Ürün Çekimi

6000’den fazla fotoğrafçı yetiştirmiş Burak Bulut Yıldırım’dan özel fotoğrafçılık dersi almak ister misiniz?
Vaktiniz sınırlı mı?
Sadece işiniz için gerekli fotoğrafçılık bilgileri mi öğrenmek istiyorsunuz?

O zaman Burak Bulut Yıldırım ile özel fotoğrafçılık dersi tam size göre… Dersi ister stüdyomuza, dış mekanda, şirket toplantı salonunda veya online olarak alabilirsiniz.

Türkiye’nin ve hatta Dünya’nın her yerinden vakti sınırlı kişilerle, öncesinde onlara özel bir program belirleyip her seviye Birebir Fotoğrafçılık Kursu /  Özel Fotoğrafçılık Dersi yaptık. Örneğin, Belçika’da bir fotoğraf stüdyosu açmak isteyen bir kursiyerimiz, 1 hafta İstanbul’da kalarak kendinde eksik gördüğü dersleri Burak Bulut ile tamamlayarak ülkesine döndü. Bazen de e-ticaret firmaları fotoğrafçılarına atölyemizden Özel Fotoğrafçılık Dersi aldırıyor. Profesyonel fotoğrafçılık sektöründeki kaliteyi arttırmak için Özel Fotoğrafçılık Dersi ile yıllardır hizmet vermekte atölyemizin sektöre kazandırdığı fotoğrafçıların sayısı 1000lerle ifade ediliyor…

Özel derslerimizin programı  istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanıyor. Size gerekli olan ya da istediğiniz fotoğrafları çekmek için gereken bilgileri uygulama yaparak öğrenebilir ve anında destekle bilgilerinizi pekiştirebilir, varsa hatalarınızı görüp düzeltebilirsiniz.

Kurs yeri ve içeriği tamamen size özgü olduğundan, ön görüşmeden sonra birlikte takvim ve yer belirleniyor. İsterseniz özel fotoğrafçılık dersinizi atölyemizde alarak profesyonel stüdyomuzu da görebilirsiniz. İsterseniz eğitimi birebir online fotoğrafçılık kursu olarak da alabilirsiniz. Şirketiniz için kurumsal fotoğrafçılık kursu için  bilgiler burada.

Kişiye özel farklı konularda (portre fotoğrafı, stüdyo fotoğrafçılığı, ürün çekimi, photoshop vb) fotoğraf dersi içeriği belirleyebiliyoruz, bu durumlarda özel ders saati ders verilecek konuya göre belirleniyor.

17 yıldır profesyonel olarak fotoğrafçılık ve mentörlük yapan eğitmenimiz Burak Bulut Yıldırım, kazandığı deneyimleri bugüne kadar binlerce öğrenci ve fotoğrafçıya aktardı. Ayrıca Bahçeşehir Üniversitesi’nde 3 dönem reklam fotoğrafı dersi veren eğitmenimiz, bunun gibi çeşitli üniversitelere seminerler ve kurslar vermeye gidiyor. Burak Bulut Yıldırım’dan özel ders almak için bize hemen ulaşabilirsiniz. Ayrıca kendisi hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Burak Bulut Yıldırım’ın ders verdiği bazı seminer ve konferanslar:

Referanslarımızdan Bazıları

Online ve Yüzyüze Özel Fotoğraf Derslerimizden

Burak Bulut Yıldırım ile Sony Alpha Türkiye Eğitimleri

Burak Bulut Yıldırım’ın Eğitici Videoları

Özel Fotoğrafçılık Dersi Size Neler Katar?

Fotoğrafçılık sadece bir hobi değildir.

Fotoğrafçılığa çok uzak olsanız bile fotoğrafın insan yaşantısındaki önemini hepimiz biliyoruz. Fotoğraflar insanları birbirine bağlı tutma potansiyeline sahiptir. Ayrıca fotoğrafçılığı sadece bir hobi olarak değil bir meslek olarak da yapabilirsiniz. Bunun için yılların verdiği deneyimi ile özel fotoğrafçılık dersi alarak kendinizi en iyi şekilde geliştirebilirsiniz.

özel fotoğrafçılık dersi

Deneyim Önemli Değil

Fotoğraf çekmeye ve fotoğrafçı olarak isim yapmaya başlamak için süslü bir kameraya veya diplomaya ihtiyacınız yok. Kompozisyon, ışık, pozlama vb. hakkında öğrenebileceğiniz ve sizi kolayca bir sonraki seviyeye taşıyacak pek çok şey var. Bunları en doğru şekilde öğretmek için özel fotoğrafçılık dersi ile  buradayız!

Sizi Başkalarıyla Bağlar

Bir resim milyonlarca şey söyleyebilir. Çevrenizdeki herkesin şu anda yaşamınızda olup bitenlerle iletişim halinde kalmasına yardımcı olur. Fotoğraf ve ilerledikçe oluşturacağınız portföy, sizi diğer fotoğrafçılara bağlayabilir. Ayrıca onlarla ağ kurabilecek ve güvenilirliğinizi geliştirebileceksiniz.

online fotoğrafçılık kursu

Kendinize Meydan Okumak için Motivasyon

Her zaman öğrenecek yeni bir şeyiniz olacağı için fotoğrafçılıkta her zaman bir zorluk olacaktır. Kullanılacak sürekli yeni teknikler, türler, ekipman ve ilham vardır. Her fotoğraf bir meydan okumadır! 

Bizim çektiğimiz ürün çekimlerimize de Instagram Hesabımız‘dan ulaşabilirsiniz.