Dekorlu Kozmetik Çekimlerimiz
Modelli Kozmetik Çekimlerimiz
Beuty Çekimlerimiz

Modelli Kişisel Bakım & Sağlık & Kozmetik Videosu Örneklerimiz

Dekorlu Kişisel Bakım & Sağlık & Kozmetik Videosu Örneklerimiz

Referanslarımızdan Bazıları

Fotoğrafçı
This error message is only visible to WordPress admins
Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.

Kozmetik & Kişisel Bakım Çekimlerimizden Backstage’ler

Kozmetik Ürün Çekimi İpuçları

Bir güzellik markası olarak, fotoğraf çekimi konusunda endişelenecek  çok şeyiniz var. LUX Fotoğraf Video Prodüksiyon ekibinin dizginleri ele almasına ve çeşitli güzellik kategorilerindeki uzmanlığımızı kullanarak her zaman bildiğiniz ancak kendi başınıza nasıl yapacağınızı asla bilmediğiniz ürün fotoğraf çekimini oluşturmasına izin verin. İşte ekibimizin çok iyi bildiği ve kullandığı bazı kozmetik ürün fotoğrafçılığı fikirleri..

Kişisel Bakım & Sağlık ve Kozmetik Ürün Fotoğraf Çekimi DSC06999

1- Kozmetik renklerini iyi kullanın.

Moda dergilerinden reklam panolarına kadar her yerde kozmetik ürün fotoğraf çekimi örnekleri var.

Bu göz alıcı görüntüler biraz sabır gerektirse de, çekimleri aldatıcı bir şekilde basittir ve çok fazla ekipman gerektirmez. Bir ışığınız ve bir arka planınız varsa, başlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz. Bu tür fotoğrafçılıkla yaratıcı olmanın sonsuz yolu vardır. Neden farklı ürünlerle ilginç şekiller yaratmayı ya da farklı renk arka planları denemeyi denemiyorsunuz? Kendinizi biraz zor hissediyorsanız, gerçek bir reklam tarzı görüntü için ürünü çekime dahil etmeyi denemek isteyebilirsiniz.

kozmetik ürün çekimi İstanbul

2- Tek renk denemeleri yapın.

Renk; fotoğrafçılıkta önemli bir rol oynar, ancak cesur, yan yana renkleri tercih etmek yerine neden daha basit bir monokrom stili denemiyorsunuz?

Tek renkli ürün resimleri çekmek, renge yönelik farklı yaklaşımları denemenin ve rengin görüntülerin ruh halini ve hissini nasıl etkileyebileceği konusundaki anlayışınızı geliştirmenin harika bir yolu olabilir.

Bu fikirle yaratıcı olmak için çok fazla şeye ihtiyacınız yok. Basitçe farklı arka planlarla denemeler yapmak , bir görüntüyü tamamen dönüştürebilir. Örneğin, ürünleri dokulu kart üzerine çekmeyi ve ardından mat akrilik pürüzsüzleştirmeyi denemeye ve farkı görmeye ne dersiniz?

Bu fikir aynı zamanda aydınlatma becerilerinizi de test edecek; tek renkli görüntüler çekmek için genellikle iyi bir çerçeve aydınlatması gerekir (özellikle siyah bir arka plan üzerinde siyah ürünler çekerken ), ancak pozlama, ışığın sertliği veya yumuşaklığı, gölgeler ve ruh hali ile de yaratıcı olabilirsiniz.

kozmetik ürün fotoğraf çekimi

3- Temel bilgilere geri dönün ve beyaz arka planlar kullanın.

Bu biraz basit bir fikir gibi gelebilir, ancak ‘temellere’ geri dönmenin faydasını küçümsemeyin.

Beyaz arka planlar oluşturmak her zaman göründüğü kadar kolay değildir, bu nedenle aydınlatma becerileriniz için harika bir testtir. Aynı zamanda pek çok kozmetik markasının tercih ettiği temiz, taze görüntüleri yaratmak için tekniklerinizi mükemmelleştirmeniz için bir fırsattır.

Beyaz arka planlar oluşturmaya zaten güveniyorsanız, neden bir adım daha ileri gidip ilginç gölgeler, şekiller ve desenler denemeyesiniz?

kozmetik ürünü çekim fiyatları

4- Videolara Önem Verin.

Videolar artık fotoğraflardan daha önemli. Müşterilerin ilgisin çekmek ve ürüne güvenmesini sağlamak için video düşünebilirsiniz. LUX Fotoğraf Video Prodüksiyon olarak video çekimlerimizi incelemek için Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. İstanbul Ürün fotoğraf Çekimi fiyatları için bize hemen ulaşabilirsiniz.

Kozmetik ürün çekimiyle ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız şu bloğumuzu inceleyebilirsiniz: Profesyonel Kozmetik Ürün Çekimi İçin 7 İpucu

Kişisel Bakım & Sağlık ve Kozmetik Ürün Fotoğraf Çekimi DSC06856 stack