Kurumsal Fotoğrafçılık Kursları

Çalışanlarınıza değer katın!

Burak Bulut Yıldırım’ın bizzat verdiği Kurumsal Fotoğrafçılık Eğitimleri şirketiniz ekibine eğlenerek kendilerini yenilecekleri yaratıcı bir deneyim sunuyor.

Çalışanlarınız için neler yapıyoruz?

Daha önce pek çok kurumla yaptığımız atölyemiz için talebinize uygun olarak bir program hazırlıyoruz. Eğitim yeri ve saatleri size uygun şekilde programlanıyor. Genel olarak kullandığımız Temel Fotoğraf Eğitimi programı 5 hafta (Haftada 2,5 saat) sürmektedir. Kurumsal Fotoğrafçılık Kursları talebe göre haftalık ders saati değiştirilerek daha uzun ya da daha kısa yapılabilir.

Güzel fotoğraflar paylaşmayı kim sevmez? Burak Bulut ile çalışanlarınız için yaratıcı, uygulamalı ve keyifli bir Instagram ve Mobil Fotoğrafçılık Atölyesi gerçekleştirebilirsiniz. Cep telefonları her şeyi otomatik yapıyor görünse de, temel fotoğrafçılık bilgilerinizi geliştirdiğinizde kısa sürede mobil fotoğraflarınızın ne kadar gelişeceğine inanamayacaksınız!

Temel fotoğraf eğitiminin ardından dileyenlerle ileri seviye fotoğraf kursunu da devam edebiliyoruz. Eğer daha önce temel eğitim almış çalışanlarınız varsa onlar da direk olarak bu eğitime katılabiliyorlar. Temel bilgilerle yetinmeyen fotoğraf tutkunlarıyla bol pratikle yaratıcı fotoğraf teknikleri öğreniyoruz

Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden 5000’den fazla kursiyeri bulunan Burak Bulut, bilgilerini uzaktakilere online video eğitimi ile de aktarıyor. Karşılıklı video sohbet içerisinde fotoğrafçılık sunumu sonrasında ekran karşısında küçük fotoğraf çekimi uygulamalarıyla öğrendiklerinizi anında pekiştirebilirsiniz.