Endüstriyel Çekim Ekibimiz

Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi 2005’ten bu yana İstanbul merkezli reklam – katalog çekmenin yanında, 10 yılı aşkın süredir sektördeki profesyonel fotoğrafçılara ürün fotoğrafçılığı, portre fotoğrafçılığı, stüdyo fotoğrafçılığı üzerine eğitimler düzenleyip sektördeki eksik bilgileri tamamlıyor. Burak Bulut Sony Imaging Türkiye ve Avrupa Marka Elçisi olarak deneyimlerini çeşitli sunumlarla da ülkedeki fotoğrafçılara aktarıyor.

Atölyemizde Burak Bulut danışmanlığında 4-16 yıl deneyim aralığında farklı çekim türlerinde uzmanlaşmış fotoğrafçılarımız, atölye profesyonel ekipmanlarını kullanarak endüstriyel çekim ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde gerçekleştirecek.

2 ) Endüstriyel Fotoğraf Çekimi / Fabrika Tanıtım Filmi İçin Kullandığımız Ekipmanlar

Tam donanımlı bir fotoğraf stüdyosu, göz kamaştıran ışıklar, siz ve objektifin arkasında İstanbul’un yetenekli fotoğrafçılarından oluşan ekibimiz! Harika bir profesyonel endüstriyel çekim ’e ne dersiniz?

Atölyemizde en yeni ve dünyanın en iyi kameralarını kullanıyoruz. 2021 için 61 megapiksel ve 42.4 megapiksel iki kameramız çekimlerinize hazır. Onun yanında sınıfının en iyisi mercekleri kullanıyoruz. Tabi iyi bir endüstriyel fotoğraf çekimini ve fabrika tanıtım filminin gereklerinden bir diğeri iyi ışıklar kullanmak. Burak Bulut danışmanlığında fotoğrafçılarımız 10’larca son teknoloji paraflaş ve sürekli ışığımız, sayısız ışık şekillendiricisi kullanarak fabrika fotoğraf çekimlerini gerçekleştiriyor. Son olarak fotoğrafların doğru renkte teslim edilmesi için renk kalibrasyon sistemi ve ona uygun monitörlerde dijital düzenlemesi yapılarak size söz verdiğimiz tarihte teslim ediyoruz.

Özenle çektiğimiz endüstriyel fotoğrafçılık ve Fabrika Tanıtım Filmi örnekleri sizin için sayfanın aşağısında, inceleyin ve hadi hemen bizden bir teklif alın! Diğer profesyonel fotoğraf çekimi örneklerimiz ise burada.

Endüstriyel Fotoğraf Çekimi

fabrika tanıtım filmi
Endüstriyel Çekim Hızlı Bilgi ve Teklif Almak İçin

    Endüstriyel Tanıtım Filmi

    Hızlı Bilgi / Çekim Teklifi Alın

      Bilgi Dolu Youtube Kanalımız

      Burak Bulut Youtube