Fotoğrafçılık Kursu 2018-01-21T11:47:11+00:00

En İyi Fotoğrafçılık Kursu, İstanbul

Makinenize patronun kim olduğunu gösterin!

Sıfırdan, profesyonellere en iyi fotoğrafçılık kurslarımızı inceleyin

4000+Kursiyer
12+Yıllık tecrübe
500+Meslek edindirme
15+Sergi
200+Kurs harici atölye

Yaratıcılığınıza odaklanıp anı kaçırmadan makinenize patronun kim olduğunu göstereceğiniz tüm bilgileri fotoğrafçılık kursumuzda öğreneceksiniz.
Fotoğrafçılık Kurs Programlarımızı inceleyerek matrixe girmeye hazır olun.

En İyi Fotoğrafçılık Kursu

Fotoğraf ışık demektir, bunu hepiniz biliyorsunuz. Işığı yönetemezseniz fotoğrafta ilerleyemezsiniz. Işık ve fotoğrafçılık sadece kitaplardan okuyarak, internetten izleyerek öğrenilemez. Atölyemizdeki fotoğrafçılık kursları size sıfırdan başlayarak her şeyi öğretecek programlarla dolu.

Tüm sorularınızın ve daha fazlasının yanıtı 4000’den fazla kursiyere fotoğrafçılık kursu vermiş Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi ve deneyimli kadrosunda… Beyoğlu – Taksim’de bulunan Atölyemizde verdiğimiz fotoğrafçılık kursları ile binlerce kişi ilk DSLR makinesini bizimle seçti, fotoğrafçılığın temellerini bizimle öğrendi, uyguladı, geziler yaptı. Birçok kursiyerimiz için fotoğrafçılık meslek haline dönüştü.

Yeni bir fotoğraf makinesi aldıysanız ya da almayı düşünüyorsanız; fotoğrafçılık kurslarımıza katılarak daha iyi fotoğraflar çekmenin inceliklerini öğrenmeye sizi de bekleriz.

Herşeyden önce zamanınız çok değerli! Evet, fotoğraf eğitimi ile ilgili bir çok kaynağa kolaylıkla ulaşabilirsiniz ve kendi kendinize öğrenmeyi deneyebilirsiniz ancak bu size hem zaman hem emek açısından çok daha pahalıya gelecektir. Verilen bilgilerin doğruluğunu teyit etmek bir kenara herşeyden önce neyi hangi sırayla öğreneceğinizi bilmeniz gerekir. Fotoğrafçılık alanında uzun yıllar ve sürekli olarak zaman harcamış deneyimli fotoğraf eğitmenlerimiz ile hem öğrenme sürecinizi kısaltacaksınız hem de yıllarca biriktirilmiş deneyimlere ilk elden ulaşarak daha verimli ve hızlıca fotoğrafçılığınızı geliştireceksiniz. Binlerce bilgi arasından doğruyu ayıklamakla harcayacağınız zamanı yaratcılığınıza ayırmış olacaksınız.

Gerçek hayat kitaplarda yazıldığı gibi değildir ve istisnalara denk geldiğinizde ne yapacağınızı, fotoğraf çekerken karşılaşacağınız sorunları anında eğtimenlerimizle tartışarak öğrenecek ve anında deneyim kazanacaksınız. Daha fazlası için İstanbul Taksim’de 12 yıldır hizmet veren atölyemizi tercih eden 4000’den fazla gurur duyduğumuz fotoğrafçı dostlarımızın görüşlerini inceleyebilirsiniz.

Fotoğrafçılık kurslarımızın içeriklerini kurs programlarımızdan detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Bunlarla birlikte hiç bir fotoğrafçılık eğitimi programında olmayan birçok bilgiye ulaşacaksınız. Aynı zamanda profesyonel fotoğraf stüdyosu olan atölyemizde farklı fotoğrafçılık alanlarını gözlemleyebileceksiniz.

Gerek diğer eğitmenlerimiz gerek etkinliklerimizde bir araya geleceğiniz fotoğrafçı dostlarımızla tanışıp kocaman bir ailenin parçası olacaksınız ve onların tecrübelerine ilk elden ulaşabileceksiniz. Fotoğrafçılık dünyasının bilinmeyenlerini veya az bilinenlerini (fotoğraf sergisi nasıl yapılır, fotoğrafçılık nasıl meslek haline getirilir vb) birebir tecrübeli eğitmenlerimizden öğrenebileceksiniz.

Fotoğrafçılık kursumuzdan seçtiğiniz fotoğrafçılık eğitimine bağlı olarak;

  • Herhangi bir fotoğraf makinesini elinize alarak hiç bir tereddüt yaşamadan yaratıcılığınıza odaklanıp korkusuzca fotoğraf çekebileceksiniz.
  • Fotoğrafçılığın temeli olan ışığı anlamış olacaksınız. Hangi şartlarda, nasıl bir ışık kurgusu gerektiğini hızlıca çözümleyecek ve tam da o fotoğrafın en iyisi olmasını sağlayacak bilgilerle donanacaksınız.
  • Fotoğrafçılığı bir meslek haline dönüştürmek istiyorsanız sadece bilgi yetmez, seçtiğiniz alanla ilgili piyasa koşulları, rekabet durumu, minimum ekipman gereksinimleri, yol haritanızı belirlerken kullanacağınız ip uçları gibi pek çok bilgiyi de öğrenmiş olacaksınız.
  • Fotoğrafçılığınızı sanatsal boyutta ilerletmek istiyorsanız, kişisel sergilerinizi açmak istiyorsanız yapmanız gerekenlerle birlikte Burak Bulut’un deneyimlerinden ve mentörlüğünden yaralanabileceksiniz.
  • Fotoğrafçılık serüveninizde sürekli size destek olacak Burak Bulut Fotoğraf Atölyesinin kocaman ailesinin bir parçası olacaksınız.
12 yıldır en çok tercih edilen fotoğrafçılık kursu olmamızın en önemli nedeni vaatlerimizi gerçekleştirerek kursiyerlerimizin gerçekten öğrenmelerini sağlamaktır. Bu nedenle, fotoğrafçılık eğitim programında anlamadığınız veya kaçırdığınız bölümleri herhangi bir ek ücret ödemeden öğrenene kadar sınırsız tekrarlama hakkınız var.
Fotoğrafçılık kursumuzda farklı alanlarda ve içeriklerde vermiş olduğumuz fotoğraf eğitimlerinin bir kısmı belirli ön şartlar içermektedir. Örneğin Temel Fotoğrafçılık Kursu için herhangi bir ön şartı yok iken Stüdyoda Modelli Işık Atölyesi fotoğrafçılık eğitimimiz için fotoğraf makinesini kullanabiliyor olma ön şartı var.

Her fotoğrafçılık eğitimimizin kendi sayfasında bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

Temel Fotoğrafçılık Kursumuzun uygulamalı çekim gezisi olduğu haftaya dek, Temel Photoshop Kursu, Retouch – Moda ve Portre Fotoğrafında Photoshop, Adobe Lightroom Kursu ve Fotoğrafçılar için Temel Video ve Kurgu Eğitimi için fotoğraf makinesi ile katılım şart değildir.

Yeni bir fotoğraf makinesi almaya hazırlanıyorsanız, eğitmenlerimizin de tecrübelerinden yararlanarak sizin için en doğru fotoğraf makinesi tercihini kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca henüz fotoğraf makinesi olmayanlar atölyemizde bulunan 2 adet fotoğraf makinesini dönüşümlü olarak kullanabilirler.

Fotoğrafçılık kurslarımız her hafta aynı saatte başlayacak şekilde ayarlanmaktadır.
Ancak ders saatleri planınıza uymuyorsa farklı program isteklerinizle Özel Fotoğraf Dersi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. 12 yıldır İstanbul Taksimde farklı alanlarda fotoğrafçılık kursları yanında atölye düzenleyen, kendi alanında ilkleri gerçekleştiren ve taklit edilen, ilham alınan bir atölyeyiz.

Türkiyen’nin önde gelen pek çok firmasına fotoğrafçılık hizmeti veren, sayısız proje gerçekleştiren ve 4000’den fazla fotoğrafçı dostla kocaman bir aile olmamız bizce yeterli bir sebep.

Yine de daha fazlası için atölyemiz ve eğitmenlerimizle ilgili yazılan görüşleri inceleyebilirsiniz.

google-yorumlar

Google Yorumu Yazın

Temel Fotoğrafçılık Kursu

Eğitmen Süleyman Doğankaya ve Burak Bulut ile birlikte, Temel Fotoğrafçılık Kursu, fotoğrafçılığı tanımak, hobi veya yeni bir iş olanağı olarak geliştirmek isteyenler için 20 saatlik dolu dolu bir başlangıç olacak.


Eğitmen: Süleyman Doğankaya / Burak Bulut
12 Mayıs 2018 Cumartesi 11:00'de

İleri Fotoğrafçılık Kursu

Temel fotoğraf bilgisine sahipseniz ve fotoğrafçılığınızı biraz daha ileriye taşıyacak ileri teknik konuları merak ediyorsanız, uygulama gezileriyle bu atölyemiz tam size göre!


Eğitmen: Ozan Tüzün
4 Mart 2018 Pazar 10:30'da

Stüdyoda Modelli Işık Atölyesi

Profesyonel fotoğrafçılık sektöründe büyük bir ilgiyle karşılanan, ışığı çok iyi öğreneceğiniz stüdyo fotoğrafçılığı kursumuzla tanışın.


Eğitmen: Burak Bulut Yıldırım
7 Nisan 2018 Cumartesi 16:00'da

Ürün Çekimi Fotoğrafçılığı Kursu

Bu kursta amacımız, Türkiye’de ilk defa, başından sonuna ürün fotoğrafçılığının tüm detaylarını saat, mücevher, cam, yemek örneklerini birlikte çekerek öğrenmek.


Eğitmen: Burak Bulut Yıldırım
15 Nisan 2018 Pazar 10:30'da

Strobist - Uygulamalı Tepeflaşı Kursu

Bu kurstan sonra tepeflaşınız çok daha değer kazanacak ve fotoğraf çantanızın ayrılmaz bir parçası olacak.


Eğitmen: Burak Bulut Yıldırım
1 Nisan 2018 Pazar 10:00'da

Fotoğrafçılar için Temel Video ve Kurgu Eğitimi

Bu eğitim makinelerimizin son yıllarda iyice geliştirilen video çekim özelliğini doğru kullanma ve video kurgulamaya giriş niteliğindedir. Düğün klipleri, organizasyon videoları, kısa tanıtım filmleri gibi kendine yeni iş imkanı yaratmak isteyen fotoğrafçılar için.


Eğitmen: Onat Esenman
28 Mart 2018 Çarşamba 19:30'da

Temel Photoshop Kursu

Adobe Photoshop programı ile fotoğraflarınızı daha güzel hale getirmeye başlayacaksınız. Bu kursun içeriği fotoğrafçılara özel tasarlanmıştır.


Eğitmen: Ozan Tüzün
10 Mart 2018 Cumartesi Cumartesi 12:00'de

Doğum Fotoğrafçılığı ve Yeni Doğan Kursu

Doğum Fotoğrafçısı olmak istiyorum diyorsanız, aileler sizi nasıl bulacak? Doğum öncesi aile ile görüşme, doğumhane koşulları ve birçok detayda bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu kurs tam size göre..


Eğitmen: Beyza Sultan Durna
15 Nisan 2018 Pazar 10:00'da

Retouch 1 - Moda ve Portre Fotoğrafında Photoshop

Retouch – İleri Seviye Photoshop Kursu Fotoğrafçılar için içeriği özel olarak hazırlanmıştır. Programını sayfada görebilirsiniz


Eğitmen: Ozan Tüzün
4 Şubat 2018 Pazar 11:00'de

Adobe Lightroom Kursu

Kısa sürede çoklu fotoğraf işlemek isteyen Pro fotoğrafçılar ya da yeni başlayan fotoğrafçılar için Adobe Photoshop’a göre daha kolay ve daha hızlı fotoğraf düzenlemek için Adobe Lightroom Kursu’na mutlaka göz atmalısınız!


Eğitmen: Ozan Tüzün
23 Aralık 2017 Cumartesi 11:00'de

Dış Mekanda Paraflaşlarla Yaratıcı Portre Teknikleri Atölyesi

Bu kursta amaç, fotomodelli bir prodüksiyon yapıp kursiyerlerin sadece portfolyo yapmasını sağlamak değil, ışık üzerine yapacağımız derslerle, indoor ve outdoor çekim kurgularına ve ışığa hakim fotoğrafçılar yetiştirmek.


Eğitmen: Burak Bulut Yıldırım
10 Eylül Cumartesi – 15:30'da

Fotoğrafçılar İçin Pazarlama ve Reklam

Türkiye’de ilk kez 5 yıl önce gerçekleştirdiğimiz Fotoğrafçılar için Pazarlama ve Reklam
Atölyesi yeniden sizinle.


Eğitmen: Burak Bulut
29 Nisan 2018 Pazar 15:00'de

Eğitimleri Gerçekleştirdiğimiz Atölyemiz

Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi Stüdyomuz

Burak Bulut Fotoğraf Atölyesinde Sizi Ne Bekliyor?