Profesyonel Fotoğrafçı 

Profesyonel Fotoğrafçı olarak 2005 yılından bu yana fotoğrafla iç içe geçirdiğim 15 senemde: Loreal Paris Fransa, Yelp Türkiye, TripAdvisor Türkiye, BlaBla Car Türkiye, Adobe Türkiye, Turkcell, Eczacıbaşı, Mng, Aras Kargo, Borusan vb birçok firma için profesyonel fotoğrafçı veya fotoğrafçılık eğitmeni olarak birçok fotoğraf projesi gerçekleştirdim. Profesyonel Fotoğrafçı olarak çekim ve eğitim referanslarım burada , ben ve ekibimin fotoğraf çekimleri ise burada.

Profesyonel fotoğrafçı olmanın yanında sektördeki bilgi ve tecrübemi paylaştığım fotoğraf okulumdan 5000 fotoğrafçı gelip geçti, fotoğrafçılığını geliştirdi. Türkiye’nin her yerinden ve hatta Belçika, Almanya, Sudan, İran, Azerbaycan, Amerika’da yaşayan Türk fotoğrafçılar önceden yaptığımız kurs içeriği görüşmelerinden sonra İstanbul’a gelip Burak Bulut’la özel profesyonel fotoğrafçılık eğitimleri aldılar. Bu sayede ne mutlu ki her şehirde fotoğrafçı dostlarımız oldu.

Her şey önce hayal kurmakla başlar. Sonra onun teknik ve biçim altyapısını kurup gerçekleştirirsin. Fotoğrafçılıkla ilgili çok hayalim var, hangilerini gerçekleştirebileceğim zaman gösterecek. Şimdilik belgesel ve kurgusal fotoğraflardan oluşan 5 fotoğraf sergisi yaptım. Türkiye’dekiler dışında, Yunanistan’da 7 öğrencimle birlikte artistik nü fotoğraflardan oluşan LandsNude sergisini açtık, çok heyecanlıydı. Roma’da karma sergiye katıldım, Almanya Heilbronn’da UV ve Ayaküstü Projelerimle kişisel fotoğraf sergisi yaptım. Kitap, uygulama, sergi çalışmaları devam ediyor bir yandan, umarım güzel işlerde buluşuruz..

Basın, Söyleşi, Sergi

  • Blomberg TV- Reel Sektör Programı Burak Bulut ile Fotoğraf Sektörü – 2017
  • Kanal T, T Sanat Programı, Burak Bulut ile Söyleşi
  • TFF Magazine Fashion Photography Review Burak Bulut – 2016
  • TimeOut İstanbul – Burak Bulut Tezgahçılar Üzerine Söyleşi – 2015
  • TRT Belgesel – Sosyal Medya ve Fotoğraf Üzerine Burak Bulut’la Söyleşi – 2014
  • Genc Turkcell – Burak Bulut’la Fotoğrafçılık Video Söyleşileri Dizisi – 2013
  • SosyalMedyaNedir.Net – Fotoğraf ve Sosyal Medya Üzerine Söyleşi – 2013
  • Digital Photoline Magazin – Burak Bulut’la Röportaj – 2009
  • TRT Radyo1 – Başarı Yolu – Profesyonel Fotoğrafçı Burak Bulut’la Radyo Söyleşisi – 2008
  • Photoshop Magazin, Burak Bulut’la Röportaj – 2008

Detaylı bilgi için sergi ve projeler web sitemiz: https://burakbulut.org/about

Sosyal Medyada Buluşalım

Burak Bulut YıldırımProfesyonel Fotoğrafçı & Fotoğraf Eğitmeni
Yukarıdaki ikonları tıklayarak benimle sosyal medyadan iletişime geçin ya da daha iyisi LUX Fotoğraf Video Prodüksiyon’ne gelin, size güzel bir Türk kahvesi yapalım :)

Profesyonel Fotoğrafçı Burak Bulut Referanslar