Ürün Çekimi

İç Mekan Çekimi

Mekanınızın içini göstermek için profesyonel fotoğraf çekimi yaptırmak müşterilerin size güven duyması için oldukça fayda sağlayabilir. Kapalı ortamda fotoğraf çekimi yapmak genellikle düşük ışıkta çalışmak, dar alanlarda gezinmek ve öngörülemeyen renk tonlarıyla mücadele etmek anlamına gelir ancak LUX Fotoğraf ve Video Prodüksiyon olarak 17 yıl deneyime sahip uzman bir ekibiz. İç mekan Fotoğrafları örneklerimiz için aşağıya göz atabilirsiniz.

Şirketinizin dışarıdan nasıl göründüğünü profesyonel bir fotoğraf çekimi ile göstermek müşterilerinize oldukça güven verir. Müşterileriniz, çalışma alanınızın nasıl olduğunu görmek, sizi daha yakından tanımak ister. Kurumsal Portre Çekimi & İş İnsanı dışında mekan fotoğraf çekimi de şirketinizin güvenilirliğini ve bilinirliğini arttırır.

Misafirinizi doğrudan otelinize götürmenin, odalarınızın ve alanlarınızın panoramik manzarasını göstermenin daha iyi bir yolu olabilir. Sanal tur otel fotoğraf çekimi sayesinde, konuklarınız otelinizi sanki içinde duruyorlarmış gibi tüm açılardan görebilirler. Otel tanıtım çekimi yaptırmak, bu sektördeki büyümenizi hızlandırmanın ve konukları sizin otelinize davet etmenin mükemmel bir yoludur. Siz de oteliniz için sanal tur otel fotoğrafları çektirmek ve oteliniz için sanal tur oluşturmak istiyorsanız, LUX Fotoğraf Video Prodüksiyon 17 yıllık deneyimiyle size en iyi hizmeti sunmaya hazır. Ayrıca kurumunuz için mekan dışında iş insanı çekimine ihtiyacınız varsa Instagram hesabımızdan çekimlerimizi inceleyebilirsiniz

Referanslarımızdan Bazıları

  • Mekan Çekimi & Mimari Fotoğraf Çekimi & Sanal Tur Mekan Cekimi LUX Produksiyon 15 Edited
  • Mekan Çekimi & Mimari Fotoğraf Çekimi & Sanal Tur Mekan Cekimi LUX Produksiyon 13 Edited
  • Mekan Çekimi & Mimari Fotoğraf Çekimi & Sanal Tur Mekan Cekimi LUX Produksiyon 3 Edited
  • Mekan Çekimi & Mimari Fotoğraf Çekimi & Sanal Tur Mekan Cekimi LUX Produksiyon 2 Edited
  • Mekan Çekimi & Mimari Fotoğraf Çekimi & Sanal Tur Mekan Cekimi LUX Produksiyon 20 Edited
  • Mekan Çekimi & Mimari Fotoğraf Çekimi & Sanal Tur Mekan Cekimi LUX Produksiyon 19 Edited
  • Mekan Çekimi & Mimari Fotoğraf Çekimi & Sanal Tur Mekan Cekimi LUX Produksiyon 11 Edited

Mimari Çekim ve Mekan Fotoğraf Çekimlerimiz

Profesyonel Ekibimiz Ve Müşteri Google Yorumlarımız
Fotoğrafçı

Mekan fotoğrafı nasıl çekilir?

İç mekan fotoğrafçılığının neden zor olduğunu anlamak, bu zorluğun üstesinden gelmenize yardımcı olabilir. Sonuçta, bir soruna neyin neden olduğunu biliyorsanız, onu düzeltmek çok daha kolaydır. İşte mimari çekim yaparken kullanılabilecek bazı püf noktalar: 

mimari fotoğraf çekimi

1. Doğal ışıkla oynayın

Paris merkezli fotoğrafçı ve sanat yönetmeni Charles Roux, “Başlamak için, mevcut ışıklara ve iç mekan alanınızda nasıl yaydıklarına odaklanmaya çalışın” diyor. “Bazen onu yeniden yönlendirme meselesi ve bazen bir zamanlama meselesi. “Mavimsi sabah ışığını, kontrastlı öğleden sonra ışığını, pürüzsüz sıcak akşam ışığını ve hatta gece ışıklarını – sokaktan, aydan vb. inceleyin. Tonlarca olasılık var.

Güneş ışığının yanı sıra, yaratıcı olmanıza yardımcı olabilecek başka bir doğal ışık türü de ateştir; Tüm fotoğraf setlerini şöminede veya mumlarda odun ateşi ile yaktım. Çok az ışık sağlasalar ve çok sıcak bir denge oluştursalar da benzersiz bir ışıltı sağlıyorlar.” Yapay ışıkları kapatın ve gün boyunca farklı odaların pencerelerinden güneş ışığının nasıl düştüğünü inceleyerek evinizde dolaşın. Konumunuzu değiştirerek ve çekiminizi altın saat veya mavi saate denk gelecek şekilde planlayarak, son görüntü üzerinde daha fazla kontrole sahip olacaksınız.

mekan çekimi

2. Evin etrafında birkaç deneme çekimi yapın

Farklı odalarda ışığı incelerken, kamerada nasıl göründüğünü görmek için birkaç fotoğraf çekin. Los Angeles merkezli fotoğrafçı Damon Casarez, “Nerede çekim yaparsam yapayım, her zaman sadece mevcut ışıkla ve referans olarak konumla uzayın keşif fotoğraflarını çekiyorum” diye açıklıyor.

360 sanal tur