Headshot çekimi

Başarılı bir şekilde ilerleyen tüm oyuncu ve modellerin ilk yaptığı şey, profesyonel headshot çekimi / cast fotoğraflarına sahip olmaktır.

İş Getirecek Headshot Çekimi / Cast Fotoğraf Çekimi

Sevgili Oyuncu ve Oyuncu Adayları,

Bizi ortak bir noktada birleştiren şey şu an en önemli ve öncelikli ihtiyacınız olarak headshot çekimi / cast fotoğrafçısı için kime başvuracağınız. İşi bilen, sizi en iyi şekilde tanıtacak headshot fotoğraflarına sahip olmanızı sağlayacak profesyonel bir fotoğrafçı arıyorsunuz. Ve işte buradasınız :)

Öncelikle hepinize başarı dolu bir kariyer hayatı diliyoruz. Cast / Headshot çekimleri yaptığımız ve başarı dilediğimiz oyuncuları, bir süre sonra televizyon kanallarında, sinema filmlerinde veya herhangi bir projede görmek bizi çok heyecanlandırıyor.

2018 çekim fiyatlarıyla 2022’de de devam! Zam gelmeden sayfayı inceleyip hemen oyuncu headshot çekimi – cast fotoğrafı randevusu alın!

Cast Headshot Fotoğrafı Çekim Fiyatları

Sadece Headshot Çekimi

690TL -------------------- 45 DAKİKA ÇEKİM
 • 4 Photoshoplu Final Fotoğrafı. Renkli ve Siyah Beyaz Teslim
 • Ek photoshoplu her fotoğraf +110 TL
 • 1 Kıyafetle çekilebilirsiniz
 • Çekilen Tüm Ham Fotoğrafların Teslimi

Headshot ve Boydan Fotoğraflar

1490TL -------------------- 90 DAKİKA ÇEKİM
 • 10 Photoshoplu Final Fotoğrafı. Renkli ve Siyah Beyaz Teslim
 • Ek photoshoplu her fotoğraf +110 TL
 • 2 Kıyafetle çekilebilirsiniz
 • Çekilen Tüm Ham Fotoğrafların Teslimi

Headshot + Özel İmaj Çekimi

2190TL -------------------- 120 DAKİKA ÇEKİM
 • 15 Photoshoplu Final Fotoğrafı. Renkli ve Siyah Beyaz Teslim
 • Ek photoshoplu her fotoğraf +110 TL
 • 3-4 Kıyafetle çekilebilirsiniz
 • Çekilen Tüm Ham Fotoğrafların Teslimi

  Randevu ve Bilgi Almak İçin

  Bilgi Almak İstiyorumRandevu Almak İstiyorum

  Headshot Çekimi Nedir? Headshot Çekimi Yaptırırken

  Cast fotoğrafı tamamen size özel olup, sizi en iyi şekilde tanıtmalı, bir yelpaze görevi görerek geniş bir karakter çeşitliliği sunmalıdır. Etkili ve doğru bir cast çekimi için cast fotoğrafı öncesi, başvuracağınız casting ajansından istedikleri özel bir headshot çekimi tekniği veya detayı olup olmadığını öğrenin. Örneğin bazı ajanslar sadece siyah fon-siyah kıyafet ile headshot çekimi isterken bazıları da sadece beyaz fon headshot çekimi isteyebiliyor.
  Eğer herhangi bir detay alamazsanız kendinizi fotoğrafçılarımızın yetenekli ellerine bırakın, üstün headshot çekimi /  cast fotoğrafı çekimi deneyimiyle sizi yönlendireceklerdir. Ayrıca bir oyuncu olarak sosyal medyanızı canlandıracak fotoğraf çekimleri istiyorsanız Sanatçı & Influencer Çekimleri de düşünebilirsiniz!

  Headshot Fotoğraf Nasıl Çekilir? Headshot Çekimi Nasıl Başlıyor? 

  Casting fotoğraf çekimimiz için randevulaştığımız saatte stüdyomuzda buluşuyoruz. Ajans fotoğraf çekimine istediğiniz ve bizim tavsiye ettiğimiz kıyafetlerinizi bir valize koyup gelin. Herhangi bir sınırlama yok, koca bir valizle de gelebilirsiniz :) Headshot fotoğrafçınız ile birlikte cast çekimi için uygun olabilecek kıyafetlerinizi seçtikten sonra çekime ilk kıyafetle başlıyoruz.
  Bu arada söylemeyi unuttuk, bizim cast çekimlerinde zaman zaman birlikte çalıştığımız, çok başarılı işler yapan makyöz ve kuaför iş arkadaşlarımız var. Dilerseniz onların yardımlarını da alabilirsiniz.

  headshot çekimi

  Headshot Çekimi Sırasında

  Evet tüm hazırlıklar bitti, çekim için ışık ve objektifin karşısına geçtiniz. Eyvah, oyunculuk bile bu kadar zor gelmemişti değil mi? Merak etmeyin çok geçmeden çekime ve kendinize adapte olmaya ve harika pozlar çıkarmaya başlayacaksınız. Unutmadan söyleyelim headshot fotoğrafçılarımız bu işte bir dahidir, ustalığın sihri size de geçecek! Fotoğrafçılarımız hakkındaki Google yorumlarını okumak isterseniz tıklayın

  Cast Fotoğraf Çekimi Sonunda Fotoğraflarımı Nasıl ve Ne Zaman Alırım?

  Headshot çekimi bittiğinde size dijital olarak tüm ham fotoğrafları teslim edeceğiz. Daha sonra bu fotoğraflar arasından sizin seçtiğiniz pakette belirtilen sayıda fotoğraf seçiminizi bize belirttiğinizde, biz bu fotoğrafları özel photoshop ve retouch çalışmaları ile titizlikle hazırlayacağız. Seçim tarihinden itibaren 3-5 gün içerisinde de harika fotoğraflarınızı orijinal boyutlarında dijital olarak size teslim edeceğiz ve bundan sonraki yolunuz için başarılar temenni edeceğiz. Uğurlu gelsin. Headshot çekim fiyatları ve headshot çekimi randevusu için burakbulut.net/iletisim sayfasından  ya da instagram dm’den bize her zaman ulaşabilirsiniz.

  Cast ajanslarının ilgisini çekecek harika bir headshot çekimi çalışmasında buluşmak üzere, hoşçakalın. Headshot çekimi dışındaki diğer Portre Fotoğraf çalışmalarımızı buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

  Cast Çekiminin Önemi

  Cast direktörleri genellikle görünüşlerinden dolayı oyunculara ilgi duyarlar, bu nedenle çeşitli ifadelerle esneklik gösteren kaliteli, gerçekçi bir portföye sahip olmak önemlidir. İyi rollerde oynamak için gereklidir – fark edilmenize yardımcı olur. Hammond & Cox Casting’den Thom Hammond şunları söyler: “Bir oyuncu olarak, sahip olduğunuz tek şey cast fotoğrafları, özellikle de kast direktörüyle daha önce tanışmadıysanız.” Headshot fotoğraflarınızın size benzemesi gerekir – gerçekçi olmalı ve seçmeler için odaya girecek kişiyi yansıtmalıdır. Başka bir kast yönetmeni olan Frank Moiselle, “Yıllarca eski veya sizi gerçekten temsil etmeyecek şekilde rötuşlanmış bir cast fotoğrafına sahip olmanın bir anlamı yok” diyor. Bu, rötuş söz konusu olduğunda ‘az daha fazladır’ duruşunu yansıtıyor;

  Oyuncuların kamera önünde kendilerini rahat hissetmelerini sağlamak önemlidir. Sahnede veya bir aksiyon kamerasının arkasında olmalarına rağmen, oyuncular cast fotoğraflarının çekilmesi söz konusu olduğunda genellikle herkesle aynıdır. Oyunculuk için başvuru formunda cast fotoğrafları ve headshot çekimleri oyunculuk kariyerinize yön vermeye yardımcı olabilir.

  Gergin insanları rahatlatmak konusunda fotoğrafçı ekibimiz her zaman iş başında; İhtiyaçlarınızı dinleriz, sonra zamanınızı alır ve doğru olanı yapmak için çalışırız. Görünüşünüzü en iyi hale getiririz ve kameranın önündeyken size ipuçları ve püf noktaları vererek en iyi şekilde görünmenize yardımcı olabiliriz. Ajans fotoğraf çekim ücreti yani headshot fotoğraf fiyatı almak için sayfanın yukarısındaki tabloya bakıp, bize hemen arama/Whatssapp 05325115992 ‘den ulaşabilirsiniz.

  Cast Headshot Fotoğraf Çekimi

  Headshot Fotoğrafçılarımız
  Headshot Fotoğrafçılarımız15 Yılda 600+ Oyuncunun Headshot Çekimlerini Yaptı
  Oyuncular için çok zor bir çekim bu. Cast – Headshot fotoğraf çekiminde fotoğrafçı ile oyuncu sürekli iletişimde kalmalı. İş yapacak, en doğru fotoğrafları çekerken gerekli ifadeleri verebilmek için oyuncu kendini rahat hissetmeli, ışık, renk çok iyi olmalı. Tüm bunlar için kendinizi emin ellere bırakmak isterseniz, buradayız :)

  Haftada yedi gün stüdyomuzda Cast / Headshot fotoğrafı çekiyoruz