Mekan Çekimi & Mimari Fotoğraf Çekimi & Sanal Tur

Mimari Fotoğraf Çekimi

Profesyonel mekan çekimi, mimari fotoğraf çekimi ve sanal tur hizmetleri sunan stüdyomuz, işletmenizin mekânlarını en iyi şekilde sergilemenize yardımcı olur. İstanbul’da bulunan stüdyomuz, modern ekipmanları ve deneyimli ekibiyle, her türlü mekânın ruhunu yakalayarak ölümsüzleştirir. Mekan çekimi ve mimari fotoğraf çekimi konusunda uzmanlaşmış olan ekibimiz, detayların önemini bilir ve bu yüzden her kareye özen gösterir.

Sanal tur hizmetlerimiz ile potansiyel müşterilerinize mekanlarınızı keşfetmeleri için eşsiz bir fırsat sunuyoruz. Kullanıcılar, sanal gerçeklik teknolojisi ile mekânınızı ziyaret edebilir, detayları inceleyebilir ve mekanın atmosferini deneyimleyebilir. Bu interaktif deneyim, müşteri ilgisini artırmanın yanı sıra, mekânınızın tanıtımını da güçlendirir.

Web sitemizde yer alan “Mekan Çekimi & Mimari Fotoğraf Çekimi & Sanal Tur” başlığı altında, bu üç hizmetimizi detaylı bir şekilde bulabilirsiniz. Hizmetlerimiz, kurumsal firmalar, oteller, restoranlar ve daha birçok sektör için idealdir. Profesyonel çekimlerimizle, mekânlarınızı potansiyel müşterilere etkili bir şekilde sunarak, marka imajınızı güçlendiriyoruz.

Kurumsal web sitenizin veya ticari mekanınızın çekimlerini gerçekleştirirken, en yüksek kalitede sonuçlar elde etmek için teknolojinin son imkanlarını kullanıyoruz. Mekan çekimi, mimari fotoğraf çekimi ve sanal tur hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak veya projeniz için teklif istemek için lütfen bizimle iletişime geçin. İşletmenizin vizyonunu ve değerlerini en iyi şekilde yansıtan görsellerle tanışın.

SANAL TUR: Mekanınızı her açıdan gösterebileceğiniz, belli noktalarına açıklama yazıları koyabileceğiniz,  örnek Sanal Tur çekimimizi görmek için tıklayın: https://burakbulut.net/vr-demo/


Satışlarınızı arttıracak görseller

Bizimle bir tık uzağınızda!

ÇALIŞTIĞIMIZ MARKALARIN BİR KISMI

Mekan fotoğrafı nasıl çekilir?

İç mekan fotoğrafçılığının neden zor olduğunu anlamak, bu zorluğun üstesinden gelmenize yardımcı olabilir. Sonuçta, bir soruna neyin neden olduğunu biliyorsanız, onu düzeltmek çok daha kolaydır. İşte mimari çekim yaparken kullanılabilecek bazı püf noktalar: 

1. Doğal ışıkla oynayın

Paris merkezli fotoğrafçı ve sanat yönetmeni Charles Roux, “Başlamak için, mevcut ışıklara ve iç mekan alanınızda nasıl yaydıklarına odaklanmaya çalışın” diyor. “Bazen onu yeniden yönlendirme meselesi ve bazen bir zamanlama meselesi. “Mavimsi sabah ışığını, kontrastlı öğleden sonra ışığını, pürüzsüz sıcak akşam ışığını ve hatta gece ışıklarını – sokaktan, aydan vb. inceleyin. Tonlarca olasılık var.

Güneş ışığının yanı sıra, yaratıcı olmanıza yardımcı olabilecek başka bir doğal ışık türü de ateştir; Tüm fotoğraf setlerini şöminede veya mumlarda odun ateşi ile yaktım. Çok az ışık sağlasalar ve çok sıcak bir denge oluştursalar da benzersiz bir ışıltı sağlıyorlar.” Yapay ışıkları kapatın ve gün boyunca farklı odaların pencerelerinden güneş ışığının nasıl düştüğünü inceleyerek evinizde dolaşın. Konumunuzu değiştirerek ve çekiminizi altın saat veya mavi saate denk gelecek şekilde planlayarak, son görüntü üzerinde daha fazla kontrole sahip olacaksınız.

2. Evin etrafında birkaç deneme çekimi yapın

Farklı odalarda ışığı incelerken, kamerada nasıl göründüğünü görmek için birkaç fotoğraf çekin. Los Angeles merkezli fotoğrafçı Damon Casarez, “Nerede çekim yaparsam yapayım, her zaman sadece mevcut ışıkla ve referans olarak konumla uzayın keşif fotoğraflarını çekiyorum” diye açıklıyor.

Mekanınızın içini göstermek için profesyonel fotoğraf çekimi yaptırmak müşterilerin size güven duyması için oldukça fayda sağlayabilir. Kapalı ortamda fotoğraf çekimi yapmak genellikle düşük ışıkta çalışmak, dar alanlarda gezinmek ve öngörülemeyen renk tonlarıyla mücadele etmek anlamına gelir ancak LUX Fotoğraf ve Video Prodüksiyon olarak 17 yıl deneyime sahip uzman bir ekibiz. İç mekan Fotoğrafları örneklerimizi bu sayfada görebilirsiniz.

Misafirinizi doğrudan otelinize götürmenin, odalarınızın ve alanlarınızın panoramik manzarasını göstermenin daha iyi bir yolu olabilir. Sanal tur otel fotoğraf çekimi sayesinde, konuklarınız otelinizi sanki içinde duruyorlarmış gibi tüm açılardan görebilirler. Otel tanıtım çekimi yaptırmak, bu sektördeki büyümenizi hızlandırmanın ve konukları sizin otelinize davet etmenin mükemmel bir yoludur. Siz de oteliniz için sanal tur otel fotoğrafları çektirmek ve oteliniz için sanal tur oluşturmak istiyorsanız, LUX Fotoğraf Video Prodüksiyon 17 yıllık deneyimiyle size en iyi hizmeti sunmaya hazır. Ayrıca kurumunuz için mekan dışında iş insanı çekimine ihtiyacınız varsa Instagram hesabımızdan çekimlerimizi inceleyebilirsiniz.