Modelli Ürün Çekimi yaptırmadan önce

Öncelikle eğer henüz okumadıysanız Ürün Fotoğraf Çekimi sayfamızdaki çekim ekibimiz ve ekipman bilgisini mutlaka okuyunuz. Burada hepsini tekrar etmeden Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi olarak sektörde 15 sene tecrübemiz olduğunu ve son teknoloji ekipmanımızla İstanbul Levent’teki stüdyomuzda hizmet verdiğimizi hatırlatalım

Fotomodel kullanarak ürün çekimi yaptıracaksanız, ürün fotoğrafçınızın aynı zamanda model fotoğrafçılığı konusunda da deneyimli olması gerektiğini lütfen unutmayın. Her iki alanda da deneyimli olmayan bir fotoğrafçı bir yanda ürün, öte yanda fotomodel, modelli ürün fotoğraf çekimini eline yüzüne bulaştıracaktır.

Atölyemizde Burak Bulut danışmanlığında 4-16 yıl deneyim aralığında uzman fotoğrafçılarımız, atölye profesyonel ekipmanlarını kullanarak çekimlerinizi en iyi şekilde gerçekleştirecek. Modelli ürün çekimi için anlaşmalı ajanslarımızdan yerli, yabancı fotomodel kiralayabiliriz, sık sık çekimlerimizde çalıştığımız serbest zamanlı bağımsız model arkadaşlarımıza da başvurabiliriz. Ürününüzün nasıl bir fotomodel ile daha iyi fotoğraf vereceğini kararlaştırdıktan sonra gerisini bize bırakın. Ayrıca fotomodelin çekimi hazırlığı için moda sektöründe deneyimli saç, makyaj, styling profesyonelleri de kiralayabiliyoruz. Tüm konularda sizi yönlendirip, bütçelerini teklifimizde detaylı paylaşarak tabi ki son tercihi size bırakacağız.

Modelli Ürün Çekimini Nerede Gerçekleştiriyoruz?

Modelli Ürün çekimlerini gerçekleştirdiğimiz Fotoğraf Stüdyomuz İstanbul Levent’te, Kanyon AVM – Levent Metro durağına 200 metre uzaklıkta. Eğer ürünleriniz stüdyomuza taşınamayacak nitelikteyse ya da özellikle isterseniz yerinizde profesyonel stüdyo kurulumu yaparak çekimi istediğiniz lokasyonda gerçekleştirebiliyoruz. Ve aklınızda bulunsun, bir depo benzinle 12 saat bize ve set ekibine yeten jeneratörümüz, son teknoloji akülü paraflaş setlerimizle istediğiniz bir dış mekanda da çekimleri gerçekleştirebiliriz. Ürününüzü öne çıkaracak bir dış mekanda modelli ürün fotoğraf çekimi yaptırmanızı tavsiye ederiz, stüdyo çekimlerine göre daha fazla detay içerse de, alınan sonuçlara çoğu zaman değiyor. “Lifestyle” denilen tarzda günlük hayatın içinde fotoğrafladığımız modelli ürün çekimleri satışlarınızı artıracak ilgiyi getirecektir.

Modelli Ürün Fotoğraf Çekimi Fiyatları

Tabi şunu sorabilirsiniz,  deneyimli profesyonel fotoğrafçı ekip, dünyanın en iyilerinden kamera ve mercekler, onlarca stüdyo ekipmanı kullanıyorsanız modelli ürün çekimi fiyatlarınızı nasıl belirliyoruz, modelli ürünü fotoğraf çekimi ne kadar? Sizden detayları almadan fiyat veremiyoruz, aşağıdaki iletişim formundan bize ulaşırsanız, ihtiyaçlarınızı, ürününüzün kaç açı çekileceği, nasıl bir zemin-arkaplan kullanılacağını, dekor, fotomodel ihtiyacını belirleyerek çekim vakti ve naktini size en kısa sürede, çoğunlukla 1 iş günü içinde tüm detayların olduğu yazılı teklifle ileteceğiz. En ucuz modelli ürün çekimi yapacak yeri arıyorsanız, başınıza gelecekler konusunda iki kez düşünün. Bizim fiyatlarımız uygun diyebiliriz, sık sık çekim yaptığımız için, sektörde deneyimsiz ya da doğru ekipmanları kullanamayan fotoğrafçılara nazaran bile fiyatlarımız makul düzeyde :)

Bu sayfada gördüğünüz örnekler dışındaki çekimleri Ürün Fotoğraf Çekimi sayfamızda görebilirsiniz.

Özenle çektiğimiz modelli ürün fotoğraf çekimi örnekleri sizin için sayfanın aşağısında, inceleyin ve hadi hemen bizden bir teklif alın!


Hızlı Bilgi ve Teklif Almak İçin

    Kozmetik, cilt bakım ürünleri fotoğraf çekimi konusunda deneyimli bir fotoğraf stüdyosuyuz.

    İster değerli taşlardan oluşan mücevheriniz, ister bujiteri ürünleriniz için mankenli ürün çekimi yaptırarak satışlarınızı arttırabilirsiniz.

    Tekstil ürünlerinde mankenli ürün çekimi örneklerimiz

    Profesyonel modelli ürün çekimi yaptırmak istediğinizde, fotomodeli doğru yönlendirebilecek deneyim, profesyonel fotoğraf stüdyosu ve  son teknoloji fotoğrafçılık ekipmanına sahip olan ürün fotoğrafçısını seçiniz.

    Çeşitli fotomodelli ürün çekimlerimizden örnekler