En iyi profesyonel fotoğraf çekimi için 3 bileşeni açıklıyoruz:

1 )Profesyonel Fotoğraf Çekimi Ekibimiz

Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi 2005’ten bu yana İstanbul merkezli reklam – katalog çekmenin yanında, 12 yılı aşkın süredir sektördeki profesyonel fotoğrafçılara ürün fotoğrafçılığı, portre fotoğrafçılığı, stüdyo fotoğrafçılığı üzerine eğitimler düzenleyip sektördeki eksik bilgileri tamamlıyor. Burak Bulut Sony Imagıng Türkiye ve Avrupa Marka Elçisi olarak deneyimlerini çeşitli sunumlarla da ülkedeki fotoğrafçılara aktarıyor.

Atölyemizde Burak Bulut danışmanlığında 5-16 yıl deneyim aralığında farklı çekim türlerinde uzmanlaşmış fotoğrafçı ekibimiz, atölye profesyonel ekipmanlarını kullanarak çekimlerinizi en iyi şekilde gerçekleştirecek. Çekimlerinizde fotomodel gerekirse, anlaşmalı ajanslarımızdan yerli, yabancı fotomodel, saç, makyaj, styling profesyonelleri de kiralayabiliyoruz.

2 ) Profesyonel Fotoğraf Çekiminde Kullandığımız Ekipman

Tam donanımlı bir fotoğraf stüdyosu, göz kamaştıran ışıklar, siz ve objektifin arkasında İstanbul’un yetenekli fotoğrafçılarından oluşan ekibimiz! Harika bir profesyonel fotoğraf çekimi’ne ne dersiniz?

Atölyemizde en yeni ve dünyanın en iyi kameralarını kullanıyoruz. 2021 için 2 61 megapiksel ve 1 42.4 megapiksel üç son teknoloji kameramız çekimlerinize hazır. Onun yanında sınıfının en iyisi mercekleri kullanıyoruz. Tabi iyi bir ürün fotoğraf çekiminin gereklerinden bir diğeri iyi ışıklar kullanmak. Burak Bulut danışmanlığında fotoğrafçılarımız 10’larca son teknoloji paraflaş ve sürekli ışığımız, sayısız ışık şekillendiricisi kullanarak ürününüzün en iyi özelliklerini ortaya çıkarak ürün fotoğraf çekimlerini gerçekleştiriyor. Son olarak ürün fotoğraflarının doğru renkte teslim edilmesi için renk kalibrasyon sistemi ve ona uygun monitörlerde dijital düzenlemesi yapılarak size söz verdiğimiz tarihte teslim ediyoruz. Özetle en iyi profesyonel fotoğraf çekimi için tüm bileşenlerin en yenisini ve en iyisini size sunmaya gayret gösteriyoruz.

Profesyonel Fotoğraf Çekimi

3 ) Profesyonel Fotoğraf Çekimini Nerede Gerçekleştiriyoruz?

Yukarıda da değindiğimiz gibi Corona günleri sebebiyle arzu ederseniz iş yerinizden hiç çıkmayıp ürünleri bize kargolayabilirsiniz, yerinizden gelip alabiliriz ya da maske eldiven korunaklığıyla hijyen kurallarına uyan stüdyomuza gelebilirsiniz. Fotoğraf Stüdyomuz İstanbul’un merkezi lokasyonlarından Levent’te, Kanyon AVM – Levent Metro durağına 200 metre uzaklıkta. Eğer ürünleriniz stüdyomuza taşınamayacak nitelikteyse yerinizde profesyonel stüdyo kurulumu yaparak çekimi istediğiniz lokasyonda gerçekleştirebiliyoruz. Ve aklınızda bulunsun, bir depo benzinle 12 saat bize yeten jeneratörümüz, akülü paraflaş setlerimizle istediğiniz bir dış mekanda da çekimleri gerçekleştirebiliriz.

Profesyonel Fotoğraf Çekimi Fiyatları

Tabi şunu sorabilirsiniz, tüm bu deneyimli ekip, son teknoloji kamera ve mercekler, onlarca stüdyo ekipmanı kullanıyorsanız ürün fotoğraf çekimi fiyatları nasıl ayarlanıyor?  Önce sizi dinliyoruz, ihtiyaçlarınızı, ürününüzün kaç açı çekileceği, nasıl bir zemin-arkaplan kullanılacağını, dekor, fotomodel ihtiyacını belirleyerek çekim vakti ve naktini size en kısa sürede, çoğunlukla 1 iş günü içinde tüm detayların olduğu yazılı teklifle iletiyoruz. En ucuz ürün fotoğraf çekimi yapacak yeri arıyorsanız, başınıza gelecekler konusunda iki kez düşünün. Bizim fiyatlarımız uygun diyebiliriz, sık sık çekim yaptığımız için, sektörde deneyimsiz ya da doğru ekipmanları kullanamayan fotoğrafçılara nazaran bile fiyatlarımız makul düzeyde :)

Bu sayfada gördüğünüz örnekler dışında Modelli Ürün Çekimi ve E-Ticaret Fotoğraf Çekimi sayfalarımıza da bakmanızı öneririz.

Özenle çektiğimiz profesyonel fotoğraf çekimi örnekleri sizin için sayfanın aşağısında, inceleyin ve hadi hemen bizden bir teklif alın!


Hızlı Bilgi ve Teklif Almak İçin

  Profesyonel Fotoğraf Çekimi ve Portre

  İşimizin en sevdiğimiz yanı diyebiliriz portre fotoğrafları. Her müşterimizin profesyonel fotoğraf çekimi ihtiyacını anlayıp, en iyi portre fotoğraflarını ona sunmak için yılların tecrübesiyle hazırladığımız profesyonel çekim ortamında kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. En iyi portre objektifleri, yüksek çözünürlük kameralarımız, muhteşem ışık sistemlerimiz, sıcak kahvelerimiz ve sohbetimizle sizi bekliyoruz, siz enerjik gelin, gerisini bize bırakın

  Bu sayfada gördüğünüz örnekler dışında Katalog Çekimi sayfamıza da bakmanızı öneririz.

  Özenle çektiğimiz profesyonel fotoğraf çekimi örnekleri sizin için sayfanın aşağısında, inceleyin ve hadi hemen bizden bir teklif alın!


  Hızlı Bilgi ve Teklif Almak İçin

   Profesyonel Fotoğraf Çekimi ve E-ticaret

   Her müşterimizin profesyonel özel fotoğraf çekimi ihtiyacını anlayıp, en iyi ürün fotoğraflarını ona sunmak için yılların tecrübesiyle hazırladığımız profesyonel çekim ortamında en iyi portre objektifleri yüksek çözünürlük kameralarımız, muhteşem ışık sistemlerimiz, sıcak kahvelerimiz ve sohbetimizle sizi bekliyoruz.

   Özenle çektiğimiz ürün profesyonel fotoğraf çekimi örnekleri sizin için sayfanın aşağısında, inceleyin ve hadi hemen bizden bir teklif alın!


   Hızlı Bilgi ve Teklif Almak İçin

    Şimdi Whatsapp’tan yazın
    profesyonel fotoğraf çekimi
    Bizi arayın: 0532 5116992
    Hızlı Bilgi / Çekim Teklifi Alın

     Bilgi Dolu Youtube Kanalımız

     Burak Bulut Youtube