LUX Fotoğraf ve Video Prodüksiyon olarak 17 yıldır profesyonel çekimler gerçekleştiriyoruz. Bu istikrarlı ve başarılı çekim sürecinin sırrı, çekimin başından sonuna kadar tüm süreçlerde işinde profesyonel ve anlayışlı bir ekibe sahip olmak. Ekibimizin profesyonelliğini, çalışmalarımızın başarılarıyla taçlandırdığımız bu sürecimizden size kesitler sunmanın iyi olacağını düşündük. İşte aşağıda sevgili müşterilerimizin bazılarıyla geçirdiğimiz süreçler..

LUX Prodüksiyon

ByEdaDogan

LUX Prodüksiyon olarak ByEdaDoğan adındaki takı firmasının çekim serüvenine 2021 yılında başladık. Kendisi işlerini İngiltere’den yürüttüğü için stüdyomuzda ağırlayamadık, ancak görüntülü toplantılar, mesajlaşmalar ve telefon görüşmeleri yoluyla kolayca iletişim sağladık. Ürünlerini kargoyla göndererek çekimlerini gerçekleştirdik.

Eda Hanım ile ürünleri için 6 farklı proje geliştirdik. Mood board’lar oluşturarak istediği tarzları anladık ve modelli, beyaz fonlu ve dekorlu olmak üzere çeşitli fotoğraf çekimleri yaptık. Ayrıca stop motion, modelli video çekimi, dekorlu ürün video tanıtımı gibi çeşitli video çalışmaları da gerçekleştirdik.

Aşağıda, LUX Prodüksiyon olarak Eda Hanım ile yaptığımız takı çekimlerinin backstage fotoğrafları ve hesaplarında fotoğraflarımızın görüntüsü yer alıyor.

Marapon

Sevgili Marapon firmasıyla, çeşitli ev ürünleri fotoğraf çekimi için 2022 yılında tanıştık. Firma sahibi Ali Bey’le çeşitli toplantılar ve görüşmeler yaptık, birbirimizi tanıdık ve 3 farklı ürün türü için (cam filmi, mikrofiber bez, yapışkanlı kağıt) bambaşka çekimler yaptık. Çekimler için evler ve arabalar kiraladık.

LUX Prodüksiyon olarak Marapon ürünlerini en iyi şekilde yansıtmak için arka planda büyük bir çalışma yürüttük. Çekim mekanları için kiralık evler araştırdık, çekim alanlarını, pozlarını ve detaylarını planladık. Model seçimi için detaylı bir tarama yaptık ve Ali Bey için en uygun modeli belirledik.

Çekimlerimiz bittikten sonra herkes sonuçtan memnun kaldı ve verilen emeğe değer bir sonuç elde ettik. Aşağıdaki fotoğraflar, çekim sürecimiz ve sonuçları hakkında bilgiler yer alıyor.

Artizara

Sarah Hanım, Artizara markasının kurucusu, 2022 yılında bizimle çalışmak için anlaştı. Pakistan kökenli olan Sarah Hanım, Türkiye’de üretilen modest ve iş stili tekstil ürünlerini Amerika’da satışa sunuyor. Yoğun iş hayatı sırasında ürünlerini tanıtmak için fotoğraf ve video çekimlerini biz gerçekleştirdik.

E-ticaret çekimleri için hem bir plato kiralayarak modellerimiz, make-up artistimiz, kuaförümüz ve LUX Prodüksiyon olarak ekibimizle birlikte çalıştık hem de kendi stüdyomuzda yaratıcı ışıklarla çekimler yaptık ve her ikisinde de  keyifli bir süreç yaşadık. Sarah Hanım’ın isteği üzerine yaptığımız çalışmalar sonucu ortaya çıkan görseller, hem bizleri hem de müşterilerimizi çok memnun etti ve satışlarının başarılı olacağına eminiz. Aşağıda çekim sırasında çektiğimiz backstage fotoğrafları, ortaya çıkan görseller ve sitedeki yerleşimleri yer alıyor.

Sizler için de böyle çekimler yapabilir, birlikte böyle güzel serüvenler yaşayabiliriz. Bize ulaşmak çok kolay! İletişim sayfamızdaki bilgilerden ve Instagram‘dan bize ulaşabilirsiniz.