Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi Etkinlikleri

Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi etkinlik takviminde atölyemizde gerçekleşecek olan tüm etkinlikleri ve detaylarını bulabilirsiniz.
Katılmak istediğiniz kurslar için ilgili kursun sayfasına giderek online ön kayıt yaptırabilirsiniz.
Kurs dışı etkinlikler için de sınırlı kontenjandan dolayı hemen kayıt olmanızı tavsiye ederiz.

Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

2 sene önce 12 Ağustos Perseid Meteor Yağmuru sırasında benzer bir etkinlik gerçekleştirmiştik ve haftaiçi gece yarısı düzenlenen bir etkinliğe göre çok ilgi görmüştü. Bu sene yine 12 Ağustos akşamı meteor yağmuru için etkinlik yapmak istedik ancak Ay takvimini kontrol ettiğimizde malesef fotoğraf için uygun olmadığını gördük. Bu sebeple etkinliği daha uygun tarih olan 19 Ağustos Cumartesi akşamı yapmaya karar verdik.

ETKİNLİK MEKANI: Rumeli Feneri – Ceneviz Kalesi

BULUŞMA SAATİ: 21:30

NASIL OLACAK?  Etkinlik için bir katılım listesi oluşturacağız. Ancak ulaşım için bir araç tutulmayacak. Aracı ile gelenler bize hangi güzergah üzerinden geleceklerini ve kaç yolcu alabileceklerini yazacak biz de herkesi en uygun şekilde ayarlamaya çalışacağım. 2 sene önce yaptığımız etkinlikte 60 kişiyi araçlara dağıtmayı başarmıştık :) Buluşma yerimiz Rumeli Fenerindeki Ceneviz Kalesi (Google Konumu: https://goo.gl/Y62j5Q) olacak. Bilemeyenler için yapılacak kısa bir seminerden sonra çekimlere başlayacağız.  İlk önce ışıkla boyama uygulamaları yapıp gökyüzünün iyice kararmasıyla ışıkla boyamaya başlayabiliriz :)

Etkinlik bitişi gece yarısını geçer, ne kadar geç o kadar iyi pozlama için :)

NELER GETİRMELİSİNİZ:

  • Tripod
  • Kumanda ( Varsa zaman aralıklı çekim yapan kumanda)
  • Çay, kek börek :) İsteğe bağlı tabi.

Etkinlik Ücretsizdir.

Etkinlik Fotoğraf Danışmanı ve Koordinatörü: Süleyman Doğankaya (05357244533)