Kişisel Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Profesyonel Kişisel Fotoğraf Çekimi: Tam donanımlı bir fotoğraf stüdyosu, göz kamaştıran ışıklar, siz ve objektifin arkasında İstanbul’un yetenekli portre ve moda fotoğrafçılarından oluşan ekibimiz! Son teknoloji fotoğraf makinelerimizle harika bir profesyonel fotoğraf çekimine ne dersiniz?

Profesyonel Fotoğrafçı Ekibimiz

Profesyonel kişisel fotoğraf çekimi

Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi markası olan LUX çok yetenekli fotoğrafçılara sahip. En iyi fotoğraflarınızı çekilmeye hazırsanız hemen sayfanın altındaki formdan randevu alın!

Firmalar İçin Fotoğraf Çekimi

Aradığınız profesyonel çekim türü bunlardan biri ise; Ürün Fotoğraf Çekimi, Katalog Çekimi, Endüstriyel Fotoğraf Çekimi 

Türkiye’nin köklü fotoğrafçılık atölyelerinden Burak Bulut Atölyesi referanslarını  inceleyiniz: Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Fotoğraf çekimi - Katalog çekimi

Profesyonel Stüdyo Fotoğraf Çekimi Fiyatları

Profil fotoğrafı yenilensin!

450TL -------------------- 30 DAKİKA ÇEKİM
 • 4 Photoshoplu Final Fotoğrafı. Renkli ve Siyah Beyaz Teslim
 • Çekilen 50+ Ham Fotoğrafların Teslimi
 • En beğendiğiniz 1 Kıyafetle çekilebilirsiniz
 • Ek photoshoplu her fotoğraf +70 TL
 • Çekim Sadece Stüdyomuzda

60 Dk Pro Fotoğraf Çekimi

790TL -------------------- 60 DAKİKA ÇEKİM
 • 8 Photoshoplu Final Fotoğrafı. Renkli ve Siyah Beyaz Teslim
 • Çekilen 100+ Ham Fotoğrafların Teslimi
 • 2-3 Kıyafetle çekilebilirsiniz
 • Ek photoshoplu her fotoğraf +70 TL
 • Çekim Stüdyomuzda veya Dış Mekanda

90 Dk Pro Fotoğraf Çekimi

990TL -------------------- 90 DAKİKA ÇEKİM
 • 15 Photoshoplu Final Fotoğrafı. Renkli ve Siyah Beyaz Teslim
 • Çekilen 150+ Ham Fotoğrafların Teslimi
 • 3-4 Kıyafetle çekilebilirsiniz
 • Ek photoshoplu her fotoğraf +70 TL
 • Çekim Stüdyomuzda veya Dış Mekanda

Ticari Amaçla Çekim

SorunuzTL----------
 • Final fotoğraf adedi projenin ihtiyaçlarına göre belirlenir
 • Çekilen Tüm Ham Fotoğrafların Teslimi
 • Kostüm projeye göre belirlenir
 • Photoshop, dekupe vb işlemlere göre belirlenir
 • Tüm Türkiye’de gerçekleştirilebilir

Hızlı Randevu Formu

  Randevu ve Bilgi Almak İçin

  Bilgi Almak İstiyorum Randevu Almak İstiyorum

  Kişisel Profesyonel Fotoğraf Çekimi Detayları

  DİKKAT ; KISA BİR SÜRE İÇİN STÜDYO ÇEKİM PAKETLERİMİZLE DIŞ MEKAN ÇEKİMİ FİYATLARI AYNI! DETAYLAR AŞAĞIDA!

  Dergilerde, internet sitelerinde, kataloglarda gördüğünüz ışıltılı portre ve moda fotoğraflarına özenir, kendinizi moda fotoğraf çekimlerindeki modellerin yerine koyup hayal etmez misiniz?

  Sizi, bu hayalinizi Türkiye’nin önde gelen moda ve portre fotoğrafçıları ile gerçeğe dönüştürürken, kendinizi özel hissedeceğiniz, eğleneceğiniz ve sonunda da birbirinden güzel fotoğraflara sahip olacağınız bir kişisel fotoğraf çekimine davet ediyoruz. “Ben nasıl yapacağım, poz veremem, rahat olamam, beceremem” gibi soru ve düşünceleri aklınızdan silin! Bugüne kadar yüzlerce fotomodel, oyuncu ve özel çekim yaptıran insanlarla çalışmış ekibimizin tecrübeleri ve yönlendirmeleri ile en fazla 15 dakikada çekime ısınacak, rahatlıkla poz verecek ve kendinizi fotoğrafın keyfine bırakacaksınız.

  Deneyimlerimize dayanarak söyleyebiliriz ki profesyonel fotoğraf çekimi kişinin kendini ve vücudunu tanıması, kendini dinlemesi için en iyi yollardan biridir. Bir nevi kişisel gelişim aracı olarak profesyonel fotoğraf çekimini kullanabilirsiniz. Çekim boyunca içinizden çıkan farklı sizlere inanamayacaksınız. Pekala çekime karar verdiniz, size özel fotoğraf çekiminde neler olacak?

  Özel profesyonel fotoğraf çekimi için randevulaştığımız saatte stüdyomuzda buluşuyoruz.
  Bu arada dış mekanda da bu çekimi yapabiliriz, stüdyo veya dış mekan hanginizi tercih ederseniz. İstediğiniz tüm kıyafetlerinizi, kombinasyonlarınızı, aksesuarlarınızı bir valize koyup gelin. Fotoğrafçınız ile birlikte fotoğrafa uygun olabilecek kostümlerinizi seçtikten sonra çekime ilk kıyafetle başlıyoruz. Bu arada söylemeyi unuttuk bizim moda sektöründe deneyimli, moda dergilerine çalışan ve çok başarılı işler yapan makyöz ve kuaför iş arkadaşlarımız var. Dilerseniz onların yardımlarını da alabilir, daha özel ve ışıltılı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

  Evet tüm hazırlıklar bitti, çekim için ışık ve objektifin karşısına geçtiniz. Eyvah 🙂
  Hayır, başta da dediğimiz gibi en fazla 15 dakika içinde kahkahalar eşliğinde eğlenmeye ve kurduğumuz özel ve birbirinden farklı ışık düzenlerinde poz vermeye başlayacaksınız.

  Kimi zaman profesyonel modeller gibi ‘cool’ duruşlar sergilerken bulacaksınız kendinizi. İster Sosyal medya için profesyonel çekim yaptırmak isteyin , ister kurumsal, linkedin fotoğraf çekimi isteyin, deneyimli ekibimiz en iyi fotoğrafları sizin için çıkaracak. Fotoğrafçılarımızın aldığı Google yorumlarını okumak isterseniz tıklayın

  Size özel fotoğraf çekimimiz seçtiğiniz pakete göre belirtilen sürede gerçekleşecek ve farklı ışık kurguları ve pozlarla bolca profesyonel fotoğrafınız çekilecek.
  Çekim bittiğinde size tüm ham fotoğrafları wetransfer ile teslim edeceğiz. Daha sonra bu fotoğraflar arasından sizin seçeceğiniz fotoğraf seçiminizi bize belirttiğinizde, biz bu fotoğrafları özel photoshop ve retouch çalışmaları ile titizlikle hazırlayacağız.
  Seçim tarihinden itibaren 3-5 gün içerisinde de hazırlanmış harika fotoğraflarınızı yüksek çözünürlükte e postanıza indirme bağlantısı ile teslim edeceğiz.

  Randevulaşmak için 0532 5116992 numaralı telefondan bize her zaman ulaşabilirsiniz veya sayfadaki formu doldurabilirsiniz.

  Harika bir profesyonel kişisel fotoğraf çekimi için buluşmak üzere, hoşçakalın…

  Şimdi Whatsapp’tan yazın
  profesyonel fotoğraf çekimi
  Bizi arayın: 0532 5116992

  İstanbul’da Dış Mekan Fotoğraf Çekimi Fiyatları

  KISA BİR SÜRE İÇİN SÜPER KAMPANYA

  YUKARIDAKİ STÜDYODA ÇEKİM FİYATLARIYLA DIŞ MEKAN FOTOĞRAF ÇEKİMİ DE YAPTIRABİLİRSİNİZ!

  İstanbul şahane bir çekim platosu ve fotoğrafçılarımız sizi bir star gibi çekmek için hazır! Deneyimli profesyonel fotoğrafçılarımız, en iyi fotoğrafçılık ekipmanlarıyla size sosyal medyanızda bolca beğeni getirecek çekimler yapacak. Nasıl fotoğraflar istediğinizi söylerseniz en güzel dış çekim mekanları konusunda biz sizi yönlendirebiliriz. Kadıköy, Beşiktaş, Sirkeci, Eminönü, Galata, Taksim, Kadıköy vb merkezi lokasyonlarda aşağıdaki fiyatlar geçerlidir. Özellikle istediğiniz bir yer varsa istediğiniz çekim bölgesine göre fiyat verebiliriz size. Aşağıdaki iletişim formundan ya da 05325116992 ‘den Whatsapp mesajı ya da telefonla arayarak bize ulaşın, kalanı deneyimli ekibimizde :)

  Profesyonel Kişisel Fotoğraf Çekimi Instagramda!

  Portre çekimi alanında 4-15 yıl deneyime sahip, güleryüzlü ve profesyonel fotoğrafçılarımız size bu hizmetleri verebilir: Dış Mekan  Fotoğraf Çekimi, İç Mekan Fotoğraf Çekimi, Stüdyo Fotoğrafçısı . Fotoğraf çekimi fiyatları kullandığımız ekipman, deneyim ve başarımız göz önüne alındığında en iyisidir. Yukarıdaki formu doldurarak ya da sayfa başındaki Whatsapp hattımızdan bize hemen ulaşabilirsiniz.