Ürün Çekimi

Modelli Ürün Çekimini Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

Atölyemizde Burak Bulut danışmanlığında 4-17 yıl deneyim aralığında uzman fotoğrafçılarımız, atölye profesyonel ekipmanlarını kullanarak modelli ürün çekimini istediğiniz şekilde gerçekleştirecek. Modelli ürün çekimi için birlikte çalıştığımız ajanslarımızdan yabancı veya yerli fotomodel kiralayabiliriz, sık sık çekimlerimizde çalıştığımız serbest zamanlı bağımsız model arkadaşlarımıza da başvurabiliriz. Ürününüzün nasıl bir fotomodel ile daha iyi fotoğraf vereceğini kararlaştırdıktan sonra gerisini bize bırakın. Ayrıca fotomodelin modelli ürün çekimi hazırlığı için moda sektöründe deneyimli kuaför, makyöz ve styling de kiralayabiliyoruz. Tüm konularda sizi yönlendirip, bütçelerini teklifimizde detaylı paylaşarak tabi ki son tercihi size bırakacağız.

Öncelikle eğer henüz okumadıysanız Ürün Fotoğraf Çekimi sayfamızdaki çekim ekibimiz ve ekipman bilgisini mutlaka okuyunuz. Burada hepsini tekrar etmeden LUX Fotoğraf Video Prodüksiyon olarak sektörde 17 sene tecrübemiz olduğunu ve son teknoloji ekipmanımızla İstanbul Levent’teki stüdyomuzda hizmet verdiğimizi hatırlatalım. Fotomodel kullanarak ürün çekimi yaptıracaksanız, ürün fotoğrafçınızın aynı zamanda model fotoğrafçılığı konusunda da deneyimli olması gerektiğini lütfen unutmayın. Her iki alanda da deneyimli olmayan bir fotoğrafçı bir yanda ürün, öte yanda fotomodel, modelli ürün fotoğraf çekimini eline yüzüne bulaştıracaktır. Mankenli ürün çekimi fiyatları konusunda Profesyonel ürün çekimi bilgisi almak için bizimle hemen iletişime geçin!

Modelli Ürün Çekimini Nerede Gerçekleştiriyoruz?

Modelli ürün çekimlerini gerçekleştirdiğimiz Fotoğraf Stüdyomuz İstanbul Levent’teki Kanyon AVM’ye 5 dk yürüme mesafesinde. Eğer ürünleriniz stüdyomuza taşınamayacak nitelikteyse ya da özellikle isterseniz yerinizde profesyonel stüdyo kurulumu yaparak çekimi istediğiniz lokasyonda gerçekleştirebiliyoruz. Ürününüzü öne çıkaracak bir dış mekanda modelli ürün fotoğraf çekimi yaptırmanızı tavsiye ederiz, stüdyo çekimlerine göre daha fazla detay içerse de, alınan sonuçlara çoğu zaman değiyor. “Lifestyle” denilen tarzda günlük hayatın içinde fotoğrafladığımız modelli ürün çekimleri satışlarınızı artıracak ilgiyi getirecektir.

Referanslarımızdan Bazıları

  • Modelli Ürün Çekimi / Mankenli Ürün Çekimi Fiyat LUX 96 Edited
  • Modelli Ürün Çekimi / Mankenli Ürün Çekimi Fiyat Reklam Cekimi LUX Produksiyon 13 Edited
  • Modelli Ürün Çekimi / Mankenli Ürün Çekimi Fiyat Kozmetik Cekimi LUX Produksiyon 21 Edited
  • Modelli Ürün Çekimi / Mankenli Ürün Çekimi Fiyat Lookbook cekimi LUX Produksiyon 18 Edited 1
Profesyonel Ekibimiz Ve Müşteri Google Yorumlarımız
Fotoğrafçı

Modelli Ürün Çekimi İçin Önemli Detaylar

Odak modelde değil her zaman üründe olmalı

Modelli ürün çekimi için herhangi bir iyi ürün fotoğrafının odak noktası model değil, ürünün kendisi olmalıdır. Modeller dikkati üründen uzaklaştırabilir ve dikkatlerini dağıtarak istenmeyen sonuçlara yol açabilir. Örneğin, reklamını yaptığınız ürün havlu gibi bir şeyse ve tüm ürün fotoğraflarınız modelle birlikteyse, üründen çok modele odaklanıyor olabilirsiniz. Yalnızca ürününüzün fotoğraflarının yanı sıra bir modelle de iyi bir dengeye sahip olmalısınız. Model fotoğrafları ürününüzle alakalı olmalıdır ve her zaman kişinin tamamını değil, bazı fotoğraflarda öğeyi tutan eller gibi görmeniz gerekenleri göstermesi gerekir.

Sıklıkla modelli çekimlerin yer aldığı e-ticaret sitelerinde ürün fotoğraflarının önemi büyüktür. E-ticaret sitelerine koymak için profesyonel ürün fotoğraf çekimleri için Trendyol, Amazon Ürün Fotoğraf Çekimi ve Video Çekimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

modelli ürün çekimi

Modelli ürün çekimi için model ürünlerinize uygun olmalıdır

Modelli ürün çekiminde model, ürünün kendisiyle alakalı ve gerçekten anlamlı olmalıdır. Modelinizin iş için doğru giyinmesi de çok önemlidir. Fitness kıyafetlerinin reklamını yapıyorsanız, muhtemelen koyu göz alıcı makyaj ve boyalı tırnaklar istemezsiniz. Modeller, öğenizi en iyi başarı için kullanacak gerçek insanlar gibi görünmeli ve giyinmelidir. Modelli çekimleriniz için ayarlayabileceğimiz makyöz ve kuaförler ürünlerin tarzına uygun makyaj ve saç yaparlar.

Modelli Ürün Çekimi / Mankenli Ürün Çekimi Fiyat Modelli Cekim LUX 39

Modelli Ürün Fotoğraf Çekimi Fiyatları

Şunu sormanız çok normal, deneyimli profesyonel fotoğrafçı ekip, dünyanın en iyilerinden kamera ve lensler ve sayısız stüdyo ekipmanı kullanıyorsanız modelli e-ticaret ürün fotoğraf çekimi fiyatlarını nasıl belirliyoruz, modelli ürünü fotoğraf çekimi ne kadar? Sizden detayları almadan fiyat veremiyoruz, aşağıdaki iletişim formundan bize ulaşırsanız, ihtiyaçlarınızı, ürün çekiminizde kaç açı olacağı, nasıl bir zemin veya arka plan kullanılacağını, dekor, fotomodel ihtiyacını belirleyerek çekim vakti ve naktini size en kısa sürede, genellikle 1 iş günü içinde tüm detayların olduğu yazılı teklifle ileteceğiz.

takı çekim fiyatları

Mankenli fotoğraf çekimini en ucuza yapacak yeri arıyorsanız, başınıza gelecekler konusunda iki kez düşünün. Bizim fiyatlarımız uygun diyebiliriz, sık sık çekim yaptığımız için, sektörde deneyimsiz ya da doğru ekipmanları kullanamayan fotoğrafçılara nazaran bile fiyatlarımız makul düzeyde :)

Bu sayfadaki örnekler dışındaki örnek ürün çekimlerimizi Ürün Fotoğraf Çekimi sayfamızda görebilirsiniz. Bizi Instagram hesabımızdan takip edip çekimlerimizi inceleyebilirsiniz.

Büyüm emekle çektiğimiz modelli ürün çekimi örnekleri sizin için sayfanın aşağısında, inceleyin ve bizden hemen bir teklif alın!

modelli çekim

takı ürün fotoğraf çekimi

takı ürün fotoğraf çekimi