Stüdyoda Modelli Işık Atölyesi 2017-03-23T14:53:56+00:00

STÜDYODA MODELLİ IŞIK ATÖLYESİ (5 Hafta, 20 Saat)

Profesyonel fotoğrafçılık sektöründe büyük bir ilgiyle karşılanan, birçok taklidi yapılan 41. Stüdyoda Modelli Işık Atölyesi 1 Nisan  2017 Cumartesi 15:30’da başlıyor, kayıt için acele edin!  Portre ve Moda fotoğrafında kullanılan ışık kurgularını 8 farklı modelle fotoğraf çekimleri yaparak öğreneceğiniz, benzersiz atölyemizde kursiyerlerin ışığı modeller eşliğinde öğrendiği bu dersler boyunca çektiği fotoğraflara sayfanın altındaki linkten bakabilirsiniz. Dersler Haftada bir gün, aynı gün ve saatte yapılmaktadır. 

 • Süre:
  5 hafta ( Toplam 20 saat)
 • Eğitmen:
  Burak Bulut
 • Eğitim Yeri:
  Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi
  Taksim
 • Başlangıç Tarihi:
  1 Nisan 2017 Cumartesi - 15:30
 • Ücreti:
  630 TL ( Nakit veya havalede 
  indirimli olan ücreti)

STÜDYODA MODELLİ IŞIK ATÖLYESİ PROGRAM

1.hafta (Stüdyo Fotoğrafçılığı Teorik Ders)

İnsan yüzünün portre tekniği açısından incelenmesi
Fotoğrafçı ve fotoğrafını çektiği kişiyle ilişkisi
Model seçimi, modelin beden dili
Örnek stüdyoda portre-moda fotoğraflarının incelenmesi
Portreye uygun fotoğraf ekipmanı, objektif ve makineler
Paraflaşlar; Çalışma prensipleri, Portrede avantajları, dezavantajları, yardımcı ekipmanları
Sabit ışıklar; Portrede avantajları, dezavantajları, yardımcı ekipmanları

2.hafta (Modellerle Çekim Yaparak)
Sadece Tek Işıkla 4+ farklı etkileyici ışık yapabilme.
Önce kısa bir ders sonra, sonra her bir kursiyere toplamda 30 dakika uygulama olacak şekilde uygulama ve Burak Bulut ile kritik etme
3.hafta (Modellerle Çekim Yaparak)
En önemli portre ışık türleri: High Key, Rembrant, Butterfly Ligthing vb.. Ayrıca yansıtıcı da kullanarak belli başlı kurgu örnekleri. Önce kısa bir ders sonra, sonra her bir kursiyere toplamda 30 dakika uygulama olacak şekilde uygulama ve Burak Bulut ile kritik etme
4.hafta (Modellerle Çekim Yaparak)
Yaratıcı ışık, filtre, pozlama denemeleri. Bu derste renkler, hareket ve yaratıcılık portrelerimizde olacak!
Önce kısa bir ders sonra, sonra her bir kursiyere toplamda 30 dakika uygulama olacak şekilde uygulama ve Burak Bulut ile kritik etme

5.hafta (Modeller Çekim Yaparak)

Bu atölyenin başarı sebebi, ışığı teori ve pratik bir arada öğrenebilmek. Bu hafta geçtiğimiz haftalarda öğrendiğimiz 7 ışığı 2 model üzerinde pratik uygulama yaparak geçireceğiz. Ve bu sefer, moda fotoğrafında sık kullanılan kurguları deneyeceğiz. Işık kurguları yapma pratiğinizi arttırmış, en önemli ışıkları pekiştirmiş olacaksınız.

Stüdyoda Modelli Işık Atölyesi’ne kayıt için:
*Atölyeye katılmak isteyen kursiyerlerin temel fotoğraf bilgisine sahip olmaları ön şartı vardır.
*Sınırlı sayıda katılımcı olacağından, atölye ücretinin tamamı ödendiğinde kesin kayıt yapılacaktır.
*5 hafta atölye ücreti, 8 model ve stüdyo ücreti dahil 660 TL’dir (630 TL nakit veya havale indirimli).

 • Tüm kurslarımızda kısıtlı kontenjan bulunmaktadır. Bu sebeple ön kaydınızı yaptırdıktan sonra Atölyemizi ziyaret ederek veya EFT ile 50 TL ön ödeme yapmanızı rica ederiz.
 • Fotoğraf kursu ödemelerinizi tek çekim Kredi Kartı (nakit öderseniz ek indirimli) ile yapabilirsiniz.
 • Ödeme yapabilmeniz için hesap numarası: Burak Yıldırım / Garanti Bankası / TR310006200057500006296177

Eğitmen Burak Bulut’un Fotoğraf Çekimi Örnekleri İçin Instagrama bakabilirsiniz: https://www.instagram.com/burakbulutfotografatolyesi

Benzerini ancak yurtdışında bulabileceğiniz bu kapsamlı, 5 hafta sürecek atölyeyi değerli kılan 3 madde:
1- Her hafta gelecek modelleri kullanarak beş hafta boyunca; Profesyonel portre-moda fotoğraflarının ışığını anlama, en önemli portre ışıklarını kendi kendine yapabilme ve ışığı kurgu dahilinde yönlendirebilme

2- Stüdyoda Modelli Işık Atölyesi kursiyerlerine özel 3 saatlik ücretsiz stüdyo kullanımı! Kursiyerler onlara özel stüdyomuzda öğrendiklerini diledikleri zaman uygulayabiliyor, stüdyoda sadece kendileri olarak, kendi stüdyosu gibi. Arzu edenlere model, kuaför, makyöz de ayarlayarak profesyonel fotoğrafçılık yaşamlarında sonuna dek yanlarında olmaya çalışıyoruz.

3- Bu kursa katılan kursiyerlerimizin ve çekimlerde bize modellik yapan modellerin olduğu kapalı Facebook grubu üzerinden, Türk ya da yabancı modelleri ve kuaför ve makyöz ayarlayıp Nü, Glamour, Fashion özel çekim etkinlikleri düzenliyoruz sık sık, tüm etkinlikler sadece bu kapalı ve gizli grup üzerinden duyuruluyor. Bir moda fotoğrafçılığı kulübü olarak iletişimimiz devam ediyor kurs sonrasında. Kursiyerlerimizin bu özel etkinliklere katılarak oluşturdukları portfolyolarını buradan inceleyebilirsiniz: http://burakbulut.net/kursiyerlerimizin-portfolyolari/

Loading...

Stüdyoda Modelli Işık Atölyesi kursiyerlerine özel 3 saatlik ücretsiz tam donanımlı stüdyo kullanımı!

modelli-isik-gorsel

Bilgi ve Kayıt Formu

Fotoğrafçılık Kursu Ön Kayıt Formu

Temel Fotoğrafçılık Kursu İleri Fotoğrafçılık Kursu Stüdyoda Modelli Işık Atölyesi Ürün Fotoğrafçılığı Kursu İleri Ürün Fotoğrafçılığı Kursu Strobist - Tepeflaşı Kursu Temel Photoshop Retouch - İleri Seviye Photoshop Lightroom Kursu Doğum Fotoğrafçılığı Serhan Serter'le Düğün Fotoğrafçılığında Ekipman Yönetimi Fotoğrafçılar İçin Renk Teorisi Fotoğrafçılar İçin Temel Video ve Kurgu Eğitimi Güçlü Siyah Beyaz Fotoğraf Yapma Atölyesi Özel Fotoğraf Dersi

Kampanya ve İndirimlerimiz

Temel’den Profesyonele Adım

Temel Fotoğrafçılık Kursumuzda 4 Hafta 16 Saat fotoğrafçılık dersi ile birlikte atölyemizin diğer kurslarından birini birlikte alan kursiyerlerimiz için ikinci kursumuz %25 indirimli

Arkadaşınla Gel:

Arkadaşınla gel ikiniz de%15 indirimi kapın! Gayet net 🙂

İkinci Kurs Kaydında:

Bir kursumuza kayıt olunduktan sonra 60 gün içerisinde kayıt olduğunuz ikinci kurs %15 indirimli!

İlginizi Çekebilecek Diğer Kurslarımız

Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi Güncel Programı

♦ Temel Ürün Fotoğrafçılığı Kursu 12 Mart 2017 Pazar 11:00'de  başlıyor, kayıtlar başladı! Ürün fotoğrafçılığında kendini geliştirmek isteyen, profesyonel çekimler yapmak isteyenler için.

♦ Fotoğrafçılar İçin Renk Teorisi 18 Mart Cumartesi 16:00'da başlıyor, kayıtlar başladı! Fotoğrafçılıkta kompozisyon bilgisi kadar renk bilgisini de kullanırsanız ulaşacağınız noktanın ne kadar farklı olduğunu göreceksiniz.

♦ Doğum Fotoğrafçılığı Kursu 18 Mart 2017 Cumartesi 10:30'da başlıyor, kayıtlar başladı! Doğum Fotoğrafçılığı Kursu sonunda tüm kursiyerlere KATILIM SERTİFİKASI verilecektir.

♦ Fotoğrafçılar İçin Temel Video ve Kurgu Eğitimi 25 Mart 2017 Cumartesi 19:30'da başlıyor. son dönemde artan yetenkleriyle fotoğraf makienelerimizin video özelliğini etkin kullanabilemek için oluşturulmuş bir eğitim programı.

♦ 4. Dönem Lightroom Kursu 15 Nisan 2017 Cumartesi 11:00'de başlıyor. Adobe Photoshop’a göre daha kolay ve daha hızlı fotoğraf düzenlemek için Adobe Lightroom Kursu’na mutlaka göz atmalısınız!

♦ 20. Dönem Strobist - Tepeflaşı Kursu 01 Nisan 2017 Cumartesi 10:30'da başlıyor. 2 hafta toplam 8 saat sürecek olan eğitimle tepeflaşlarınız çok daha kıymetli bir ekipmanınız haline gelecek

♦ 41. Dönem Stüdyoda Modelli Işık Atölyesi 01 Nisan Cumartesi 15:30'da  başlıyor. Profesyonel fotoğrafçılık sektöründe büyük bir ilgiyle karşılanan, birçok taklidi yapılan kursumuza kayıt için acele edin!

♦ 84.Dönem Temel Fotoğrafçılık Kursu 02 Nisan 2017 Pazar 15:00'de başlıyor. Sıfırdan başlayanlar için En iyi Temel Fotoğrafçılık Kursu, 4 hafta, 16 saatte inanılmaz aşama kaydedeceğiz birlikte.

♦ 14. Dönem Fotoğrafçıları İçin Temel Photoshop Kursu 15 Nisan Cumartesi 19:30'da başlıyor. Fotoğrafçılar için düzenlenen programımız ile Photoshop programı ile fotoğraflarınızı daha güzel hale getirmeye başlayacaksınız.

♦ Türkiye’nin en çok satan fotoğraf dergisi Digital SLR Magazine’nin  Fotoğraf Eğitim Merkezleri ekinde Atölyemizin tam 6 sayfa haberi yayınlandı. Okumak için tıklayınız. Atölyemizde eğitim alıp bu işte profesyonelleşen kursiyerimize de yer verilen haberde atölyemiz hakkında geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.

♦ Nikon Türkiye & Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi İşbirliğiyle yaptığımız Burak Bulut'la 10 şanslı kişiyeModa Fotoğrafçılığı Eğitimi çekim arkası videosu hazır, iyi seyirler.