Modelli Kozmetik Fotoğraf Çekimlerimiz
Modelli Takı Fotoğrafı Çekimi Örneklerimiz
Modelli Giyim Ürünleri Fotoğraflarımız
Çeşitli Sektörlerden Modelli Ürünleri Fotoğraflarımız

Modelli Takı Videosu Örneklerimiz

Diğer Modelli Video Örneklerimiz

Referanslarımızdan Bazıları

Fotoğrafçı

Modelli Ürün Çekimi İçin Önemli Detaylar

Odak modelde değil her zaman üründe olmalı

Modelli ürün çekimi için herhangi bir iyi ürün fotoğrafının odak noktası model değil, ürünün kendisi olmalıdır. Modeller dikkati üründen uzaklaştırabilir ve dikkatlerini dağıtarak istenmeyen sonuçlara yol açabilir. Örneğin, reklamını yaptığınız ürün havlu gibi bir şeyse ve tüm ürün fotoğraflarınız modelle birlikteyse, üründen çok modele odaklanıyor olabilirsiniz. Yalnızca ürününüzün fotoğraflarının yanı sıra bir modelle de iyi bir dengeye sahip olmalısınız. Model fotoğrafları ürününüzle alakalı olmalıdır ve her zaman kişinin tamamını değil, bazı fotoğraflarda öğeyi tutan eller gibi görmeniz gerekenleri göstermesi gerekir.

Sıklıkla modelli çekimlerin yer aldığı e-ticaret sitelerinde ürün fotoğraflarının önemi büyüktür. E-ticaret sitelerine koymak için profesyonel ürün fotoğraf çekimleri için Trendyol, Amazon Ürün Fotoğraf Çekimi ve Video Çekimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

modelli ürün çekimi

Modelli ürün çekimi için model ürünlerinize uygun olmalıdır

Modelli ürün çekiminde model, ürünün kendisiyle alakalı ve gerçekten anlamlı olmalıdır. Modelinizin iş için doğru giyinmesi de çok önemlidir. Fitness kıyafetlerinin reklamını yapıyorsanız, muhtemelen koyu göz alıcı makyaj ve boyalı tırnaklar istemezsiniz. Modeller, öğenizi en iyi başarı için kullanacak gerçek insanlar gibi görünmeli ve giyinmelidir. Modelli çekimleriniz için ayarlayabileceğimiz makyöz ve kuaförler ürünlerin tarzına uygun makyaj ve saç yaparlar.

Modelli Ürün Çekimi / Mankenli Ürün Çekimi Fiyat Modelli Cekim LUX 39

Modelli Ürün Fotoğraf Çekimi Fiyatları

Şunu sormanız çok normal, deneyimli profesyonel fotoğrafçı ekip, dünyanın en iyilerinden kamera ve lensler ve sayısız stüdyo ekipmanı kullanıyorsanız modelli e-ticaret ürün fotoğraf çekimi fiyatlarını nasıl belirliyoruz, modelli ürünü fotoğraf çekimi ne kadar? Sizden detayları almadan fiyat veremiyoruz, aşağıdaki iletişim formundan bize ulaşırsanız, ihtiyaçlarınızı, ürün çekiminizde kaç açı olacağı, nasıl bir zemin veya arka plan kullanılacağını, dekor, fotomodel ihtiyacını belirleyerek çekim vakti ve naktini size en kısa sürede, genellikle 1 iş günü içinde tüm detayların olduğu yazılı teklifle ileteceğiz.

takı çekim fiyatları

Mankenli fotoğraf çekimini en ucuza yapacak yeri arıyorsanız, başınıza gelecekler konusunda iki kez düşünün. Bizim fiyatlarımız uygun diyebiliriz, sık sık çekim yaptığımız için, sektörde deneyimsiz ya da doğru ekipmanları kullanamayan fotoğrafçılara nazaran bile fiyatlarımız makul düzeyde :)

Bu sayfadaki örnekler dışındaki örnek ürün çekimlerimizi Ürün Fotoğraf Çekimi sayfamızda görebilirsiniz. Bizi Instagram hesabımızdan takip edip çekimlerimizi inceleyebilirsiniz.

Büyüm emekle çektiğimiz modelli ürün çekimi örnekleri sizin için sayfanın aşağısında, inceleyin ve bizden hemen bir teklif alın!

modelli çekim

takı ürün fotoğraf çekimi

takı ürün fotoğraf çekimi