Fotoğrafçı

LUX Prodüksiyon Adres: Meydan Sokak, No:8 B, Ortabayır Mahallesi, Kağıthane, İstanbul
(Adres tarifi: Levent Metro Durağı-Kanyon AVM’ye 600 metre mesafede, Ortabayır Meydan-Garanti Bankası arkasında)
E-Posta: bilgi@LUXproduksiyon.com
Bilgi, Fiyat Teklifi, Randevu için 7/24 Whatsapp Chat: Chatbot ile hızlı yanıtlar ve anında randevular alın

LUX Prodüksiyon Müşteri Yorumları

Sıkça Sorulan Sorular

Kişisel çekim veya modelli ürün çekimleri için makyaj sanatçıları ve kuaförler sağlıyor musunuz?

Evet! Ülkedeki en iyi makyaj sanatçılarından ve kuaförlerden bazılarıyla çalışıyoruz! Çekiminiz için ihtiyacınız varsa sağlayabiliriz!

Hangi ekipmanları kullanıyorsunuz?

Stüdyomuz, Sony Imaging Türkiye ve Avrupa Marka Elçisi’dir. Şu an ve her zaman, LUX Fotoğraf ve Video Prodüksiyon’da dünyanın en iyi ve en yeni kameralarını, lenslerini ve ışıklarını kullanıyoruz. Ürün fotoğrafçılarımız; onlarca son teknoloji sürekli ışığımız, paraflaş ve sayısız ışık şekillendiricisi kullanarak ürününüzü en doğru şekilde yansıtacak fotoğraf çekimlerini gerçekleştiriyor. 

Çektiğiniz fotoğrafları Amazon, Etsy, Trendyol gibi e-ticaret sitelerinde kullanabilir miyim?

Kesinlikle. Müşterilerimizin çoğu, kendi web sitelerine ek olarak Amazon, Etsy ve Trendyol gibi e-ticaret sitelerinde satış yapıyor. E-ticaret fotoğrafı özelliklerine aşinayız ve tüm fotoğraflar, tüm popüler e-ticaret platformları ve web mağazalarına yüklenmeye hazır olarak size ulaşacaktır. 

Başka bir şehirde veya ülkede bulunuyorum. Ürün fotoğraf ve video çekimi yapabilir misiniz?

Evet, dünyanın her yerinden müşterilerle çalışıyoruz. Ürünlerinizi bize gönderebildiğiniz sürece, ürün fotoğrafçınız ve videographerınız olabiliriz. Merkezi, İstanbul/ Levent olan lokasyonumuza ürünlerinizi kargo ile gönderebilirsiniz. Ürünleriniz geldiğinde sürecin geri kalanının tamamen güvenilir ellerde olduğuna emin olabilirsiniz.  İstediğinizde, çekimleri gözden geçirebilecek, ödemenizi online yapabilecek ve ardından dosyalarınızı indirebileceksiniz.

Her Ürün İçin Kaç Fotoğraf Çekiyorsunuz?

Her üründen en az 1 olmak üzere istediğiniz kadar fotoğraf çekebiliriz. Fotoğraf başına ücret aldığımız için buna siz karar verirsiniz. Kaç fotoğrafa ihtiyacınız olduğuna karar vermek için yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin; ürün türünüze, satmayı planladığınız yere ve bütçenize göre size rehberlik edebiliriz. Her ürünün her zaman en az iki fotoğrafını öneririz. Ürün fotoğrafları, ürünlerinizi satmanıza yardımcı olur ve 1’den fazla fotoğrafa sahip olmak, müşterilerin dönüş oranını ve kârlılığınızın artmasına yardımcı olabilir. Bu özellikle e-ticaret satışları için geçerlidir.

Modelli ürün çekimi için model sağlıyor musunuz?

Evet! Modelli ürün çekimi istiyorsanız, ürünlerinizle bir modeli eşleştirebilecek harika ajanslarla veya freelancer modellerle iletişime geçiyoruz. Bizimle çekim yapmak istediğinizde size bir bağlantı gönderilecek ve model portföylerini inceleyebileceksiniz. Tüm detayları öğrenmek ve çekim yaptırmak için bize hemen ulaşabilirsiniz. 

 Ürün çekimi esnasında bulunabilir miyim?

Evet, sizinle tanışmaktan ve çekim esnasında aramızda bulunmanızdan memnuniyet duyarız. Bu sayede ürünlerinizin nasıl bir ortamda çekildiğini görmüş olursunuz ve isteklerinizi en iyi şekilde anlayabiliriz. Çekimi yönlendirmek için harika bir fırsat, ya da gelemezseniz anında izlemeniz için size bir bağlantı gönderebiliriz.

Çekimden Sonra Ürünlerimi Nasıl Geri Alabilirim?

Çekimi gerçekleştirdikten sonra ürünlerinizi istediğiniz gibi geri alabilirsiniz. İstanbul /Levent’te bulunan stüdyomuzdan teslim alabilirsiniz veya ürünlerinizi tarafınıza kargolayabiliriz.

 Çalışma saatleriniz nedir? 

Pazar günü hariç haftanın 6 günü saat 09.00 – 18.00 saatleri arasında açığız.

 Gizlilik politikanız nedir?

Oldukça basit, bilgilerinizi kimseye satmıyoruz veya paylaşmıyoruz. Size bir müşteri olarak değer veriyoruz ve gizliliğinize bizimkine olduğu kadar saygı duyuyoruz. Ek olarak, doğası gereği hassas bir ürününüz varsa, birkaç müşteriye yaptığımız gibi bir Gizlilik Sözleşmesi imzalamaktan memnuniyet duyarız. Ayrıca, ürününüzün web sitemizde gösterilmesini istemiyorsanız, isteklerinize saygı duyarız.

Fotoğraflar hangi çözünürlükte teslim ediliyor?

Çok yüksek çözünürlükte çekim yapıyoruz ve fotoğrafları çok yüksek çözünürlükte, baskı kalitesinde teslim ediyoruz. Ancak genellikle belirli web kullanımınız için optimize edilmiş nihai dosya boyutları da sunuyoruz. Tüm büyük e-ticaret siteleri için standart boyutlarda küçültüp web çözünürlüğünde de fotoğrafları teslim edebiliriz. 

Bu dosya boyutları, ürünlerinizin keskin görünmesini ve en önemlisi müşterileriniz için hızlı bir şekilde yüklenmesini sağlar. Özel boyutlar ve en boy oranları talebinde de bulunabilirsiniz. Bize bildirmeniz yeterlidir. 

Ödeme yaptıktan sonra siparişe ek ürün ekleyebilir miyim?

Evet, ürünleri teslim aldığımızda tüm öğeleri sayıyoruz. Herhangi bir tutarsızlık varsa, sizi bilgilendireceğiz ve kalan bakiyeyi size yeni bir fatura olarak göndereceğiz.

Fotoğraflarımın kullanımı için hangi haklara sahibim? 

Kullanımımız sınırsızdır, dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Son ödeme yapıldığında kullanım hakları size verilir. İstediğiniz platformda kullanabilirsiniz.