20’den fazla profesyonel ışığı olan bir fotoğraf stüdyosunda, profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle iş için ya da sosyal medya için fotoğraf çekimi yaptırın! Sayfamızı inceleyip, instagramdaki güncel fotoğraflarımıza bakın, dış mekan veya stüdyo fotoğraf seçiminizi yapıp bize hemen ulaşın!

Profesyonel Stüdyo Fotoğraf Çekimi Fiyatları (İndirimli Fiyatları Kaçırmayın!)

Profil fotoğrafı yenilensin!

990TLTL -------------------- 30 DAKİKA ÇEKİM
 • 2 Photoshoplu Final Fotoğrafı. Renkli ve Siyah Beyaz Teslim
 • İstenirse ek final fotoğrafları +150 TL/fotoğraf
 • 1 Kıyafetle çekilebilirsiniz
 • Çekilen 50+ Ham Fotoğrafların Teslimi
 • Bu pakette çekim Sadece Stüdyomuzda

90 Dk Pro Fotoğraf Çekimi

2490TLTL -------------------- 90 DAKİKA ÇEKİM
 • 10 Photoshoplu Final Fotoğrafı. Renkli ve Siyah Beyaz Teslim
 • İstenirse ek final fotoğrafları +150 TL/fotoğraf
 • 2-3 Kıyafetle çekilebilirsiniz
 • Çekilen 200+ Ham Fotoğrafların Teslimi
 • Çekim Stüdyomuzda veya +1000 TL farkla Dış Mekanda

120 Dk Pro Fotoğraf Çekimi

3490TLTL ---------------- 120 DAKİKA ÇEKİM
 • 15 Photoshoplu Final Fotoğrafı. Renkli ve Siyah Beyaz Teslim
 • İstenirse ek final fotoğrafları +150 TL/fotoğraf
 • 3-4 Kıyafetle çekilebilirsiniz
 • Çekilen 300+ Ham Fotoğrafların Teslimi
 • Çekim Stüdyomuzda veya +1500 TL farkla Dış Mekanda

Ticari Amaçla Çekim

SorunuzTL----------
 • Final fotoğraf adedi projenin ihtiyaçlarına göre belirlenir. Styling, mekan kiralama, kuaför, makyöz temin edebiliriz.
 • Photoshop ücreti, arkaplan, dekupe vb işlemlere göre belirlenir.
 • Kostüm projeye göre belirlenir
 • Çekilen tüm ham fotoğrafların teslimi
 • Ekibimiz çekimi tüm Türkiye’de gerçekleştirilebilir

*** Fotoğraf hizmetimizde, tüm ham fotoğrafları küçük boyutlu JPEG formatında teslim ediyoruz. Bu ham fotoğraflar arasından, sizin seçeceğiniz final fotoğraflarınızı yüksek çözünürlükte teslim ediyoruz.

Profesyonel Fotoğrafçı Ekibimiz

Fotoğrafçı

LUX Fotoğraf Video Prodüksiyon markası olan LUX , stüdyo fotoğraf çekimi için çok yetenekli fotoğrafçılara sahip. En iyi Sosyal medya için fotoğraf çekimi fiyatları ile çekilmeye hazırsanız hemen randevu alın!

Firmalar İçin Fotoğraf Çekimi

Aradığınız profesyonel çekim türü bunlardan biri ise; Ürün Fotoğraf Çekimi, Katalog Çekimi, Endüstriyel Fotoğraf Çekimi 

Türkiye’nin köklü prodüksiyon şirketlerinden LUX fotoğraf Video Prodüksiyon Portfolyosunu  inceleyiniz: Profesyonel Fotoğraf Ve Video Çekimi

Fotoğraf çekimi - Katalog çekimi

Kişisel Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Profesyonel Kişisel Fotoğraf Çekimi: Tam donanımlı bir fotoğraf stüdyosu, göz kamaştıran ışıklar, siz ve objektifin arkasında İstanbul’un yetenekli portre ve moda fotoğrafçılarından oluşan ekibimiz! Son teknoloji fotoğraf makinelerimizle ister sosyal medya için fotoğraf çekimi ister iş hayatınız için harika bir profesyonel stüdyo fotoğraf çekimine ne dersiniz?

İstanbul’da Dış Mekan Fotoğraf Çekimi Fiyatları

KISA BİR SÜRE İÇİN SÜPER KAMPANYA

YUKARIDAKİ STÜDYODA ÇEKİM FİYATLARINA UFAK BİR EK ÜCRETLE DIŞ MEKAN FOTOĞRAF ÇEKİMİ DE YAPTIRABİLİRSİNİZ!

İstanbul şahane bir çekim platosu ve fotoğrafçılarımız sizi bir star gibi çekmek için hazır! Deneyimli profesyonel fotoğraf ekibimiz, en iyi fotoğrafçılık ekipmanlarıyla size sosyal medyanızda bolca beğeni getirecek çekimler yapacak. Nasıl fotoğraflar istediğinizi söylerseniz en güzel dış çekim mekanları konusunda biz sizi yönlendirebiliriz. Kadıköy, Beşiktaş, Sirkeci, Eminönü, Galata, Taksim, Kadıköy vb merkezi lokasyonlarda aşağıdaki bütçenize uygun fiyatlar geçerlidir. Özellikle istediğiniz bir yer varsa istediğiniz çekim bölgesine göre fiyat verebiliriz size. Aşağıdaki iletişim formundan ya da Whatsapp hattımızdan bize ulaşın, kalanı deneyimli ekibimizde :)

LUX Prodüksiyon Instagram Hesabımız

 Profesyonel Kişisel Fotoğraf Çekimi Detayları

DİKKAT ; KISA BİR SÜRE İÇİN STÜDYO ÇEKİM PAKETLERİMİZLE DIŞ MEKAN ÇEKİMİ FİYATLARI AYNI! DETAYLAR AŞAĞIDA!

Dergilerde, internet sitelerinde, kataloglarda gördüğünüz ışıltılı portre ve moda fotoğraflarına özenir, kendinizi moda fotoğraf çekimlerindeki modellerin yerine koyup hayal etmez misiniz?

Sizi, bu hayalinizi Türkiye’nin önde gelen moda ve portre fotoğrafçıları ile gerçeğe dönüştürürken, kendinizi özel hissedeceğiniz, eğleneceğiniz ve sonunda da birbirinden güzel fotoğraflara sahip olacağınız bir profesyonel kişisel fotoğraf çekimine davet ediyoruz. “Ben nasıl yapacağım, poz veremem, rahat olamam, beceremem” gibi soru ve düşünceleri aklınızdan silin! Bugüne kadar yüzlerce fotomodel, oyuncu ve özel çekim yaptıran insanlarla çalışmış portre fotoğrafçısı bulunduran ekibimizin tecrübeleri ve yönlendirmeleri ile en fazla 15 dakikada çekime ısınacak, rahatlıkla poz verecek ve kendinizi fotoğrafın keyfine bırakacaksınız.

Deneyimlerimize dayanarak söyleyebiliriz ki profesyonel fotoğraf çekimi kişinin kendini ve vücudunu tanıması, kendini dinlemesi için en iyi yollardan biridir. Bir nevi kişisel gelişim aracı olarak profesyonel fotoğraf çekimini kullanabilirsiniz. Çekim boyunca içinizden çıkan farklı sizlere inanamayacaksınız. Pekala çekime karar verdiniz, size özel fotoğraf çekiminde neler olacak? Sosyal medya için profesyonel Instagram fotoğraf çekimi fiyatları için sayfanın sonuna geçebilirsiniz.

Fotoğraf çekimi, kişisel hikayenizi anlatmanın etkileyici bir yoludur. Ancak, bu hikayenin doğru bir şekilde anlatılması için profesyonel bir dokunuş gereklidir. İstanbul’daki çekim platoları, stüdyo çekimleri ve dış çekim fotoğrafçıları, kişisel hikayenizi çarpıcı bir şekilde anlatmanızı sağlar. Bu blog yazısında, profesyonel fotoğraf çekimleri, fotoğraf çekimi fiyatları ve profesyonel profil fotoğraflarının önemini ele alacağız.

kişisel

Profesyonel bir fotoğraf çekimi, sizi en iyi şekilde yansıtan, profesyonel fotoğraflar elde etmenin anahtarıdır. Profesyonel bir fotoğrafçı, ışıklandırma, açılar ve kompozisyon gibi önemli unsurları anlar ve sizin en iyi yanlarınızı ortaya çıkarır. Ayrıca, profesyonel bir fotoğrafçı, kişisel tarzınızı ve kişiliğinizi vurgulayacak olan kıyafet seçimlerinde de size yardımcı olabilir.

Stüdyo çekimi, fotoğrafçının tam kontrol altında olduğu bir ortamda gerçekleşir. Işık, arka plan ve diğer teknik özellikler, fotoğrafçının tam kontrolü altında olduğu için, sonuç genellikle mükemmeldir. Dış çekim fotoğrafçıları ise, doğal ışığı ve çevreyi kullanarak benzersiz ve dinamik fotoğraflar çeker. Her iki seçenek de farklı avantajlara sahiptir ve kişisel tercihinize, tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza bağlıdır.

Profesyonel Kişisel Fotoğraf Çekimi / Kişiye Özel Fotoğraf Çekimi

Fotoğraf çekimi fiyatları ve stüdyo fotoğraf çekimi fiyatları, çekim süresine, kullanılan ekipmana, çekim yeri ve fotoğrafçının deneyimine göre değişir. Ancak, unutmayın ki profesyonel bir fotoğraf çekimi, kişisel markanızı oluşturmanın ve diğerlerine sunmanın yatırımıdır. Profesyonel bir profil fotoğrafı, sosyal medya profillerinden iş başvurularına kadar çeşitli yerlerde önemli bir rol oynar. Profesyonel fotolar, sizin kim olduğunuzu, ne yaptığınızı ve neyi temsil ettiğinizi gösterir.

Sonuç olarak, profesyonel bir fotoğraf çekimi, kişisel hikayenizi anlatmanın ve sizi en iyi şekilde temsil etmenin mükemmel bir yoludur. Profesyonel bir fotoğrafçı ile çalışmak, sadece mükemmel fotoğraflar elde etmekle kalmaz, aynı zamanda kişisel markanızı ve hikayenizi güçlendirir.

Özel profesyonel fotoğraf çekimi için randevulaştığımız saatte stüdyomuzda buluşuyoruz.
Bu arada dış mekanda da bu çekimi yapabiliriz, stüdyo veya dış mekan hanginizi tercih ederseniz. İstediğiniz tüm kıyafetlerinizi, kombinasyonlarınızı, aksesuarlarınızı bir valize koyup gelin. Fotoğrafçınız ile birlikte fotoğrafa uygun olabilecek kostümlerinizi seçtikten sonra profesyonel kişisel fotoğraf çekimine ilk kıyafetle başlıyoruz. Bu arada söylemeyi unuttuk bizim moda sektöründe deneyimli, moda dergilerine çalışan ve çok başarılı işler yapan makyöz ve kuaför iş arkadaşlarımız var. Dilerseniz profesyonel kişisel fotoğraf çekimi için portre fotoğrafçısı ekibimizin yanında onların yardımlarını da alabilir, daha özel ve ışıltılı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

profesyonel kişisel fotoğraf çekimi

Evet tüm hazırlıklar bitti, fotoğraf çekimi için ışık ve objektifin karşısına geçtiniz. Eyvah!
Hayır, başta da dediğimiz gibi en fazla 15 dakika içinde profesyonel fotoğrafçı ekibimiz sayesinde kahkahalar eşliğinde eğlenmeye ve kurduğumuz özel ve birbirinden farklı ışık düzenlerinde poz vermeye başlayacaksınız.

profesyonel kişisel fotoğraf çekimi dış mekan

Kimi zaman profesyonel modeller gibi ‘cool’ duruşlar sergilerken bulacaksınız kendinizi. İster Sosyal medya için profesyonel fotoğraf çekimi yaptırmak isteyin , ister kurumsal, linkedin fotoğraf çekimi isteyin, deneyimli ekibimiz en iyi fotoğrafları sizin için çıkaracak. Güvenilir, başarılı, kaliteli bir portre fotoğrafçısı mı arıyorsunuz? Profesyonel fotoğrafçılarımızın aldığı Google yorumlarını okumak isterseniz tıklayın

Sosyal medya için fotoğraf çekimine mi ihtiyacınız var? Portre fotoğrafçısı ekibimiz ile influencer, sanatçı ve müzisyenler için sosyal medyanızı canlandıracak çekimler yapıyoruz. Sosyal medya için fotoğraf çekimi örneklerimizi görmek ve randevu almak için tıklayın. 

Size özel seçtiğiniz pakete göre belirtilen sürede gerçekleşecek ve farklı ışık kurguları ve pozlarla bolca profesyonel fotoğrafınız çekilecek.
Stüdyoda fotoğraf çekimi bittiğinde size tüm ham fotoğrafları wetransfer ile teslim edeceğiz. Daha sonra bu fotoğraflar arasından sizin seçeceğiniz fotoğraf seçiminizi bize belirttiğinizde, biz bu fotoğrafları özel photoshop ve retouch çalışmaları ile titizlikle hazırlayacağız.
Seçim tarihinden itibaren 3 gün içerisinde de hazırlanmış harika fotoğraflarınızı yüksek çözünürlükte e-postanıza indirme bağlantısı ile teslim edeceğiz.

Fotoğraf çekimleri hakkında randevulaşmak için online randevu sistemimizi kullanabilirsiniz.

Harika bir çekim gününde buluşmak üzere, hoşçakalın…

profesyonel kişisel fotoğraf çekimi