Portre Fotoğraf  ve Atölyemiz

Portre Fotoğraf Nedir?

Portre, resim, fotoğraf, heykel ve benzeri sanat türlerinde bir kişinin yüzünün ve yüz ifadesinin betimlenmesi ile oluşturulan eserdir. Bu eserlerin amacı, kişinin görünüşünü, kişiliğini ve ruh hâlini yansıtmaktır.

Portre Fotoğraf

En İyi Portre Fotoğrafları Nasıl Çekiyoruz?

Portre fotoğrafı ürün, mekan çekimlerinden çok daha farklı bir çekim alanı, insan faktörü sebebiyle kendine has bir deneyim gerekiyor. Bunun bilinciyle sizin çekimde rahat etmeniz ve en iyi portre fotoğrafları çıkması için sizi ve çekim alanını hazırlıyoruz.  Bunun için her yaş, yüz ve beden tipi için en iyi portre fotoğraf pozlarını iyi biliyoruz, sizin yüz ve beden formunuza bunu uyarlayarak estetik gücü yüksek sonuçlar alıyoruz. Tabi sadece poz verdirmekle ilgili değil en iyi portre fotoğrafçısı olmanın yolu. Son teknoloji, 60 megapiksel fotoğraf makinemiz,  sizi ortaya çıkaracak, gözlerini ışıldatacak en iyi portre fotoğraf ışıklarını kullanıyoruz. Fotoğraf stüdyomuzda onlarda paraflaş, led ışık sistemleri, portre fotoğraf için softbox, tas, beautydish gibi özel ışık şekillendiricileri bulunduruyoruz.

Portre Fotoğraf Çekimi Stüdyoda mı Dış Mekanda mı?

Bu tamamen size kalmış, stüdyoda portre çekimi ya da akülü paraflaş sistemlerimizle siz portre fotoğrafı için en güzel dış mekanlar neresi derseniz çekimi orada gerçekleştirebiliriz, tabi mekan konusunda biz de sizi yönlendirebiliriz. Burada ufak bi not, bir çok dış mekan özel izin gerektirebilir, bunların ek maliyetleri olabilir bunu dikkate almayı unutmayın. Son olarak stüdyoda portre fotoğrafı deyince aklınıza vesikalık benzeri fotoğraflar gelmesin, lütfen aşağıdaki stüdyoda portre örneklerimize bakınız.

Portre Fotoğrafçısı Ekibimiz

Atölyemizde özel portre fotoğraflarını güler yüzlü, 4-15 yıl deneyimli fotoğrafçılar gerçekleştiriyor. Bazıları daha rahat hissetmek için bizden erkek ya da kadın fotoğrafçı talep edebiliyor, siz nasıl isterseniz..

Bu sayfadaki örnekler dışında Moda, Beauty, Editorial  fotoğraf sayfamıza da bakmanızı öneririz.

Özenle çektiğimiz portre fotoğraf çekimi örnekleri sizin için sayfanın aşağısında, inceleyin ve hadi hemen bizden bir teklif alın!


Hızlı Bilgi ve Teklif Almak İçin

    Hızlı Bilgi / Çekim Teklifi Alın

      Bilgi Dolu Youtube Kanalımız

      Burak Bulut Youtube