Profesyonel Düğün Fotoğrafçısı Süleyman Doğankaya

Profesyonel Düğün fotoğrafçısı olarak Atölyemizde fotoğraf çekimleri fotoğraf eğitmenimiz Süleyman Doğankaya tarafından yapılmaktadır. Uzun yıllara dayanan fotoğraf deneyimini yaklaşık 4 yıldır evlenen çiftlerin mutluluklarına ortak olarak devam ettiren eğitmenimiz şehir içi ve şehir dışı tüm fotoğraf çekimleri için hizmet vermektedir. Düğün hatıranızı fotoğraf çekimlerinden yıllar sonrasına deneyimli eller ile taşımak isterseniz 05357244533 numaralı cep telefonunda veya bilgi@dogankayawedding.com adresinden her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Düğün Fotoğrafçısı Süleyman Doğankaya düğün fotoğrafı çekimlerinin yanı sıra sizin için düğün videoları da hazırlıyor. Hem havadan görüntüleme (drone kullanımı) hem de yerden çekimlerle sizin için unutulmayacak bir düğün klibi çıkarmak mümkün. Profesyonel ve işinde deneyimli ekip çalışmasının ürünü olan albüm ve videolar için görüşmek isterseniz Taksim’de bulunan Atölyemize her zaman gelip ziyaret edebilirsiniz.

Dış Mekan Çekimleri nasıl oluyor?

Öncelikle sizinle tüm detayları konuştuğumuz bir görüşme yapıyoruz ve çekim planı oluşturuluyor. Dış mekan fotoğraf çekimlerinde sizinle yaklaşık 2-3 saat süren eğlenceli bir dış çekim gerçekleştiriyoruz. Tabi bu süre çekimin düğün günü yapıldığında geçerli. Bizim tavsiyemiz dış mekan fotoğraf çekimlerinizi mutlaka düğün harici bir gün yapmanız. Neden mi? Tıklayın 🙂

Eğer video klip de istiyorsanız ikinci bir kişi tarafından çekimler gerçekleştiriliyor. Bu sebeple bize ne kadar çok vakit ayırırsanız o kadar iyi olur. Biz sizin için o günü zaten kapatıyoruz :)

Düğün fotoğrafı dış çekim mekan konusunu tamamen çiftlerimizle yaptığımız yüz yüze görüşmede belirliyoruz. Sizin istediğiniz, beğendiğiniz mekanlar dış çekim için tercih ediliyor. Profesyonel Düğün fotoğrafçısı olarak bizi tercih eden çiftlerimizle yaptığımız fotoğraf çekimlerini görmek için “Fotoğraflarımız” sayfasını ziyaret edebilirsiniz

Daha Fazla Fotoğraf İçin: Doğankaya Wedding