Kişiye Özel Fotoğrafçılık Dersi
Birebir Fotoğrafçılık Kursu

6000’den fazla fotoğrafçı yetiştirmiş Burak Bulut’tan özel ders almak ister misiniz?

 

Vaktiniz sınırlı mı? Sadece işiniz için gerekli fotoğrafik bilgileri mi öğrenmek istiyorsunuz?

O zaman Burak Bulut ile özel fotoğrafçılık dersi tam size göre…

 

 

Türkiye’nin ve hatta Dünya’nın her yerinden vakti sınırlı kişilerle, öncesinde onlara özel bir program belirleyip her seviye Özel Fotoğrafçılık Dersi yaptık. Örneğin, Belçika’da bir fotoğraf stüdyosu açmak isteyen bir kursiyerimiz, 1 hafta İstanbul’da kalarak kendinde eksik gördüğü dersleri Burak Bulut ile tamamlayarak ülkesine döndü. Bazen de e-ticaret firmaları fotoğrafçılarına atölyemizden Özel Fotoğrafçılık Dersi aldırıyor. Profesyonel fotoğrafçılık sektöründeki kaliteyi arttırmak için Özel Fotoğrafçılık Dersi ile yıllardır hizmet vermekte atölyemizin sektöre kazandırdığı fotoğrafçıların sayısı 1000lerle ifade ediliyor…

Burak Bulut ile birebir özel fotoğrafçılık dersi

size özel ve istekleriniz,ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanıyor. Size gerekli olan ya da istediğiniz fotoğrafları çekmek için gereken bilgileri uygulama yaparak öğrenebilir ve anında destekle bilgilerinizi pekiştirebilir, varsa hatalarınızı görüp düzeltebilirsiniz.

Kurs yeri ve içeriği tamamen size özgü olduğundan, ön görüşmeden sonra birlikte takvim ve yer belirleniyor. İsterseniz özel fotoğrafçılık dersinizi atölyemizde alarak profesyonel stüdyomuzu da görebilirsiniz.

Özel fotoğrafçılık dersi sonunda bir katılım belgesi alacaksınız.

Kişiye özel farklı konularda (portre fotoğrafı, stüdyo fotoğrafçılığı, ürün çekimi, photoshop vb) fotoğraf dersi içeriği belirleyebiliyoruz, bu durumlarda özel ders saati ders verilecek konuya göre belirleniyor.

Burak Bulut ile Nikon Türkiye ve Sony Alpha Türkiye Eğitimleri