BURAK BULUT FOTOĞRAF ATÖLYESİ GÜNCEL PROGRAM:

Fotoğrafçılar İçin Pro Atölye 13.Dönem 04 Temmuz 2015 CUMARTESİ günü saat 11:00’de başlıyor. Fotoğrafçılığı meslek olarak düşünenler için benzersiz atölyemizin programını mutlaka inceleyin, sizin için önemini anlayacaksınız. Firmalara teklif verme inceliklerinden, sektöre yeni girenlerin kurtarıcısı strobist tekniklerine kadar, sizi ilk işlerinizde rahatlatacak profesyonel sektöre giriş eğitimi PRO ATOLYE için detaylar: http://burakbulut.net/fotografcilar-icin-pro-atolye/

♦7. Dönem Strobist – Uygulamalı Tepeflaşı Atölyesi  04 Temmuz 2015 CUMARTESİ günü saat 15:00’de başlıyor. Programımızda dersler 15:00-18:30 saatlerin arasında olup 8 saat, 2 hafta sürmektedir.  Kayıtlarımız başladı !

66Dönem Temel ve İleri Fotoğraf Atölyesi: 5 Temmuz 2015 PAZAR günü saat 11:00’de başlıyor,  kayıtlar başladı.  Sıfırdan başlayanlar için  Temel ve İleri Fotoğrafçılık Kursumuzda 5 hafta, 20 saatte inanılmaz aşama kaydedeceğiz birlikte.

25.DönemStüdyoda Modelli Işık Atölyesi  25 Temmuz 2015 CUMARTESİ günü saat 15:30’da başlıyor, kayıtlar başladı! KONTENJAN YALNIZCA 10 KİŞİ İLE SINIRLI. Portre ve Moda fotoğrafında kullanılan ışık kurgularını 6 farklı modelle fotoğraf çekimleri yapılarak öğreneceğiniz, benzersiz, özgün atölyemizde kursiyerlerin ışığı modeller eşliğinde öğrendiği bu dersler boyunca çektiği fotoğraflar için tıklayınız

♦ Türkiye’nin en çok satan fotoğraf dergisi Digital SLR’nin 2015 Ocak sayısındaki  Fotoğraf Eğitim Merkezleri ekinde Atölyemizin tam 6 sayfa haberi yayınlandı. Atölyemizde eğitim alıp bu işte profesyonelleşen kursiyerimize de yer verilen haberde atölyemiz hakkında geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Milyonlarca Genç Turkcell‘li için yaptığımız röportajlar yayında! Fotoğrafçı Kimdir, Dijital Fotoğrafçılık, Fotoğrafçılık kursları hakkında röportajları izlemek için tıklayın

♦Nikon Türkiye & Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi İşbirliğiyle yaptığımız Burak Bulut’la 10 şanslı kişiye Moda Fotoğrafçılığı Eğitimi çekim arkası videosu hazır, iyi seyirler. https://www.facebook.com/video.php?v=10152451622221097

Milyonlarca Genç Turkcell‘li için yaptığımız röportajlar yayında! Fotoğrafçı Kimdir, Dijital Fotoğrafçılık, Fotoğrafçılık kursları hakkında röportajları izlemek için tıklayın

 

Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi,  İstanbul ‘da Her Ay Yaptığı Fotoğrafçılık Kurslarıyla 8 Yaşında!

Beyoğlu – Taksim ‘de bulunan Atölyemizde verdiğimiz fotoğrafçılık kursları ile binlerce kişi ilk DSLR makinesini bizimle seçti, fotoğrafçılığın temellerini bizimle öğrendi, uyguladı, geziler yaptı, hatta birçok kursiyerimiz için fotoğrafçılık meslek haline dönüştü. Yeni bir fotoğraf makinesi aldıysanız ya da almayı düşünüyorsanız; fotoğrafçılık derslerimizle daha iyi fotoğraflar çekmenin inceliklerini öğrenmeye sizi de bekleriz.

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Telefon (gerekli)

 Temel ve İleri Fotoğrafçılık Kursu Pro Atölye Stüdyoda Portre Dış Mekanda Paraflaşlarla Portre Strobist-TepeFlaşı Kursu Photoshop Kursu Özel Ders

43. Temel Fotoğraf Atölyesi Hatırası

 ATÖLYEMİZDE FOTOĞRAFÇILIK KURSU ALMAK İÇİN 3 NEDEN

1- Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi’nde kurs alan kursiyerimiz, o kursu SINIRSIZ kez, tekrar tekrar ücretsiz alabilir. Kaçırdığı, yeniden hatırlamak istediği her derse gelebilir ki bu yüzden biz atölyelerimizi 7 yıldır her ay düzenli olarak yapmaktayız. Yıllar sonra atölyemizi ziyaret eden kursiyerlerimiz bizi hep mutlu etmiştir. Fotoğrafçılık kurslarımızdan sonra fotoğrafçılığı meslek haline getiren kursiyerlerimizle, hobisi fotoğrafçılık olan genç yaşlı her meslekten kursiyerlerimizle, biz Atölyemizi bir aile olarak düşünüyoruz. Facebook Grubumuzdan atölyemizin yüzlerce kursiyeriyle tanışıp sorularınızı sorabilirsiniz.

2- Burak Bulut, Borusan, Eczacıbaşı, Turkcell, Koç Holding gibi birçok kuruma fotoğraf hizmeti vermenin yanında belgesel ve kurgusal fotoğraf sergileri yaptı, yeni sergisi UN-NUDE önce İstanbul’da ardından Floransa ve NewYork’ta açılacak. Moda, Portre, Belgesel, Kurgu fotoğraf konusunda deneyim, bilgi ve fotoğrafın her alanında hiç bitmeyen bir heyecan sahibi. Kursiyerlerimiz her konuda, kurs sırası ve sonrası yıllar boyunca kendi fotoğrafik yolculuklarında iletişimde kalıyorlar.

3-  Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi’nde fotoğrafın temellerini, ileri fotoğraf tekniklerini öğrendikten sonra farklı fotoğraf çekim teknikleri ile ilgili özel ders de alabilirsiniz.

4- Daha fazla “3 neden” okumak isterseniz kursiyerlerimizin kurs sonrası görüşleri, bizi tanımak için mutlaka okuyunhttp://burakbulut.net/kursiyerler-ne-diyor/. GençTurkcell sitesindeki söyleşileri de buraya tıklayarak izlemenizi tavsiye ederiz.

 

KAMPANYA:Temel ve İleri Fotoğraf Atölyemizde 5 Hafta 24 Saat fotoğrafçılık dersi alan, üzerine de 4 Hafta 14 saat Fotoğrafçılar İçin Pro Atölye ile profesyonelliğe bir adım daha yaklaşan kursiyerlerimiz 10 hafta,  38 saat Fotoğrafçılık Derslerini sadece 595 TL ödeyerek alacak. Ve bunun yanında diğer atölyelerimizde 50 TL  ek indirim kazanacaklar. Ayrıca kredi kartıyla tek çekim veya taksitli(Bonus) ödeme seçeneğimiz için atölyemize bekleriz.

 

Kurumlar İçin Fotoğrafçılık Kursu

 

 

 

 

 

BURAK BULUT FOTOĞRAF ATÖLYESİ GÜNCEL PROGRAM:

66. Dönem Çalışanlar İçin (Hafta İçi) Temel ve İleri Fotoğraf Atölyesi 17 Haziran ÇARŞAMBA akşamı saat 19:30’da başlıyor. Haftasonu programları nedeyle kursa gelmeye fırsat bulamayanları için haftaiçi akşam programımız tekrardan başlıyor. Kayıtlar başladı! ♦7. Dönem Strobist – Uygulamalı Tepeflaşı Atölyesi  19 Haziran 2015 CUMA akşamı saat 19:30’da başlıyor. Haftaiçi akşam olan bu programımızda dersler 19:30-21:30 saatlerin arasında olup 8 saat, 4 hafta sürmektedir.  Kayıtlarımız başladı ! Fotoğrafçılar İçin Pro Atölye 13.Dönem 20 Haziran CUMARTESİ günü saat 11:30’da başlıyor!  Fotoğrafçılığı meslek olarak düşünenler için benzersiz atölyemizin programını mutlaka inceleyin, sizin için önemini anlayacaksınız. Firmalara teklif verme inceliklerinden, sektöre yeni girenlerin kurtarıcısı strobist tekniklerine kadar, sizi ilk işlerinizde rahatlatacak profesyonel sektöre giriş eğitimi PRO ATOLYE için detaylar: http://burakbulut.net/fotografcilar-icin-pro-atolye/ 67Dönem  Temel ve İleri Fotoğraf Atölyesi:  5 Temmuz 2015 PAZAR günü saat 11:00’de başlıyor,  kayıtlar başladı.  Sıfırdan başlayanlar için  Temel ve İleri Fotoğrafçılık Kursumuzda 5 hafta, 20 saatte inanılmaz aşama kaydedeceğiz birlikte. 24.Dönem Stüdyoda Modelli Işık Atölyesi  21 Haziran 2015 PAZAR günü saat 15:30’da başlıyor, kayıtlar başladı! KONTENJAN YALNIZCA 10 KİŞİ İLE SINIRLI. Portre ve Moda fotoğrafında kullanılan ışık kurgularını 6 farklı modelle fotoğraf çekimleri yapılarak öğreneceğiniz, benzersiz, özgün atölyemizde kursiyerlerin ışığı modeller eşliğinde öğrendiği bu dersler boyunca çektiği fotoğraflar için tıklayınız

♦ Fotoğrafçılık Kursu İstanbul da ama diğer şehirlerden fotoğraf paylaşımları ve gezilerimize katılmak için Facebook Grubumuza bekleriz:  http://www.facebook.com/groups/burakbulutfotografatolyesi İstanbul’da en iyi fotoğrafçılık kursu nerede, hangisi Google’ a yada fotoğrafçılık kursiyerlerine sorun, araştırın.

 

 

 

 •  

  Kurslarımız ve Atölyemiz İle İlgili Genel Bilgiler

  • İstanbul Fotoğrafçılık kurslarımız her ay periyodik olarak düzenleniyor. Firmalar ya da gruplar için özel kurs programları oluşturabiliyoruz.
  • Atölyemizde derslerimizi projeksiyon üzerinden anlatıyoruz. Klimamız ve sınırsız çay kahve ikramıyla kurs vaktinin keyifli geçmesini arzuluyoruz.
  • Kurs verdiğimiz atölyemiz Taksim Meydanı’na çok yakın, Kazancı Yokuşu’nda bulunmaktayız.
  • Kayıt için hesaba havale yaparak veya kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca Bonus kredi kartları için taksit imkânımız da var.
  • Hediye çeki olarak fotoğrafçılık kursu hediye etmek isterseniz size özel bir hediye çeki hazırlayabiliriz. Firma çalışanları olarak firmanızda veya arkadaş grupları olarak fotoğrafçılık eğitimi özel dersi almak isteyenler için ek kurs grupları açabiliyoruz, ayrıntıları için bize ulaşın..

   

  FOTOĞRAF KURSUNUZU NASIL ALMAK İSTERSİNİZ?

  1.  TEMEL VE İLERİ FOTOĞRAFÇILIK KURSU: Fotoğrafçılık Kursu Programlarını aşağıda inceleyebileceğiniz bu atölyelerde, fotoğraf çekmek için gerekli bilgiler; Fotoğraf Atölyemizde uygulamalar, slayt gösterisi, çay- kahve ikramı eşliğinde yapılan derslerde sıfırdan başlayarak anlatılıyor. Makine henüz almayanlar için rehberlik ederek kurs süresi içinde bütçelerine en uygun makineyi seçmelerine de yardımcı oluyoruz.  Fotoğrafçılığın temellerini öğrenen kursiyerlerimizle, portre, makro, HDR vb. farklı çekim tekniklerinin püf noktalarını uygulamasını yaparak öğrendiğimiz İleri Fotoğraf Atölyesi’ne devam ediyoruz.  Temel ve İleri Fotoğraf Atölyesi 5 hafta sürüyor, kurs ücreti 330 TL (295 TL nakit veya havale indirimli)‘dir.  Atölyenin de katılım sertifikası verilecektir.
  2. BİREBİR / KİŞİYE ÖZEL FOTOĞRAF DERSİ: Vaktiniz sınırlı ise, sadece işinizle ilgili gerekli fotoğrafik bilgileri öğrenmek istiyorsanız veya eşiniz/arkadaşınızla birlikte fotoğraf çekmeyi öğrenmek istiyorsanız; Burak Bulut ile birebir özel fotoğrafçılık dersi alarak, 5 saat süren bu hızlandırılmış ders ile fotoğraf çekmek için gereken temel bilgileri uygulama yaparak öğrenebilirsiniz. Fotoğrafçılık eğitimi yeri isteğe göre atölyemiz ya da kursiyere uygun başka bir yer olabilir. Sıfırdan başlayarak temel fotoğrafçılık bilgilerinin uygulamalı olarak özel ders ile öğretim ücreti 500 TL’dir. Özel fotoğrafçılık dersi sonunda bir katılım belgesi verilecektir. Kişiye özel farklı konularda(portre fotoğrafı,ürün çekimi,photoshop vb) fotoğraf dersi içeriği belirleyebiliyoruz, bu durumlarda özel ders saati ders verilecek konuya göre belirleniyor, detaylı bilgi için Atölye Tel: 0212 2387920.  Burak Bulut’u ve Atölyemizi en iyi tanımanın yolu: kursiyerlerimizin görüşleri
  3. KURUMSAL FOTOĞRAF EĞİTİMLERİ VE HOBİ KULÜPLERİ: için özel fotoğraf atölyeleri içeriği planlayıp uygulayabiliriz. Halen Koç Holding-Koç Bilgi Sistem çalışanlarıyla fotoğrafçılık kursları düzenlemekteyiz. Daha önce de IKEA, Beyoğlu Belediyesi Mimarları, Türk Telekom Genel Müdürlük çalışanları, Maltepe Belediyesi ve Çayırova Belediyesi ile fotoğrafçılık kursları, yarışmaları ve gezileri organize ettik.

[nggallery id=2]

BİREBİR / KİŞİYE ÖZEL FOTOĞRAF DERSİ: Vaktiniz sınırlı ise, sadece işinizle ilgili gerekli fotoğrafik bilgileri öğrenmek istiyorsanız veya eşiniz/arkadaşınızla birlikte fotoğraf çekmeyi öğrenmek istiyorsanız; Burak Bulut ile birebir özel fotoğrafçılık dersi alarak, 5 saat süren bu hızlandırılmış ders ile fotoğraf çekmek için gereken temel bilgileri uygulama yaparak öğrenebilirsiniz. Kurs yeri isteğe göre atölyemiz ya da kursiyere uygun başka bir yer olabilir. Sıfırdan başlayarak temel fotoğrafçılık bilgilerinin uygulamalı olarak özel ders ile öğretim ücreti 500 TL’dir. Özel fotoğrafçılık dersi sonunda bir katılım belgesi verilecektir. Kişiye özel farklı konularda(portre fotoğrafı, ürün çekimi,photoshop vb) fotoğraf dersi içeriği belirleyebiliyoruz, bu durumlarda özel ders saati ders verilecek konuya göre belirleniyor, detaylı bilgi için Atölye Tel: 0212 2387920.  Burak Bulut’u ve Atölyemizi en iyi tanımanın yolu: kursiyerlerimizin görüşleri

KURUMSAL FOTOĞRAF EĞİTİMLERİ VE HOBİ KULÜPLERİ için özel fotoğraf atölyeleri içeriği planlayıp uygulayabiliriz. Daha önce Türk Telekom Genel Müdürlük çalışanları, Maltepe Belediyesi ve Çayırova Belediyesi ile fotoğrafçılık kursları, yarışmaları ve gezileri organize ettik. IKEA ve Koç Sistem Çalışanları ile Temel ve İleri Fotoğrafçılık derslerimiz iş yeri binalarında başladı. TURKCELL ile fotoğrafçılık kurslarımız Eylül ayında başlıyor.

Bu kurs ne vadediyor: Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi bünyesinde fotoğrafçılık kursu alan binlerce kursiyerimize Facebook grubumuzdan birebir de sorabileceğiniz gibi, 5  hafta,  24 saat sürenTemel ve İleri Fotoğraf Atölyesi programımız size sıfırdan başlayıp fotoğraf makinenizi üzerindeki tüm düğmelerin işlevleriyle çok iyi tanımanızı, kendi başınıza netlik, ışık ayarı, renk ayarı yapabilmeyi, dahası son iki hafta da farklı fotoğrafçılık tekniklerini uygulamalarla öğrenip birçok amatör fotoğrafçının önüne geçmenizi sağlıyor.

Ders Programı:

1. HAFTA(4 saat): Fotoğrafçılığa giriş, fotoğraf makineleri türleri, fotoğraf makinesinin çalışma prensipleri, objektifler, objektif türleri, filtreler, fotoğrafçının diğer yardımcı araçları, makine satın alırken dikkat edilmesi gerekenler, fotoğrafın oluşumu – diyafram, enstantane ilişkisi, enstantane ve diyafram seçimi örnekleri, net alan derinliği hesapları

2. HAFTA(4 saat): Fotoğrafta ışık bilgisi, ışık kaynakları, ısı değerleri, ışığın kullanımı ve kompozisyona etkisi, beyaz dengesi ve ISO kavramları. Fotoğrafta kompozisyon ve kadraj, fotoğrafta ritim, ilgi merkezi, altın kesim, kontrast vb konularla örnek fotoğraflar üzerinden fotoğrafta fotoğrafçının seçimleri ve ünlü fotoğrafçılarının portfolyolarının tartışılması

3. HAFTA(6 saat-Dış Çekim Uygulaması): Şimdiye kadar öğrendiklerimizi, çekeceğimiz uygulamalı fotoğraflarla pekiştireceğimiz keyifli bir çekim gezisi

4. HAFTA (4 saat): Bir önceki hafta gezide çekilen fotoğrafların değerlendirilmesi. Histogram, dijital düzenleme, çerçeve yapma, kadrajlama, depolama, sunum hazırlama, fotoğraf düzenleme programları tanıtımları. Makro ve Doğa fotoğrafçılığı ekipmanları, objektifleri, ND ve Polarize filtreleri, objektifi ters bağlayarak makro çekim çalışmaları.

 

portre ve manzara

5. HAFTA (6 saat- Dış Çekim Uygulama): HDR, Timelapse, Panoramik çekim, zoom in/zoom out, Pan tekniği, Makine sallama(shake) çekim deneyimleri. Portre fotoğrafçılığı konusunda ders ve çekim deneyimi: Portre çekiminde ışık türleri, model ile iletişim, portre çekiminde doğru ekipman seçimi, portre çekiminin püf noktaları, portre çekimi denemeleri.

ilerifotografdersi_mini

NOTLAR :

* Temel ve İleri Fotoğraf Atölyesi, fotoğrafçılığı tanımak, hobi veya yeni bir iş olanağı olarak geliştirmek isteyenler için 24 saatlik dolu dolu bir başlangıç. Sıfırdan başlayacağız, lütfen gelmeden korkunç makine kılavuzlarını karıştırıp allak bullak gelmeyin, makineniz üzerindeki herşeyi öğreneceğiz birlikte :)
* Fotoğraf makinesini henüz almayanlar, ilk dersimizde fotoğraf makinelerini tanıyarak makine seçimini daha sağlıklı yapabilirler. Uygulamalı çekim gezimizin olduğu haftaya dek, fotoğraf makinesi ile katılım şart değildir. Ayrıca atölyenin 2 dslr fotoğraf makinesini makinesini olmayanlar dönüşümlü olarak gezi günü kullanabilirler.
* Fotoğrafçılık dersleri, her hafta aynı saatte başlayacak ve 6 hafta sürecektir. Eğer saatler size uymuyorsa veya farklı program istekleriniz için kişisel fotoğraf dersi almak için iletişime geçiniz.
* Binlerce Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi kursiyeri ile her ay yeni bir atölye dönemini yapacak olan profesyonel fotoğrafçı Burak Bulut Yıldırım hakkında bilgi ve kursiyer görüşlerini okumak için: http://www.burakbulut.net/fotografcilik-kursu/

KATILMAK İÇİN: Haftada 4 saat, 5 hafta,  Temel ve İleri Fotoğrafçılık eğitim ücreti: 330 TL (295 TL nakit veya havale indirimli)‘dir. Kredi kartı geçerlidir. Ön kayıt yaparak yerinizi ayırmak için hemen bilgi@burakbulut.net adresine e-posta gönderiniz. Fotoğrafçılık Kursu İstanbul Taksim Meydanı’nda.

ÖNKAYIT FORMU:

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Telefon (gerekli)

 Temel ve İleri Fotoğrafçılık Kursu Pro Atölye Stüdyoda Portre Dış Mekanda Paraflaşlarla Portre Strobist-TepeFlaşı Kursu Photoshop Kursu Özel Ders

ATÖLYEMİZDEN DAHA FAZLA VİDEO İÇİN RESMİ YOUTUBE KANALIMIZ: