Dekorlu Takı Çekimlerimiz
Modelli Takı Çekimlerimiz
Dekorlu Takı Video Çekimi Örnekleri
Modelli Takı Video Çekimi Örnekleri
360 Derece Takı Video Çekimi Örnekleri

Referanslarımızdan Bazıları

Fotoğrafçı

Takı Çekimlerimizden Backstage’ler

Beyaz fonda takı fotoğrafı çekimi

Diğer ürün çekimlerinde olduğu gibi takı fotoğraf çekiminde de beyaz fonda fotoğraf çok temel bir çekim türüdür.  Takınızın tüm detaylarını ortaya çıkarır ve satış için en doğru şekilde gösterir. Tabii, böyle olması için doğru fotoğrafçılık teknikleri kullanılması ve oldukça doğru retouch çalışması yapılması gerekir. Bizden beyaz fonda takı fotoğrafı çekimi fiyatları almadan önce kaliteli fotoğraflar ortaya çıkarmamızın temelinde yatan bu detaylara dikkat eden LUX Fotoğraf Video Prodüksiyon olarak gerçekleştirdiğimiz beyaz fonda takı çekimlerimizi bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Takı fotoğraf çekimi fiyatları konusunda bilgi almak istiyorsanız ve diğer ürün fotoğraf çekimi fiyatlarını merak ediyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

takı fotoğraf çekimi fiyatları

Beyaz fonda takı fotoğrafı çekimini nerede ve nasıl gerçekleştiriyoruz?

Beyaz fon takı fotoğraf çekimimizi Levent Kanyon AVM’ye 200 metre uzaklıkta olan stüdyomuzda gerçekleştiriyoruz. Atölyemiz M2 metro hattı Levent istasyonuna 6 dakika yürüme mesafesinde. İsterseniz ürün çekimi sırasında yanımızda bulunur isterseniz ürünleri kargoyla gönderebilirsiniz. Vaktiniz yoksa kargoyla gönderdiğiniz ürünleri aynı şekilde geri gönderiyoruz.  Çekimimizde,  kaç adet fotoğraf kaç açıdan çekileceği gibi bilgileri sizden alıp bu bilgiler ışığında yolumuzu izliyoruz. Gümüş takı fotoğraf çekimi, altın takı fotoğraf çekimi hepsini gerçekleştirebiliriz. Stüdyomuzda bulunan yüzlerce ekipman ve piyasadaki en iyi kameralarla çekimimizi gerçekleştirmemize rağmen beyaz fon takı fotoğraf çekimi fiyatları konusunda çok uygun bir atölyeyiz.

Konsept takı fotoğrafı çekimi

Takı fotoğraflarına baktığınızda genellikle dekorlu fotoğraflar görüyor olabilirsiniz. Çünkü bu tarz bir çekim hem takınızın tarzını hem de markanızın tarzını yansıtır.  Takılarınızın bir hikayesi olduğunu müşterilere anlatmak için en mantıklı yöntem konsept fotoğraf çekimi yaptırmaktır. Deneyimli takı fotoğrafçısı arayışındaysanız LUX Fotoğraf Video Prodüksiyon olarak yıllardır yaptığımız dekorlu fotoğraf çekimlerimize güvenerek sizin takılarınızı da en iyi şekilde çekeceğimize inanıyoruz.

takı video çekimi

Konsept takı fotoğrafı çekimini nerede ve nasıl gerçekleştiriyoruz?

Konsept takı fotoğraflarımızı  Levent Metrosuna 6 dakika mesafede bulunan atölyemizde gerçekleştiriyoruz. Daha detaylı konum için iletişim bilgilerimizi inceleyebilirsiniz. Ürünlerinizi çekmeden önce ürün tarzınıza ve isteklerinize göre dekor çalışıyoruz. Çünkü dekorlu çekimde önemli olan dekorun takıya uygun olmasının yanında yapılan dekorun ürünü geride bırakmamasıdır. Ürününüzü göz önünde tutacak ve ortaya çıkaracak dekorları hazırlıyoruz ve özenle çalıştığımız bu işi en iyi ekipmanlarla gerçekleştiriyoruz. Takı fotoğraf çekimi fiyatları ve daha fazla bilgi için bize hemen ulaşabilirsiniz.

Mankenli takı fotoğrafı çekimi

Takılar dünyasının gözdesi olan modelli fotoğraf  çekimi, müşterilerin ilgisini çekmede birebirdir. Müşteriler takıları mankenli çekim sayesinde daha gerçekçi görür ve alma potansiyelleri artar. Ürünlerinizi daha ilgi çekici göstermek istiyorsanız mankenli takı fotoğraf çekimi tam size göre. Modelli takı fotoğrafı çekimi kendi içinde modelin yüzü görünen ve yüzü görünmeyen şeklinde iki şekilde yapılır. 

takı ürün çekimi

Yüzü görünmeyen mankenli takı çekimi

Yüzü görünmeyen mankenli takı çekimi, yüzü görünen takı  çekimlerine göre daha basit gerçekleştirilir. Çünkü modelin yüzü görünmediği için saç ve makyaj işi olmamış olur. Modelin yalnızca elleri, boynu, kıyafetleri gerektiği için takıya uygun kıyafet giyilmesi ve el bakımının yapılmış olması yeterli olur. E-ticaret siteniz için acil modelli fotoğraf çekimine ihtiyacınız varsa bu çekim daha hızlı yapılır.

Ayrıca çok fazla ürününüz varsa ve vaktiniz kısıtlıysa aynı şekilde bu çekim sizin için daha uygundur. Çünkü çok fazla takınız varsa yüzü görünen bir çekimde takılara uygun saç ve makyaj değiştirmek gerekeceği için bu çok fazla vakit alır ve kısıtlı bir zamanda yapılması pek mümkün değildir.  Yüzü görünmeyen mankenli takı fotoğraf çekiminin diğer bir artısı daha hesaplı olmasıdır. Makyaj ve kuaför hesaba katılmadığı için takı fotoğraf çekimi fiyatları daha az olur. Yani, bütçeniz kısıtlıysa böyle bir çekim size daha uygundur.

yüzük çekimi

Yüzü görünen mankenli takı çekimi

Bu çekimde takıların yanında önemli olan diğer faktörler saç ve makyajdır. Bir takı kataloğu çekimine baktığınızda ilk dikkatinizi çeken şey takının yanında saç ve makyaj olur. Buna dikkat eden bir ekip olarak profesyonel kuaför ve makyöz ekibimiz de var.   Bu sayede takılarınıza ve çekim tarzına en uygun saç ve makyajı yapıyoruz. Aynı zamanda birlikte düzenli çalıştığımız hem profesyonel hem de her bütçeye uygun modellerimiz de var. Mankenli takı çekiminde modelin poz vermesinin önemini unutmuyoruz ve buna en uygun  modellerle çalışıyoruz.

Ne kadar yüzü görünmeyen mankenli takı çekimi daha hesaplı ve kolay desek de web sayfaları için olmazsa olmaz fotoğraflar yüzü görünen mankenli çekimlerdir. Bu çekimde işin içinde mankenin bakışları, verdiği duygu, takıyı gösterme şekli de işin içinde olduğu için daha fazla ilgi çeker ve müşterilerin ürünü almasını sağlar. O yüzden daha gösterişli bir çekim isterseniz yüzü görünen modelli takı çekimi yaptırmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Çalıştığımız profesyonel modeller, makyöz ve kuaförler ve deneyimli ekibimiz ile bu işin üstesinden en iyi bizim geleceğimize inanıyoruz. :) Daha fazla çekim detayı, takı fotoğraf çekimi fiyatları için bize hemen ulaşabilirsiniz.

yüzük çekimi

Takı çekiminde el mankenliği nasıl olmalı?

Takılarda en çok kullanılan çekimlerden biri olan el mankenliği olan çekimler, ne kadar kolaymış gibi dursa da çok zahmetli ve ayrı bir estetik bakış isteyen bir çekim tarzıdır. Mankenin dikkat etmesi gereken bazı detaylar vardır. Örneğin, tırnaklarının çekime uygun bakımlı olması, ellerinin pürüzsüz olması, takıları tuttuğunda estetik bir duruşunun olması gerekir.

El mankenliği olan takı çekimleri denildiğinde akla takı olarak sadece yüzük geliyor olabilir ama artık ele kolye, bileklik, küpe gibi takıları çekmek de çok yaygın ve çok estetik duruyor. Yani, estetik farklı tarz takı fotoğraflarına sahip olmak istiyorsanız el mankenli takı çekimi yaptırmayı düşünebilirsiniz. Yüz görünen çekimlere göre daha az bütçeye sahipseniz sadece el görünen takı çekimleri fiyatları çok daha uygun oluyor çünkü makyaj ve kuaför işin içinde olmuyor. Bu yüzden el mankenli takı çekimlerini de değerlendirebilirsiniz.

yüzük çekimi

Mankenli takı fotoğrafı çekimini nerede ve nasıl gerçekleştiriyoruz?

Mankenli takı çekimimizi isterseniz İstanbul’un merkezi konumunda olan Levent’te bulunan atölyemizde isterseniz de isteğinize uygun bir dış mekanda gerçekleştirebiliriz.  Takılar küçük ürünler oldukları için dış çekim pek önerilen bir çekim değildir ancak istenirse de dış mekan, takının konseptine uygun bir yer olarak seçilmelidir. Takılar için stüdyo çekimi takı için daha uygundur.

Modelli takı fotoğraf çekimi yapacağımız zaman takıları isterseniz kendiniz getirebilir isterseniz kargo ile bize yollayabilirsiniz. Mankenli takı çekimi beyaz fon ve konsept çekime göre çok daha komplike bir iştir bu yüzden daha özenli çalışmak gerekir. Önceden ayarladığımız çekim günü genellikle sabah erkenden tüm ekip yani model, makyöz, kuaför, fotoğrafçılarımız ve asistanlarımız toplanır. Çekime başlamadan model çekim için hazırlanır ve aynı zamanda stüdyoda çekim için set-up kurulur. Çekime başlandığında takıların göz önünde olduğu fotoğraflar çekmeye özen gösterilir çünkü ne kadar model saç ve makyaj önemli olsa da buradaki amacımız takıyı ön plana çıkarmaktır.

Çok emek ve profesyonellik gerektiren bu mankenli fotoğraf çekimi sürecimizde isterseniz yanımızda bulunup bize eşlik edebilirsiniz. Mankenli çekim fiyatları denildiğinde aklınızda çok uçuk fiyatlar geliyor olabilir ama profesyonelliğimize ve fotoğraflarımızın kalitesine göre çok da yüksek fiyatlara sahip olmadığımızı görebilirsiniz. Bizimle iletişime geçip tüm çekim detaylarını, takı fotoğraf çekimi fiyatlarını ve mankenli fotoğraf çekimi Fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

360 derece takı video çekimi

360 derece video çekimine sarmal video da denir ve takının her yönünü 360 derece  görmenizi sağlar. Bir fotoğrafta takının sadece bir yönünü görürüz ama 360 video sayesinde takının her yönünü görürüz ve bu durum ürünün gerçekte nasıl olduğunu daha iyi anlamamıza yardımcı olur. Bu video video çekimi için yurt dışından özel getirttiğimiz boy boy 360 derece ürün çekim standlarımız var ve bunun sayesinde takılarınızın her yönünü görmeyi sağlayan mükemmel çekimler gerçekleştirmek için sizi bekliyoruz! 

Dekorlu takı video çekimi

Takılarınızın reklamını yapmak ve bilinirliğini arttırmak için bir diğer önemli tarz, dekorlu takı video çekimidir. Bu videolarda vermek istediğiniz havayı yakalamak için takınızın tarzına göre konsept belirlenir. Bunun için styling ve dekor oldukça önemlidir ve özenli bir çalışma ister. Takılarınıza güvenilir ellerde video çektirmek istiyorsanız LUX Fotoğraf Video Prodüksiyon deneyimi ürün fotoğrafçısı kadrosuyla hazır hazır..

Mankenli takı video çekimi

Takı fotoğraflarının gözdesi olan mankenli çekimler, video çekimlerinin de favorisi durumunda. Takının nasıl göründüğünü ve boyutunun ne olduğunu daha iyi anlamak için bu çekim birebirdir. Çünkü müşteriler takıyı bir modelin üzerinde ve video şeklinde gördüğü için takıyı en gerçekçi şekilde görür. Fotoğrafta çekim sonrası aşama olarak photoshop ile bazı şeyler değiştirilebilir ama videoda aynısını yapmak imkansıza yakın çok zor bir adımdır. O yüzden bir takı videoda nasılsa gerçekte de öyledir ve bu durum müşterilerin ürüne güvenini arttırır. Takılarınızın en keskin ve en etkileyici videolarını çektirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Takı videosu çekimi fiyatlarımız

Fotoğrafta olduğu gibi video çekimi için de belirli bir takı fotoğraf çekimi fiyatları ve takı video çekim fiyatları listemiz yok. İstediğiniz çekime göre , kaç video olacağı, videoların kaç saniye olacağı gibi bilgilere göre fiyatımızı belirliyoruz. Sizlerden böyle detaylı bilgiler almak, hem sizi daha iyi anlamamızı sağlar hem de ürünlerinizi tanıyıp onlara uygun bir çekim yapmamızı sağlar. Fiyatları mail üzerinden teklif şeklinde iletiyoruz ve bu şekilde takı videosu çekimi fiyatlarını öğrenmek isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli! :)

Daha fazla videomuzu izlemek için Youtube hesabımızı ziyaret edebilir, takı fotoğraf çekimi fiyatları ve diğer ürün fotoğraf çekimi fiyatları hakkında detaylı bilgi için bize kolayca ulaşabilirsiniz.