Kişisel Fotoğraf Çekimi / Kişiye Özel Fotoğraf Çekimi 2018-01-26T12:17:09+00:00

Burak Bulut’la Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Moda fotoğrafçısı, yüzlerce profesyonel fotoğrafçı yetiştirmiş Burak Bulut‘un
size özel  kişisel profesyonel fotoğraf çekimi gerçekleştirmesini ne dersiniz?

Kişisel Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Profesyonel bir stüdyo, göz kamaştıran ışıklar, siz ve objektifin arkasında Türkiye’nin önemli moda ve portre fotoğrafçılarından Burak Bulut! Harika bir profesyonel fotoğraf çekimi’ne ne dersiniz?

Dergilerde, ineternet sitelerinde, kataloglarda gördüğünüz ışıltılı portre ve moda fotoğraflarına özenir, kendinizi moda fotoğraf çekimlerindeki modellerin yerine koyup hayal etmez misiniz?

Sizi, bu hayalinizi Türkiye’nin önde gelen moda ve portre fotoğrafçısı Burak Bulut’la gerçeğe dönüştürürken, kendinizi özel hissedeceğiniz, eğleneceğiniz ve sonunda da birbirinden güzel fotoğraflara sahip olacağınız bir kişisel fotoğraf çekimine davet ediyoruz.

“Ben nasıl yapacağım, poz veremem, rahat olamam, beceremem” gibi soru ve düşünceleri aklınızdan silin!

Bugüne kadar yüzlerce fotomodel, oyuncu ve özel çekim yaptıran insanlarla çalışmış Burak Bulut’un tecrübeleri ve yönlendirmeleri ile en fazla 15 dakikada çekime ısınacak, rahatlıkla poz verecek ve kendinizi fotoğrafın keyfine bırakacaksınız.

Deneyimlerimize dayanarak söyleyebiliriz ki profesyonel fotoğraf çekimi kişinin kendini ve vücudunu tanıması, kendini dinlemesi için en iyi yollardan biridir.

Bir nevi kişisel gelişim aracı olarak profesyonel fotoğraf çekimini kullanabilirsiniz. Çekim boyunca içinizden çıkan farklı sizlere inanamayacaksınız.

Pekala çekime karar verdiniz, size özel fotoğraf çekiminde neler olacak?

Kişisel Fotoğraf Çekimi - Burak Bulut
Kişisel Fotoğraf Çekimi - Burak Bulut
Kişisel Fotoğraf Çekimi - Burak Bulut
Kişisel Fotoğraf Çekimi - Burak Bulut
Kişisel Fotoğraf Çekimi - Burak Bulut
Randevu ve Bilgi Almak İçin

Bilgi Almak İstiyorum Randevu Almak İstiyorum

Özel profesyonel fotoğraf çekimi için randevulaştığımız saatte Beyoğlu Taksim İstanbul ‘da bulunan stüdyomuzda buluşuyoruz.
Bu arada dış mekanda da bu çekimi yapabiliriz, stüdyo veya dış mekan hangisini tercih ederseniz. İstediğiniz tüm kıyafetlerinizi, kombinasyonlarınızı, aksesuarlarınızı bir valize koyup gelin. Herhangi bir sınırlama yok, koca bir valizle de gelebilirsiniz

Fotoğrafçınız Burak Bulut ile birlikte fotoğrafa uygun olabilecek kostümlerinizi seçtikten sonra çekime ilk kıyafetle başlıyoruz. Bu arada söylemeyi unuttuk bizim moda sektöründe deneyimli, moda dergilerine çalışan ve çok başarılı işler yapan makyöz ve kuaför iş arkadaşlarımız var. Dilerseniz onların yardımlarını da alabilir, daha özel ve ışıltılı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Evet tüm hazırlıklar bitti, çekim için ışık ve objektifin karşısına geçtiniz. Eyvah

Hayır, başta da dediğimiz gibi en fazla 15 dakika içinde kahkahalar eşliğinde eğlenmeye ve kurduğumuz özel ve birbirinden farklı ışık düzenlerinde poz vermeye başlayacaksınız.

Kimi zaman profesyonel modeller gibi ‘cool’ duruşlar sergilerken bulacaksınız kendinizi.

Unutmadan söyleyelim Burak Bulut bu işte bir dahidir, onun sihri size de geçecek

Size özel fotoğraf çekimimiz yaklaşık 1,5 saat sürecek ve bu süre içerisinde 300+ profesyonel fotoğrafınız çekilecek.

Çekim bittiğinde size DVD ile tüm ham fotoğrafları teslim edeceğiz. Daha sonra bu fotoğraflar arasından sizin seçeceğiniz 15 adet fotoğraf seçiminizi bize belirttiğinizde, biz bu fotoğrafları özel photoshop ve retouch çalışmaları ile titizlikle hazırlayacağız.

Seçim tarihinden itibaren 2-3 gün içerisinde de 15 harika fotoğrafınızı ve tüm ham fotoğraflarınızı Orijinal boyutlarında DVD ile size teslim edeceğiz.

Randevulaşmak için 0212 238 79 20 numaralı telefondan bize her zaman ulaşabilirsiniz veya aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Harika bir fotoğraf çekiminde buluşmak üzere, hoşçakalın…

Burak Bulut’un Profesyonel Fotoğraf Çekimi örneklerinin çok daha fazlasına Instagram hesabından da https://www.instagram.com/burak.bulut.yildirim bakabilirsiniz.

Kişisel profesyonel fotoğraf çekimlerini gerçekleştirdiğimiz stüdyomuz

Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi Stüdyomuz
google-yorumlar

Google Yorumu Yazın