok değerli bir insan, Burak Hoca da aynı şekilde. Burada öğrenilecek çok şey var.

İsim: Duygu Akdal Meslek: Hasar Danışmanı Kurs / Dönem: 70. Dönem Temel ve İleri Fotoğraf Atölyesi

5 hafta boyunca çok ağlendim ve makineyi tutmayı bilmiyordum. Gerçekten temel eğitimi aldığımı düşünüyorum. Katkılarından dolayı Süleyman Hoca’ya teşekkür ederim.

İsim: Turhan Müminoğlu Meslek: Finans Kurs / Dönem: 66. Dönem Temel ve İleri Fotoğraf Atölyesi

Kurs aramaya başladığım bir çok kursu araştırdım ve Burak Bulutun kurduğu atölyede eğitim almak istedim ve iyi ki fotoğrafçılık eğitimini orada almışım. Süleyman hocamız, dersleri sıkıcı değil de çok keyifli anlatıyor ve öğretici anlatıyor,bizim bir arkadaşımız gibiydi daha çok. ilk derste ben bu işi başaramicam galiba deyip son derste fotoğrafçılıktan keyif alan arkadaşımızı da gördüm. Atölyede emek harcayan herkese teşekkürler

İsim: Sedat Aksu Meslek: Gümrük Müşavir Yrd. Kurs / 65. Dönem 

Atölyesi Fotoğraflara sadece bakan birisi olarak; Fotoğraf benim için sıradan bir araçtı hatta sadece çek gitsin demek gibi bir şeydi. Duyguların, ifadelerin, mimiklerin ve daha fazlasının olmadığı bir renkli objeydi. Tabi tüm bu algılarım Temel ve İleri Fotoğrafçılık Eğitimi aldıktan sonra birer birer değişmeye başladı ve hatta yeni bir Meslek seçmemin de sebebi oldu. LUX Fotoğraf Video Prodüksiyon bana çok daha fazlasını verdi. Ne mi? En önemlisi ÖZ GÜVEN Duygusunu geri kazandırdı.

Sınırlar koymamanın, koyulan Sınırların insanın etrafına duvar örmekten başa bir işe yaramadığını, komik gelecek ama yolda yürürken durup aslında buradan çok güzel portre, manzara fotoğrafı çıkabileceği düşüncesini aklıma pardon yüreğime yerleştirdi. Çünkü fotoğraf benim için artık bir sevgili bir tutkuydu… Tutkular ve sevgililer insanlar için asla vazgeçilmezlerden biriydi. Neden mi ? Farklı hayatları yaşıyor olsak bile aynı şeyleri hissediyor, konuşuyor, düşünüyor ve ifade ediyoruz. Bu düşünce akımını yüreğime düşüren ilk ve ikinci hocalarım Sayın Burak Bulut Yıldırım ve Sayın Süleyman Doğankaya hocalarıma çok teşekkür ederim.

İsim: Gökçen Meslek: Psikolojik Danışman ve Rehber Öğr.  / 64. Dönem 

Bilgi Sahibi olmak yetmez bilgiyi aktarmayı bilmek gerekir işte bu kurs öyle bir kurs kafamda hiç soru işareti kalmadan bitirim uygulama dersleri özenli şahene bir eğitim geçirdim herkese teşekkürler :)

İsim: Recep Bilen Kurs / Dönem: 64. Dönem Temel ve İleri Fotoğraf Atölyesi

Bir fotoğraf karesinin arkasında Burak Bulut varsa bu orada kalite var demektir. Fotoğrafçılık konusunda, gerek atölyesinde yetiştirdiği sayısız kursiyerleriyle gerek yaptığı işlerle tartışmasız Türkiye’nin en büyük ismidir kendileri. Burak Bulut’un mütevaziliğinden, kişiliğinden, karakterinden bahsetmeye lüzum bile yok. Vizörden bakan ya da bakmayı düşünen herkesin kendisiyle tanışmasını öneriyorum. Konu fotoğraf amaç çekilmek ya da çekmeyi öğrenmek ise üstad Burak Bulut’un ta kendisidir

İsim: Onur Demir Meslek: Tekstil Kurs / Dönem: 53. Dönem Temel ve İleri Fotoğrafçılık Kursu

Referanslardan yola çıkarak katıldığım bu kursta, Burak hocamızın fotoğrafçılıkla alakalı bu kadar detayı çok pratik bir şekilde bizlere verebilmesi gerçekten üstün bir başarıdır. Kendisini ve ekibini tebrik ediyorum..

İsim: Özlem Yaşar Meslek: Grafiker Kurs / Dönem: 52. Dönem Temel ve ileri Fotoğraf Atölyesi

Katıldığım kurstan gerçekten çok memnun kaldım. Gerek Burak hoca gerek çekimlerimiz, sohbetlerimiz oldukça keyifliydi. Benim için çok güzel bir deneyim oldu..Devamını getirmek istediğim kurlar ile ilgili sizlerle iletişime geçeceğim. Her şey için Burak hocama teşekkürlerimi sunuyorum, görüşmek üzere

İsim: Tolga Yalçın Meslek: Fotoğrafçı Kurs / Dönem: 8. Dönem Stüdyoda Yaratıcı Portre Fotoğraf Teknikleri Atölyesi

Burada bu atölyede edindiğim tecrübeler, öğrendiğim teknikler, photoshop ve lightroom hakkında edindiğim hayat kurtarıcı ipuçları, paraflaş kullanımı vs vs hakkında detayları yazmak istemiyorum. Sadece belirtmek istediğim bu kursa gelerek bu gibi konuları çok iyi öğrenmenin, bildiklerimi pekiştirmenin yanında bir öğretmenden ziyade bir dost kazanmanın mutluluğunu yaşıyorum. Egosu olmayan aksine mütevazilikte sınır tanımayan, tüm bildiklerini samimiyetle aktarmaya çalışan gönlü güzel insan Burak Bulut’a sonsuz teşekkürlerimi sunarım. İyi ki varsın!

İsmi: Engin Avcı Meslek: Bilgi Teknolojileri Kurs / Dönem: 48. Dönem Temel Fotoğraf Atölyesi 

Uzun zamandır bir fırsat bulup ucundan bulaşsam diye hayal ettiğim , 5 yıl önce makine alıp kenarda bıraktığım bir konuydu fotoğrafçılık. Son dönemde arkadaşlarımızın hatırlatması ile kursa gitmeye karar verdik. Elif sağolsun bizi Burak hoca ile tanıştırdı ve ne iyi yaptı. İnanılmaz zevkli, öğretici, işin her tarafına mutlaka dokunan , bilgisini bu kadar güzel ve faydalı paylaşan bir insanla tanışmak beni çok mutlu etti. Kötü fotoğraf çekip Burak hocayı mahçup edeceğim diye korkacağım neredeyse ama “Bol Bol çekin , sakın kenara bırakmayın” da aklımızda… Amatör mü profesyonel mi , tabii ki ne olursa olsun “Burak Bulut” Tekrar tekrar teşekkürler, emeklerinize, bilginize ve insanlığınıza sağlık.

İsim: Hilal Kurt Meslek: Fotoğrafçı Kurs / Dönem: 5.Dönem Stüdyoda Yaratıcı Portre Fotoğraf Teknikleri Atölyesi

Bu kursa baslarken hiç bu kadar iyi şeyler yapacağım aklıma gelmezdi.. Gerçekten çok başka yerlerde olacağımın farkına vardım, kendime güvenimi getirdi ve ben bu işi yaparım diyebilmemi sağladı. Burak hocama bu işi gönlünü vererek yaptığı ve bizi bu kıvama getirdiği için sonsuz teşekkür ediyorum.. Sabir işi insanlara bir şeyler öğretmek, göstermek ve bu imkanları sunmak. Hakkını veriyorsunuz hocam.. İleride çok iyi bir fotoğrafçı olduğumda bana yardim eden, öğreten, benim böyle biri olmamı sağlayan Burak hocam sizi hep dile getireceğim.. Ve çok güzel arkadaşlıklar kurmamı sağladınız.. Her şey için çok teşekkür ederim. Bize verdiğiniz emekler boşa çıkamayacak. Burak Bulut Yıldırım öğrencileriyiz… :)

İsim: Tufan Kızıltan Meslek: Muhasebe

İnternetten yaptığım uzun araştırmalar neticesinde Burak hocamızın atölyesinde fotoğraf eğitimi almaya karar kıldım. Nitekim sosyal bir kurs olduğu için keyifli geçeceği konusunda hiçbir şüphem yoktu. İlk iki hafta kursiyerlerin birbirine alışma evresinden sonra :) özellikle 3. haftaki çekim gezimizde harika vakit geçirdik, öğrendiklerimizi bizzat uyguladık. Çekim gezisinin ilk başlarında bir çekingenlik hissetmedik desem yanlış olmaz ama sonra Burak hocamızında desteği ve cesaretlendirmesi ile bir kaç saat içerisinde makinemizi elimizden bırakamadık. Böceklerden heykellere; insanlardan çiçeklere kadar her şeyi çektik :) Zaten İleri atölyede de her haftamız eğlenceli çekim gezileri ile geçti..

Ben 7 hafta boyunca gerek arkadaş ortamından gerekse Burak hocamızın eğitiminden çok büyük keyif aldım. Özellikle hocamızın verdiği bazı teknikler ile çok basit gibi görünen şeylerden bile aslında çok başarılı fotoğraflar çıkacağını öğrenmiş oldum. Kafasında tereddüt olan arkadaşlara 7 hafta boyunca katılım gösteren bir kursiyer olarak hocamızdan eğitim almalarını kesinlikle tavsiye ederim.

İsim: Sinem Gencay Meslek: Satış/ Pazarlama

Burak Bey’den 3 haftalık temel fotoğraf eğitimi aldım. Aradan 4,5 ay gibi bir zaman geçmesine ve çok da pratik yapamamış olmama rağmen anlattıkları beynime kazındı, çok duru ve anlaşılır bir anlatım yeteneğine sahip, kendisi de herkesin söylediği gibi çok tatlı bir insan. SONY makine sahibiyim güzel çekiyor fakat hızı konusunda yeterli verimi alamadığım için kursa devam etmedim. Yeni makine alır almaz tekrar kurs almak istiyorum en kısa zamanda :)

İsim: Özge Alpdoğan Meslek: Grafiker

Fotoğraf derslerimizle ilgili görüşleriniz: Sıkıcı kurum müfredatlarından uzak, eğlenceli ve teşvik edici… Fotoğrafa dair güzel şeylerle bilgilendik. Burak Bulut’un samimi,keyifli anlatımlarıyla gayet güzel bir kurs dönemi geçirdim teşekkür ediyorum:)

İsim: Sinan Gökmen (29. Dönem temel & ileri) Meslek: Matbaa & Dekorasyon

Küçük yaştan gelen fotoğraf sevdamı profesyonel bir makina almamla birlikte bir adım daha ileri taşımış oldum. Derken fotoğrafçılığı öğrenme isteğimle herkes gibi google araştırması yaparken Burak Bulut’u keşfettim. İlk baslarda ne para vericem internette bir sürü kaynak var izler okur bu işi kıvırırım dedim ama onca araştirma izleme okumadan sonra aklımda birsey kalmadıgı gibi kafam çorba gibi oldu. Sonra Burak hocadan eğitim almaya karar vermemle birlikte daha ilk dersle biliyorum dedigim bircok seyin yanlis oldugunu kesfettim ve aklimdaki bircok sey yerine oturdu. Simdi fotograf çekerken makinemi daha iyi taniyor ve neyi nasil cekmem gerektigini daha iyi biliyorum.

Hem temel hem ileri dönem egitim almis biri olarak Burak hocayi bu eğlenceli egitim anlayısından dolayi tebrik ediyor, bu konuya eğilimi olan herkesin Burak hocayla tanışmalarını şiddetle tavsiye ediyorum. Kursa katilmasaniz bile gidin tanışın kattle’da su ısıtın bir sallama çay bir kahve için :) sorular sorun emin olun her konuda size güler yüzle cevaplar verecektir.

İsim: Hamide Çalışkan (29. Dönem temel & ileri)

 Fotoğraf derslerimizle ilgili görüşleriniz: Açık konuşmak gerekirse atölyeyi tercih etmemin en büyük nedeni çalışan biri olarak pazar günü gidebilme imkanım olması idi, hatta baya bir tereddütlüydüm, iyi bir atölye değilse bir şeyler öğrenemezsem diye. Ama gün geçtikçe yeni yeni şeyler öğrendim ve farkettim ki ben sadece deklanşöre basıyormuşum. oldukça keyifli dersler geçirdik. bol bol sohbet ettik. hem hocamızı hem kurstaki diğer arkadaşları tanımak karşılıklı bir şeyler öğrenmek ve sohbet edebilmek çok güzeldi. ne söyleyeyim kurs biteli iki hafta oldu ama ben keyifle geçirdiğim o kurs saatlerini arıyorum. şimdi düşünüyorumda kurs pazar günü olsun diye uzun süre beklemiştim. fazlası ile deydi. ben çok güzel keyifli zamanlar geçirdim. umarım bizden sonraki kursiyer arkadaşlarda aynı şekilde keyifli zamanlar geçirecektir. deklanşöre basmayı fotoğraf çekmek olarak görüyorsanız yanılıyorsunuz ama ben bu işi öğrenmek istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. çok teşekkürler burak hocam

İsim: Can Yaman(23. Dönem Temel) Meslek: Otel Kat Görevlisi

Dünyaya farklı gözlerle bakmamızı sağlayan mucizevi bir aletle, yaratıcı ve doğallığın pekiştirilerek birikim elde edildiği bilgi ocağı :)

İsim: Emre Uzun Meslek: Öğrenci

 LUX Fotoğraf Video Prodüksiyonni internette bir forumda görüp, siteyi inceledikten sonra ileri fotoğraf atölyesine katılmış biri olarak bir kaç şey söyleyebilirim sanırım.Öncelikle çok eğlenceli bir kurs dönemi geçirdim. Her hafta sonunu iple çektim. Kurs sayesinde pratik yapma imkanım oldu ve eksikliklerimi de tamamlama fırsatım oldu. Herkese tavsiye ediyorum. :)

İsim: Bülent Çelen Meslek: Finans Yaşı: 36

Fotoğraftan ne kadar anladığımı, daha doğrusu anladığımı sandığım konuların ne kadar eksik olduğunu olduğunu bu kurs ile fark ettim. Herşeyden önce doğru çekilen bir fotoğrafın büyük bir komposizyon örneği olduğunu canlı canlı yaşadım. Fotoğraf makinası ile ilgili en küçük bir bilgim yokken bu kısa zaman içinde kendi gamlarımda önemli ve ciddi bilgiler aldım. Bütün bunları gerçekleyebilmemdesamimi, sabırlı ve eğiticiliği ile Burak Bulut hocama teşekkür ediyorum. İnsanların cüzdanlarıyla ilgisi olmayan bu LUX Fotoğraf Video Prodüksiyonni tüm fotoğraf severlere gönülden tavsiye ediyorum.

İsim: Alican Kavaslıoğlu Yaşı:32

Ders kelimesi benim gibilere ters ve sıkıcı gelen varsa korkmanıza hiç gerek yok… burada ders yok… fotoğraf ve nasıl fotoğraf çekilmesi hakkında sohbet var.. arkadaşlık var.. Burak hocanın samimi içten sıkılmadan karşısındakinin anlamasını sabırla bekleyerek anlatımları var…bilgisini bir tüccar gibi değil yürekten istiyerek ve severek paylaşan biri var. sadece fotoğraf için değil aklınıza gelecek her şeyle ilgili sohbet edeceğiniz biri var.ondan sonra çay var kahve var:) teşekkürler Burak hocam… bundan sonrada görüşmek dileği ile…..

İsim: Tuba Özçelik Meslek: Fotoğrafçı

Burak hocamızın bilgi birikimi, yaptığı güzel işler ve elde ettiği başarılar ne kadar çok ise; mütevaziliği, samimiyeti, ilgisi, nezaketi, yardımseverliği de bir o kadar çok. Hiç bıkmadan her soruya o kadar içten cevaplar veriyor ve içinize fotoğraf sevgisini öylesine ezberden uzak, kağıt-kalemden uzak fakat makineye yakın, fotoğrafa yakın, sokağa, çiçeğe, ışığa, modele yakın yerleştiriyor ki, fotoğraf çekmeyi öğretmenin yanı sıra, fotoğraf hakkında sizi eğitiyor.. Ve bunlar olurken hiç sıkılmadan, zamanın nasıl geçtiğini anlamadan bir bakıyorsunuz elinizde katılım belgeleriniz.. :) İki atölyenizde de çok güzel zamanlar geçirdim, tüm özveriniz için çok teşekkürler Burak hocam :)

İsim: Özkan Aydoğanoğlu Meslek: Tekstil/Moda

Gayet öğretici ve yararlı geçti. Burak hocaya çok teşekkür ederim :) İsim: Damla Su Bakıcı Meslek: Öğrenci Yaşı:16 Kısa sürede çok şey öğrendiğim, uyguladığım, eğlendiğim, merak ettiğim bir deneyim oldu benim için. Özellikle gezilerde bu kadar eğlenebileceğim aklıma dahi gelmezdi. Teknik bazen sıkıcı olabiliyor ancak Burak Hocanın enerjisi ile hiç sıkılmadığımı söyleyebilirim. Yine fırsat olursa yine giderim :)

İsim: Aylin Akça (18. Dönem) Meslek: Öğrenci Yaşı: 25

Harika bir kurs dönemi yaşadık. Başlangıç ve ileri düzey eğitimi boyunca hem çok eğlendik hem de çok şey öğrendik. Bütün sorularımıza isteklerimize sabırla karşılık veren Burak Hocam’a sonsuz teşekkürler. Gidebileceğimiz yeni bir kurs açarsa mutlaka katılacağımı da eklemek istiyorum.

İsim: Metin Çankal Meslek: Elektronik Teknisyeni

Fotoğraf çekmek, çocukluğumdan başlayıp taki bu günlere kadar gelmiş hobim olarak hayatımda yer almıştır. Facebook’da birçok amatör fotoğrafçı arkadaşlarımla fotoğraflarımı paylaştım ve neden daha iyisi olmasın, bunun bir eğitimi yok mu diye araştırdım. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Burak beyle tanıştım. Kendilerinden aldığım değerli bilgileri sayesinde şimdi çok daha iyi fotoğraflar çekmeye başladım. Burak beye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Benim gibi fotoğrafı hayatından atamayan hobi veya profesyonel sürdürecek herkese Burak beyle tanışmasını tavsiye ediyorum teşekkürler… Metin Çankal

İsim: Kader Yeşiltepe Meslek: Öğretmen Yaşı: 26

Bir şeyler öğrenirken eğlenmek çok zordur. Eğer fotoğrafçılığı eğlenerek öğrenmek isterseniz Burak Hoca’yla tanışmanızı tavsiye ederim. Her zaman çok anlayışlı ve esprili ayrıca 18. dönem olarak bize tahammül edebilecek kadar da sabırlı:))) Ben çok şey öğrendim ve bu kursu tercih ettiğim için hiç pişman olmadım. Hem iyi bir hoca hem de iyi bir arkadaş kazandım :) Tekrar teşekkürler Hocam…

İsim: Dilara Rzazade (18. Dönem) Meslek: Öğrenci Yaşı: 18

Fotoğraf çekmek fotoğraf makinası olan herkesin yapabileceği birşey fakat Burak Hocam sayesinde sadece fotoğraf çekmeyip neye nasıl bakmamız gerektiğini, hangi özellikleri kullanmamız gerektiğini ve ”vayy bee” diyebileceğimiz bi çok şey öğrendim vede bunu sıkılarak değil eğlenerek yaptım. Ayrıca sadece kurs sırasında değil her zaman ilgilenerek kendisini ayrı bir sevdirmiştir :) Burak Hocama teşekkürler… (18. Temel Fotoğraf Atölyesi)

İsim: Adnan Güler (09. Dönem İleri Atölye) Meslek: Grafik Tasarım Yaşı: 28

Fotoğrafa olan ilginiz zaten var, fakat her yerde gördüğünüz o çarpıcı kareleri siz çekemiyorsunuz, Fotoğrafçılık ile ilgili temel bilgilere sahip değilsiniz, işte bu noktada Burak hocamız ile tanışmanızı tavsiye ederim, sempatik ve ılımlı yaklaşımları ile bu sektörde öğrenmeniz gereken her konuyu öğretmeye hazır.

İsim: Oğuzhan Kıran (17. Dönem Temel Fotoğraf Atölyesi) Meslek: Fotoğrafçı Yaşı: 21

Mesleğimin de fotoğrafçılık olmasına rağmen benim için çok önemli eğitici ve öğretici bir kurs oldu. Özellikle Burak hocamın bilgisinden tecrübesinden ve sanatından çok etkilendim ve derslere sıkılmadan gittiğimi gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Burak hocama çok teşekkür ederim

İsim: Özge Kasapoğlu (14. Dönem) Meslek: Sosyolog Yaşı: 28

Fotoğraf derslerimizle ilgili görüşleriniz: Fotoğraf çekmek benim için her zaman hayatımda olmazsa olmazımdı çünkü anı yaşatmanın en başarılı ve tek yöntemi buydu. Uzun süren araştırmalarım sonucunda Burak Bulut Yıldırım’ın geçmişte yaptığı işler olsun kursa başlamadan karısındaki insanlara sıcak,samimi ve öğretici yaklaşımından olsun etkilenmemek mümkün değildi. Ve bana düşen ilk açılacak olan temek eğitim atölyesine katılmak olacaktı. Nitekim temeli bitirdik ileri eğitimimizin de sonlarına gelmekteyiz. Fotoğrafçılığı işinin ehli birinden öğrenmek kadar keyiflisi yok. Ayrıca bizim bitmek bilmeyen sorularımıza büyük bir sabır ve özveriyle cevap vermesi ve her seferinde uygulayarak bize anlatmaya çalışmasına değinmeden geçmek olmaz.

İlk defa bir kursa bir an önce pazar olsa da atölyeye gitsem diyorum.Herkese kesinlikle bu eğitimleri almalarını tavsiye ediyorum. Biz 6. dönem ileri eğitimini alıyoruz ve en başından beri acaba bu kursumuz bitince Burak hocamız bize nasıl bir program ayarlarda gene geliriz diyoruz. =) Herkes fotoğraf çekebilir ancak bu sizin hobiniz bile olsa herkes gibi olmak istemiyorsanız bu işe bir adım ileride başlamak için hiç vakit kaybetmeyin derim.

İsim: Ceren Soyhan (14. Dönem) Meslek: Kamu Çalışanı Yaşı: 28

Burak hocamın bilgi birkimi,anlatımı, verdiği örnekler sayesinde hem fotoğrafla ilgili pek çok şey öğrendim hem de çok keyifli zaman geçirdim.her hafta sonu bu kurs için sakaryadan geldim iyi ki gelmişim. Öncelikle Burak hocama öğrettikleri için sonra da grup arkadaşlarıma geçirdiğim keyifli zaman için çok teşekkür ederim.fotoğrafla ilgili kendini geliştirmek isteyen herkese tavsiye ederim pişman olmayacaksınız.

İsim: Eda Evşen Atağ (14. Dönem) Meslek: Finans Yaşı: 32

Kendimi bildim bileli fotoğraf çekmeyi çok severim, ama artık daha da çok seviyorum. Özellikle Burak Bey’in derslerinde her ders yeni bir teknik öğrendikten sonra fotoğrafçılık artık vazgeçemeyeceğim bir hobi haline geldi. Temel Eğitim sonrası İleri Düzey Fotoğrafçılık derslerine devam ediyorum ve keşke dersler hiç bitmese diyorum.

İsim: Hakan Özdeğin (14. Dönem) Meslek: Ekonomist

Burak Bey’in sıcakkanlılığı ve samimiyeti sayesinde bir kurstan çok, bu işi çok iyi bilen bir dostumdan öğreniyormuşum hissi yaşadım. Engin bilgi birikimi ve müthiş sabrı için kendisine çok teşekkür ederim. Artık çok sevdiğim fotoğrafçılık hobimi daha bilinçli yapıyorum. Gönül ister ki kurs bitmesin, her hafta aynı keyifle toplanıp birşeyler öğrenmeye devam edelim. Fotoğrafa ilgi duyup geliştirmek isteyen herkese kesinlikle katılmalarını tavsiye ederim.

İsim: Nuray Yıldız (14. Dönem) Meslek: Müşteri Temsilcisi Yaşı: 27

Burak Bulut Yıldırım ve O ‘nunla fotoğraf eğitimi .. İnternetten araştırdığımda henüz askerden gelmesine çok zaman vardı ; ama sabırsız olmama rağmen ısrarla gelmesini bekledim ; çünkü öyle güzel bir enerjisi vardı ki sanal ortamdan bile yansımıştı. Kursa başladığımda da ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım zaten. Çok sevdiğim fotoğraf şimdi çok keyif aldığım bir hobi oldu benim için , bu Burak Hocam ve kurstaki diğer arkadaşlarım sayesinde … Aslında ben de yukarıda yapılan yorumlara benzer şeyler yazacağım kurs ile ilgili ; asla sıkıcı ders niteliğinde değil , gayet zevkli geçiyor eğitim , Burak Hoca ‘mız sabırlı , samimi , alçakgönüllü … Fotoğrafla ilgili istediğiniz her şeyi gönül rahatlığı ile sorabilirsiniz O ‘na , büyük bir sabırla anlatır , paylaşır bildiklerini …

Ben kendimi çok şanslı hissediyorum ve iyi ki sabredip dönmesini beklemişim diyorum :) Çok çok teşekkür ediyorum emekleri için O ‘na , sayesinde fotoğraf çekmeyi bilinçli olarak daha çok seviyorum … Sevgilerimle, Nuray Yıldız

İsim: Barış Gürsoy (13. Dönem) Meslek: Ekonomist

Kurs eğlenceli olmasının yanında öğreticiydi aynı zamanda. Fotoğraf çekmeyi her zaman sevmişimdir. Ama artık bilerek çekmek çok daha keyifli. Bunu da sayenizde öğrendim. Çok teşekkür ederim. Şimdiden hayırlı teskereler. Eylülde görüşmek dileğiyle. Kurs almak isteyen herkese gözü kapalı tavsiye ederim.

İsim: Ömer Kerem Seçkin (13. Dönem) Meslek: IT Auditor

Güzel bir makine aldıktan sonra el mahkum internette dolaşarak temel fotoğrafçılık eğitim dokumanlarının hepsini tek tek okumuştum. Enstantene, diyafram, ışık, pozlama vs. hepsi hakkında fikirlerim vardı ama resmin tamamına vakıf hissetmiyordum kendimi. Yani puzzle’ın parçaları elinizde ama birleştiremiyorsunuz. İşte Burak Bulut Fotografçılık Kursu bana bunu sağladı. Puzzle mı? birinci kısmı bitti, ikincisi için 6 ay bekleyeceğiz görünüyor. Aman 12 olmasın da :) İsim: Seda Arslan (13. Dönem) Meslek: Öğrenci Fotoğraf derslerimizle ilgili görüşleriniz: Eşsiz sabrı ve emekleri için Burak Hocaya minnettarım. Oo çekim gezisinde daha da iyi anladım Burak Hocanın öğrencisi olmanın avantajlarını ve farkını.. Şimdiden hayırlı teskereler diliyorum hocama.. Bir sonraki kursu sabırsızlıkla bekliyorum.

İsim: Öncel Manav (13. Dönem) Meslek: Bankacı Yaşı: 24

Temel fotoğrafçılık kursu benim için çok güzel ve verimli geçti. Burak hoca mükemmel bir insan.Tanıştığım için mutlu oldum. UMARIM İRTİBATI KOPARMAYIZ. YENİ GEZİLERDE ,KURSLARDA BİRLİKTE OLURUZ. Teşekkürler.

İsim: Serap Derdiyok (13. Dönem)

Yoğun ve stresli bir iş hayatımın olması sebebi ile uzun süredir ertelemiş olduğum fotoğrafçılık hayalimi Burak Hoca’nın katkılarıyla gerçekleştirmiş oldum.Öncelikle kendisine 5 haftalık kurs süresince özverili anlatımı,engin paylaşımları ve samimiyetinden ötürü sonsuz teşekkürlerimi sunarım.Fotoğrafçılığı daha da sevdim ve bundan sonra iş olarak yapmayı düşünüyorum.Burak Hoca’ya başarılar diler, fotoğrafçılığı seven,tekniğini öğrenmek isteyen herkesin Burak Hoca ile tanışmasını ve kursa katılmasını tavsiye ederim.

İsim: Nisa Şen (12. Dönem) Meslek: Muhasebe Yaşı: 21

İlk başta arkadaşların isteği ile katılsamda fotograf cekmenin tekniklerini ve inceliklerini öğrendikce ilgim oluştu şimdi fotograf cekmeyı cok seviyorum butun olarak gordugum objelerin ayrıntılarınında ne kadar güzel oldugunu görmeyi ögrendim bunun için sevgili hocamız Burak beye sonsuz teşekkurler..

İsim: Şükran Küçük (12. Dönem) Meslek: Moda Tasarım Yaşı: 27

Temel eğitim aldıktan sonra fotoğraf çekmek çok daha zevkli gelmeye başladı. Arkadaslarımla arastırma yaparken rastlantı sonucu Burak Hocamızı bulduk, 5 hafta nasıl geçti anlamadıkta zaten. Esirgemediği, sıkılmadan, içtenlikle verdiği bilgilerden dolayı Burak hocamıza çook teşekkür ederim.. Eylülde tekrar görüşmek üzere :) )

İsim: Kemal Sırma (12. Dönem) Meslek: İnşaat Mühendisi

Kurs süresince aktarılan teorik bilgilerin yanında bu bilgileri uygulama-somutlaştırma imkanı da bulduk. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Fotoğrafçılığı anlayarak, daha fazla keyif duyarak yapmama yardımcı olan ve Burak Bulut’a teşekkürler.

İsim: Funda Kıcıklar (12. Dönem) Meslek: Moda Tasarım Yaşı: 38

Güzel bir fotoğraf makinası almıştık ; ama onunla sıradan fotoğraflar çekiyorduk. Oysa Burak Bey’in derslerine katıldıktan sonra öğrendiğim bilgilerle daha eğlenceli fotoğraflar çekmeye başladım. Eğer sıradan bir atölyede, sıradan bir fotoğrafçıdan ders alsaydım; belki bu hevesim kısa sürerdi. Burak Bey’e teşekkürlerimi sunarım.

İsim: Ayşegül Tokat (11. Dönem) Meslek: Turizm Yaşı: 33

Katıldığım temel fotoğrafçılık kursu oldukça verimli geçti . Fotoğrafçılık konusunda gerekli olan teknik bilgileri edinme yanında bunları uygulayıp üzerinde tartışma fırsatı yakaladıığımız derslerimiz de oldu . Fotoğrafçılık konusunda bilgi edinmek ya da fotoğrafçılığa başlamak isteyen herkese bu kursu tavsiye ederim . Bu kursu bizim için hazırlayan ve bilgilerini bizimle içtenlikle paylaşan Burak Bey’e çok teşekkürler…

İsim: Engin Bıyıklı (11. Dönem) Meslek: İnşaat Teknikeri

Sadece hobi olarak gördüğüm fotoğrafçılığın profesyonel boyutuna bizi yaklaştıran zaman geçirmek için bastığımız deklanşörü hayatımızın vazgeçilmezleri arasına sokan ustamız Burak Bulut YILDIRIM ‘a sonsuz teşekkürler. Engin bilgisiyle her zaman bize hayata vizörden bakmayı öğretti, sergilerini merkala bekliyoruz.

İsim: Uğur Yagcı (10. Dönem) Meslek: Kamu Çalışanı Yaşı: 22

Bir hevesle başladığım fotoğrafçılık Sayın hocamız Burak Bey ile vazgeçilmez bir uğraş haline geldi benim için. Dipsiz bir kuyu gibi keşfettikçe keşfediyorum bu işi. Engin tecrübe ve bilgisiyle fotoğrafın inceliklerini gösteren ve bu sanatın hazzını bize yaşatan Burak Hocama çok teşekkür ediyorum. Fotoğraf çektikçe bir öncekinden daha güzel bir kare yakaladığınızı anlamak kadar güzel birşey yok. Şiddetle tavsiye ettiğim bu uğraşın yanına bir de Burak hocayı eklersek tadına doyulmaz bir ortam içinde ve bir ekip bütünlüğünde geçecek kurs zamanını aklınızdan hiç çıkaramayacaksınız. Emekleri için kendisine saygı ve sevgilerimi sunuyorum…

İsim: Serpil Kaya (10. Dönem) Meslek: Muhasebe Yaşı: 27

10. Dönem Fotoğraf Atölyesi kursiyeri olarak, derslere ve bizlere büyük bir saygı gösterdiği için öncelikle Burak Bey’e tesekkürlerimi bir borç bilirim. Beş haftalık kurs dönemi boyunca, anlatım şeklı ve bilgi donanımı dolayısıyla verıimli günler geçirdik. Çok sabırlı ve ayrıca bu konuda engin tecrübeleri olan Burak Bey’den ders almış olmaktan mutluluk duyuyorum. Fotoğraf çekmenin zevkini ve güzelliğini onların sayesınde yaşadım. Emeğinize sağlık…

İsim: Gülennur Sorguç (9. Dönem) Meslek: Ögretmen Yaşı: 51

Fotografciligi, yorucu is tempomun disinda; beni dinlendirecek ve eglendirecek bir hobi olarak dusundum ve atölyenize boyle basladim. Kursumuz sizin gibi bir ogretici ile o kadar zevkli basladi ve devam etti ki,hic bitmesin istedim. Cekim yaptigimiz son Pazar gununun mutlulugunu ve bizlere kazandirdiklarinizi unutmak mumkun degil! Sonsuz tesekkurler Burak Bey. Hersey gonlunuzce olsun. (9. Temel Fotoğraf Atölyesi)

İsim: Çiğdem Ersoy (9. Dönem) Meslek: İthalat – İhracat Yaşı: 30

Eğer amacınız adam akıllı bu işi tam anlamıyla profosyonelliğe dökmüş birilerinden öğrenmek ise Burak Bulut’un fotoğraf derslerine katılmanızı şiddetle öneririm. Hangi alanda uzmanlaşmak isterseniz isteyin tüm sorularınıza yanıt alabildiğiniz bir eğitim süreci olacağına emin olabilirsiniz… Katkılarından dolayı öğretmenime çok teşekkür ederim… Sevgiler… (9. Temel Fotoğraf Atölyesi)

İsim: Nurşen Meslek: Yönetici Yaşı: 36

Burak Bey’ in temel ve ileri fotoğraf eğitimlerine katılma şansım oldu. Şansım diyorum çünki kendisinden çok şey öğrendim. Bildiklerinin tamamını sıkılmadan, yorulmadan öyle büyük bir zevkle paylaşıyor ki öğrenmemek mümkün değil. Emeği ve öğrettikleri için teşekkürler. İsim: Fahrettin Erbil Kutlu Meslek: Elektrik Teknikeri Fotoğraf derslerimizle ilgili görüşleriniz: Hocamız sayesinde makinenin nasıl tutulacağından başlayarak, fotoğraf çekmenin hazzına nasıl varılacağına kadar olan o aralığı çok iyi öğrendik… Bizim hatıra olsun diye çektiğimiz fotoğrafların artık çok daha özel ve derininde mana veren objeler olmasını sağladı… Gerçekten çok verimli bir kurs süreci geçireceksiniz… Ben şu anda artık flaş olmadan resim çekerek ortamın ahenginin daimi olarak kalmasını sağlabiliyorum… Saygılarımla…

İsim: Deniz Yaspek Meslek: Öğrenci Yaşı: 25

Fedakar, bilgili, net anlatımı olan çok değerli Burak Bulut öğretmenimizden ders aldığımız için çok mutluyum. Yararlı ve işlerimize katkısı çok büyük oldu. Herşey için çok teşekkür ederiz.

İsim: AYŞE ÖZEN Meslek : Diş Hekimi Yaşı: 40

Maltepe’de düzenlenen 1. temel fotoğraf atölyesi ne katıldım. Benim için çok faydalı oldu. Fakat ileri düzey eğitime katılamadım. Umuyorum tekrarı olur. Burak Bey’e çok teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

İsim: Tuba Şahintürk Meslek: Öğrenci Yaşı: 20

Çok verimli bir ay geçirdik. Her yaştan insanlar toplaşmıştık, herkesin anlayabileceği türden seçici anlatımıyla bize çok yardımcı olan Burak Hocama teşekkürler.

İsim: Burak Şenel Meslek: Makina Teknisyeni Yaşı: 32

Temel fotoğrafçılık kursu benim için çok verimli geçti. Teknik konulardan tutunda fotoğrafçılığın etiğine kadar bir çok konu hakkında bilgi sahibi oldum. Tabi burada hocamız Burak Bey’in bizlerden esirgemediği samimiyeti, iyi niyeti, bilgi, birikim, donanım ve tecrübesine de değinmeden geçemeyeceğim. Herşey için tekrar teşekkür ederim… Sağlıcakla…

İsim: Nurşen Usta Meslek: Muhasebeci Yaşı: 36

Çok şey öğrendik. Emeği geçenlere bu vesile ile tekrar teşekkür ederim. İsim: Ayşe Altuntaş Meslek: Öğretmen Yaşı: 33 Fotoğraf derslerimizle ilgili görüşleriniz: Yeni derslere katılmak istiyorum. Kurs açıldığında haberdar olmak isterim

SİZ DE ATÖLYEMİZ HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞIN

    LUX Fotoğraf Video Prodüksiyon Güncel Program

    [pods name=”page_piece” slug=”atolye-guncel-program” field=”piece_content”]