Endüstriyel Fotoğraf Çekimi Ekibimiz

Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi 2005’ten bu yana İstanbul merkezli reklam – katalog çekmenin yanında, 10 yılı aşkın süredir sektördeki profesyonel fotoğrafçılara ürün fotoğrafçılığı, portre fotoğrafçılığı, stüdyo fotoğrafçılığı üzerine eğitimler düzenleyip sektördeki eksik bilgileri tamamlıyor. Burak Bulut Sony Imagıng Türkiye ve Avrupa Marka Elçisi olarak deneyimlerini çeşitli sunumlarla da ülkedeki fotoğrafçılara aktarıyor.

Atölyemizde Burak Bulut danışmanlığında 4-16 yıl deneyim aralığında farklı çekim türlerinde uzmanlaşmış fotoğrafçılarımız, atölye profesyonel ekipmanlarını kullanarak çekimlerinizi en iyi şekilde gerçekleştirecek.

2 ) Endüstriyel Fotoğraf Çekiminde Kullandığımız Ekipman

Tam donanımlı bir fotoğraf stüdyosu, göz kamaştıran ışıklar, siz ve objektifin arkasında İstanbul’un yetenekli fotoğrafçılarından oluşan ekibimiz! Harika bir profesyonel endüstriyel fotoğraf çekimi ’ne ne dersiniz?

Atölyemizde en yeni ve dünyanın en iyi kameralarını kullanıyoruz. 2020 için 61 megapiksel ve 42.4 megapiksel iki kameramız çekimlerinize hazır. Onun yanında sınıfının en iyisi mercekleri kullanıyoruz. Tabi iyi bir endüstriyel fotoğraf çekiminin gereklerinden bir diğeri iyi ışıklar kullanmak. Burak Bulut danışmanlığında fotoğrafçılarımız 10’larca son teknoloji paraflaş ve sürekli ışığımız, sayısız ışık şekillendiricisi kullanarak endüstriyel fotoğraf çekimlerini gerçekleştiriyor. Son olarak fotoğrafların doğru renkte teslim edilmesi için renk kalibrasyon sistemi ve ona uygun monitörlerde dijital düzenlemesi yapılarak size söz verdiğimiz tarihte teslim ediyoruz.

Özenle çektiğimiz endüstriyel fotoğraf çekimi örnekleri sizin için sayfanın aşağısında, inceleyin ve hadi hemen bizden bir teklif alın! Diğer profesyonel fotoğraf çekimi örneklerimiz ise burada.


Hızlı Bilgi ve Teklif Almak İçin