2018 çekim fiyatlarıyla 2023’de de devam! Zam gelmeden sayfayı inceleyip hemen profesyonel kişisel fotoğraf çekimi randevusu alın!

20’ten fazla profesyonel ışığı olan bir fotoğraf stüdyosunda, profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle iş için ya da sosyal medya için fotoğraf çekimi yaptırın! Sayfamızı inceleyip, instagramdaki güncel fotoğraflarımıza bakın, dış mekan veya stüdyo seçiminizi yapıp bize hemen ulaşın!

Profesyonel Stüdyo Fotoğraf Çekimi Fiyatları

Profil fotoğrafı yenilensin!

690TL -------------------- 45 DAKİKA ÇEKİM
 • 4 Photoshoplu Final Fotoğrafı. Renkli ve Siyah Beyaz Teslim
 • İstenirse ek final fotoğrafları +110 TL/fotoğraf
 • En beğendiğiniz 1 Kıyafetle çekilebilirsiniz
 • Çekilen 100+ Ham Fotoğrafların Teslimi
 • Çekim Sadece Stüdyomuzda

90 Dk Pro Fotoğraf Çekimi

1490TL -------------------- 90 DAKİKA ÇEKİM
 • 10 Photoshoplu Final Fotoğrafı. Renkli ve Siyah Beyaz Teslim
 • İstenirse ek final fotoğrafları +110 TL/fotoğraf
 • 2-3 Kıyafetle çekilebilirsiniz
 • Çekilen 200+ Ham Fotoğrafların Teslimi
 • Çekim Stüdyomuzda veya Dış Mekanda

120 Dk Pro Fotoğraf Çekimi

2190TL -------------------- 120 DAKİKA ÇEKİM
 • 15 Photoshoplu Final Fotoğrafı. Renkli ve Siyah Beyaz Teslim
 • İstenirse ek final fotoğrafları +110 TL/fotoğraf
 • 3-4 Kıyafetle çekilebilirsiniz
 • Çekilen 300+ Ham Fotoğrafların Teslimi
 • Çekim Stüdyomuzda veya Dış Mekanda

Ticari Amaçla Çekim

SorunuzTL----------
 • Final fotoğraf adedi projenin ihtiyaçlarına göre belirlenir
 • Photoshop ücreti, arkaplan, dekupe vb işlemlere göre belirlenir.
 • Kostüm projeye göre belirlenir
 • Çekilen tüm ham fotoğrafların teslimi
 • Tüm Türkiye’de gerçekleştirilebilir
Fotoğrafçı Fotoğraf Çekim Fiyatlarıi

Hızlı Randevu Formu

  Randevu ve Bilgi Almak İçin

  Bilgi Almak İstiyorumRandevu Almak İstiyorum

  Profesyonel Fotoğrafçı Ekibimiz

  Fotoğrafçı

  LUX Fotoğraf Video Prodüksiyon markası olan LUX çok yetenekli fotoğrafçılara sahip. En iyi fotoğraflarınızı çekilmeye hazırsanız hemen sayfanın altındaki formdan randevu alın!

  Firmalar İçin Fotoğraf Çekimi

  Aradığınız profesyonel çekim türü bunlardan biri ise; Ürün Fotoğraf Çekimi, Katalog Çekimi, Endüstriyel Fotoğraf Çekimi 

  Türkiye’nin köklü prodüksiyon şirketlerinden LUX fotoğraf Video Prodüksiyon Portfolyosunu  inceleyiniz: Profesyonel Fotoğraf Ve Video Çekimi

  Fotoğraf çekimi - Katalog çekimi

  Kişisel Profesyonel Fotoğraf Çekimi

  Profesyonel Kişisel Fotoğraf Çekimi: Tam donanımlı bir fotoğraf stüdyosu, göz kamaştıran ışıklar, siz ve objektifin arkasında İstanbul’un yetenekli portre ve moda fotoğrafçılarından oluşan ekibimiz! Son teknoloji fotoğraf makinelerimizle ister sosyal medya için fotoğraf çekimi ister iş hayatınız için harika bir profesyonel fotoğraf çekimine ne dersiniz?

  İstanbul’da Dış Mekan Fotoğraf Çekimi Fiyatları

  KISA BİR SÜRE İÇİN SÜPER KAMPANYA

  YUKARIDAKİ STÜDYODA ÇEKİM FİYATLARIYLA DIŞ MEKAN FOTOĞRAF ÇEKİMİ DE YAPTIRABİLİRSİNİZ!

  İstanbul şahane bir çekim platosu ve fotoğrafçılarımız sizi bir star gibi çekmek için hazır! Deneyimli profesyonel fotoğrafçılarımız, en iyi fotoğrafçılık ekipmanlarıyla size sosyal medyanızda bolca beğeni getirecek çekimler yapacak. Nasıl fotoğraflar istediğinizi söylerseniz en güzel dış çekim mekanları konusunda biz sizi yönlendirebiliriz. Kadıköy, Beşiktaş, Sirkeci, Eminönü, Galata, Taksim, Kadıköy vb merkezi lokasyonlarda aşağıdaki bütçenize uygun fiyatlar geçerlidir. Özellikle istediğiniz bir yer varsa istediğiniz çekim bölgesine göre fiyat verebiliriz size. Aşağıdaki iletişim formundan ya da 05325116992 ‘den Whatsapp mesajı ya da telefonla arayarak bize ulaşın, kalanı deneyimli ekibimizde :)

   Profesyonel Kişisel Fotoğraf Çekimi Detayları

  DİKKAT ; KISA BİR SÜRE İÇİN STÜDYO ÇEKİM PAKETLERİMİZLE DIŞ MEKAN ÇEKİMİ FİYATLARI AYNI! DETAYLAR AŞAĞIDA!

  Dergilerde, internet sitelerinde, kataloglarda gördüğünüz ışıltılı portre ve moda fotoğraflarına özenir, kendinizi moda fotoğraf çekimlerindeki modellerin yerine koyup hayal etmez misiniz?

  Sizi, bu hayalinizi Türkiye’nin önde gelen moda ve portre fotoğrafçıları ile gerçeğe dönüştürürken, kendinizi özel hissedeceğiniz, eğleneceğiniz ve sonunda da birbirinden güzel fotoğraflara sahip olacağınız bir profesyonel kişisel fotoğraf çekimine davet ediyoruz. “Ben nasıl yapacağım, poz veremem, rahat olamam, beceremem” gibi soru ve düşünceleri aklınızdan silin! Bugüne kadar yüzlerce fotomodel, oyuncu ve özel çekim yaptıran insanlarla çalışmış portre fotoğrafçısı bulunduran ekibimizin tecrübeleri ve yönlendirmeleri ile en fazla 15 dakikada çekime ısınacak, rahatlıkla poz verecek ve kendinizi fotoğrafın keyfine bırakacaksınız.

  Deneyimlerimize dayanarak söyleyebiliriz ki profesyonel fotoğraf çekimi kişinin kendini ve vücudunu tanıması, kendini dinlemesi için en iyi yollardan biridir. Bir nevi kişisel gelişim aracı olarak profesyonel fotoğraf çekimini kullanabilirsiniz. Çekim boyunca içinizden çıkan farklı sizlere inanamayacaksınız. Pekala çekime karar verdiniz, size özel fotoğraf çekiminde neler olacak? Sosyal medya için profesyonel kişisel fotoğraf çekimi fiyatları için sayfanın sonuna geçebilirsiniz.

  Özel profesyonel fotoğraf çekimi için randevulaştığımız saatte stüdyomuzda buluşuyoruz.
  Bu arada dış mekanda da bu çekimi yapabiliriz, stüdyo veya dış mekan hanginizi tercih ederseniz. İstediğiniz tüm kıyafetlerinizi, kombinasyonlarınızı, aksesuarlarınızı bir valize koyup gelin. Fotoğrafçınız ile birlikte fotoğrafa uygun olabilecek kostümlerinizi seçtikten sonra profesyonel kişisel fotoğraf çekimine ilk kıyafetle başlıyoruz. Bu arada söylemeyi unuttuk bizim moda sektöründe deneyimli, moda dergilerine çalışan ve çok başarılı işler yapan makyöz ve kuaför iş arkadaşlarımız var. Dilerseniz profesyonel kişisel fotoğraf çekimi için portre fotoğrafçısı ekibimizin yanında onların yardımlarını da alabilir, daha özel ve ışıltılı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

  profesyonel kişisel fotoğraf çekimi

  Evet tüm hazırlıklar bitti, fotoğraf çekimi için ışık ve objektifin karşısına geçtiniz. Eyvah!
  Hayır, başta da dediğimiz gibi en fazla 15 dakika içinde profesyonel fotoğrafçı ekibimiz sayesinde kahkahalar eşliğinde eğlenmeye ve kurduğumuz özel ve birbirinden farklı ışık düzenlerinde poz vermeye başlayacaksınız.

  profesyonel kişisel fotoğraf çekimi dış mekan

  Kimi zaman profesyonel modeller gibi ‘cool’ duruşlar sergilerken bulacaksınız kendinizi. İster Sosyal medya için profesyonel fotoğraf çekimi yaptırmak isteyin , ister kurumsal, linkedin fotoğraf çekimi isteyin, deneyimli ekibimiz en iyi fotoğrafları sizin için çıkaracak. Güvenilir, başarılı, kaliteli bir portre fotoğrafçısı mı arıyorsunuz? Profesyonel fotoğrafçılarımızın aldığı Google yorumlarını okumak isterseniz tıklayın

  Sosyal medya için fotoğraf çekimine mi ihtiyacınız var? Portre fotoğrafçısı ekibimiz ile influencer, sanatçı ve müzisyenler için sosyal medyanızı canlandıracak çekimler yapıyoruz. Sosyal medya için fotoğraf çekimi örneklerimizi görmek ve randevu almak için tıklayın. 

  Size özel profesyonel kişisel fotoğraf çekimimiz seçtiğiniz pakete göre belirtilen sürede gerçekleşecek ve farklı ışık kurguları ve pozlarla bolca profesyonel fotoğrafınız çekilecek.
  Stüdyoda fotoğraf çekimi bittiğinde size tüm ham fotoğrafları wetransfer ile teslim edeceğiz. Daha sonra bu fotoğraflar arasından sizin seçeceğiniz fotoğraf seçiminizi bize belirttiğinizde, biz bu fotoğrafları özel photoshop ve retouch çalışmaları ile titizlikle hazırlayacağız.
  Seçim tarihinden itibaren 3-5 gün içerisinde de hazırlanmış harika fotoğraflarınızı yüksek çözünürlükte e-postanıza indirme bağlantısı ile teslim edeceğiz.

  Fotoğraf çekimleri hakkında randevulaşmak için 0532 5116992 numaralı telefondan bize her zaman ulaşabilirsiniz veya sayfadaki formu doldurabilirsiniz.

  Harika bir profesyonel kişisel fotoğraf çekimi için buluşmak üzere, hoşçakalın…

  profesyonel kişisel fotoğraf çekimi

  • İlk izlenimler önemlidir. Hiçbir şey ilk izlenimden daha önemli değildir. Yeterlik anlayışınız, profesyonellik ve tavrınız, potansiyel bir müşterinin sizinle iş yapma kararının büyük bir parçasıdır. Marka bilinci oluşturma fotoğraflarınız, markanızın hikayesini, olmasını istediğiniz şekilde anlatır.
  • Kişiliğini göster. Profesyonel marka imajlarınız, benzersiz kişiliğinizi sergiliyor. Bunları web siteniz, sosyal medya ve pazarlama çabalarınız boyunca çeşitli şekillerde kullanabilirsiniz.
  • Güven ve güvenilirlik oluşturur. Potansiyel müşterilerinize marka hikayenizi ve sizi benzersiz kılan şeyleri göstererek, hedef kitleniz sizi tanıdığını ve güvendiğini hissedecektir.
  • Fotoğrafalar müşterilerinizle bağlantı kurar. Kitlenizle bağlantı kurmanın, kişiliğinizi göstermenin ve rekabette öne çıkmanın bir yolu. Takipçilerinizi sizinle etkileşime geçmeye teşvik eden bir deneyim oluşturmanıza olanak tanır.
  • Bu sadece bir headshot’tan daha fazlasıdır. Kişisel marka resimleriniz, yaratıcı sürecinizi görsel olarak göstermenize yardımcı olur. Ayrıca çalışma alanınızı ve sizinle çalışmanın nasıl bir şey olduğunu da gösterebilirsiniz.

  profesyonel kişisel fotoğraf çekimi dış mekan

  Hepimiz akıllı telefonlarımız ile fotoğraflar çekiyoruz ancak profesyonel bir ekip ve ekipman ile çekim yaptırmak bambaşka bir deneyimdir. İstediğiniz gibi arka plan ve ışıkta en güzel görüneceğiniz şekilde çekimler yapıyoruz ve stüdyomuzdan memnun ayrılmanızı sağlıyoruz.

  Muhteşem portre fotoğrafları dışında ürün çekimi de yaptığımızı biliyor muydunuz? Ürün çekimi örneklerimizi izin Ürün Çekimi Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

  Kişisel Çekimlerimizden Backstage’ler

  Portre çekimi alanında 4-16 yıl deneyime sahip, güleryüzlü ve profesyonel portre fotoğrafçısı ekibimiz size bu hizmetleri verebilir: Dış Mekan  Fotoğraf Çekimi, İç Mekan Fotoğraf Çekimi, Stüdyo Fotoğrafçısı . Fotoğraf çekimi fiyatları kullandığımız ekipman, deneyim ve başarımız göz önüne alındığında en iyisidir. Yukarıdaki formu doldurarak ya da sayfa başındaki Whatsapp hattımızdan bize profesyonel fotoğraf çekimi hakkında hemen ulaşabilirsiniz.