Fotoğrafçılık Kursu / Fotoğraf Kursu İstanbul

3

BURAK BULUT FOTOĞRAF ATÖLYESİ GÜNCEL PROGRAM:

♦58. Dönem Temel ve İleri Fotoğraf Atölyesi:  21 Aralık  2014 PAZAR günü saat 10.30 da başlıyor,  kayıtlar başladı.  Sıfırdan başlayanlar için  Temel ve İleri Fotoğrafçılık Kursumuzda 6 hafta, 24 saatte inanılmaz aşama kaydedeceğiz birlikte.

♦18.Dönem Stüdyoda Yaratıcı Fotoğraf Teknikleri Atölyesi 07 Aralık PAZARgünü saat 16.00 da başlıyor, kayıtlar başladı! KONTENJAN YALNIZCA 10 KİŞİ İLE SINIRLI. Portre ve Moda fotoğrafında kullanılan ışık kurgularını 8 farklı modelle fotoğraf çekimleri yapılarak öğreneceğiniz, benzersiz, özgün atölyemizde kursiyerlerin ışığı modeller eşliğinde öğrendiği bu dersler boyunca çektiği fotoğraflar için tıklayınız

Fotoğrafçılar İçin Pro Atölye 8.Dönem 20 Aralık 2014 CUMARTESİ günü saat 16.00 da başlıyor!  Fotoğrafçılığı meslek olarak düşünenler için benzersiz atölyemizin programını mutlaka inceleyin, sizin için önemini anlayacaksınız. Firmalara teklif verme inceliklerinden, sektöre yeni girenlerin kurtarıcısı strobist tekniklerine kadar, sizi ilk işlerinizde rahatlatacak profesyonel sektöre giriş eğitimi 8.DONEM PRO ATOLYE için detaylar: http://burakbulut.net/fotografcilar-icin-pro-atolye/

Eğitmen Kemal Kaluç ile Temel Adobe Photoshop Atölyesi 13 Kasım 2014 Perşembe günü saat 19.30 da başlıyor, kayıtlar başladı!

Yepyeni bir eğitim: Strobist Teknikleriyle Yaratıcı Işık Kullanımı – Uygulamalı Tepeflaşı Kursu, eğitmen Alp Berri Ariti ile 18 Kasım 2014 Salı akşamı saat 19.30 da başlıyor. Özellikle düğün fotoğrafçıları, dış mekan portre ve özel gün fotoğrafçıları için yani dış mekanda tepeflaşlarıyla ışık kullanmak isteyen tüm fotoğrafçılar için kaçırılmayacak bir atölye:http://burakbulut.net/strobist-teknikleriyle-yaratici-isik…/

♦ Yabancı modellerimiz, kuaförümüz, makyözümüz ve yetenekli fotoğrafçı kursiyerlerimizle 3 hafta boyunca farklı mekânlarda yapılacak, Türkiye’de tek, Dünya’da nadir bulanabilecek özel bir portre ve moda fotoğrafçılığı  kursu, Dış Mekanda Paraflaş Kullanarak Yaratıcı Portre Atölyesi yeni dönemi 3 ayrı konsept haftasından oluşuyor: 16, 23 ve 30 Kasım 2014 Pazar günleri gerçekleşecek atölye için kayıtlar başladı! Detaylar: http://burakbulut.net/dis-mekan-yaratici-portre-ve-moda-fo…/

Milyonlarca Genç Turkcell‘li için yaptığımız röportajlar yayında! Fotoğrafçı Kimdir, Dijital Fotoğrafçılık, Fotoğrafçılık kursları hakkında röportajları izlemek için tıklayın

♦TURKCELL çalışanları ile Temel Fotoğraf Atölyesi 16 Eylül’de başladı. Kurumsal kurslarımız devam ediyor.

Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi,  İstanbul ‘da Her Ay Yaptığı Fotoğrafçılık Kurslarıyla 7 Yaşında!

Beyoğlu – Taksim ‘de bulunan Atölyemizde verdiğimiz fotoğrafçılık kursları ile binlerce kişi ilk DSLR makinesini bizimle seçti, fotoğrafçılığın temellerini bizimle öğrendi, uyguladı, geziler yaptı, hatta birçok kursiyerimiz için fotoğrafçılık meslek haline dönüştü. Yeni bir fotoğraf makinesi aldıysanız ya da almayı düşünüyorsanız; fotoğrafçılık derslerimizle daha iyi fotoğraflar çekmenin inceliklerini öğrenmeye sizi de bekleriz.

onkayit Fotoğrafçılık Kursu / Fotoğraf Kursu İstanbul

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Telefon (gerekli)

 Temel ve İleri Fotoğrafçılık Kursu Pro Atölye Stüdyoda Portre Dış Mekanda Paraflaşlarla Portre Strobist-TepeFlaşı Kursu Photoshop Kursu Özel Ders
 Kontenjan dolmadan ön kayıt yaptırmak istiyorum Bilgi almak istiyorum

DSC 9715ss 600x399 Fotoğrafçılık Kursu / Fotoğraf Kursu İstanbul

 ATÖLYEMİZDE FOTOĞRAFÇILIK KURSU ALMAK İÇİN 3 NEDEN

1- Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi’nde kurs alan kursiyerimiz, o kursu SINIRSIZ kez, tekrar tekrar ücretsiz alabilir. Kaçırdığı, yeniden hatırlamak istediği her derse gelebilir ki bu yüzden biz atölyelerimizi 7 yıldır her ay düzenli olarak yapmaktayız. Yıllar sonra atölyemizi ziyaret eden kursiyerlerimiz bizi hep mutlu etmiştir. Fotoğrafçılık kurslarımızdan sonra fotoğrafçılığı meslek haline getiren kursiyerlerimizle, hobisi fotoğrafçılık olan genç yaşlı her meslekten kursiyerlerimizle, biz Atölyemizi bir aile olarak düşünüyoruz. Facebook Grubumuzdan atölyemizin yüzlerce kursiyeriyle tanışıp sorularınızı sorabilirsiniz.

2- Burak Bulut, Borusan, Eczacıbaşı, Turkcell, Koç Holding gibi birçok kuruma fotoğraf hizmeti vermenin yanında belgesel ve kurgusal fotoğraf sergileri yaptı, yeni sergisi UN-NUDE önce İstanbul’da ardından Floransa ve NewYork’ta açılacak. Moda, Portre, Belgesel, Kurgu fotoğraf konusunda deneyim, bilgi ve fotoğrafın her alanında hiç bitmeyen bir heyecan sahibi. Kursiyerlerimiz her konuda, kurs sırası ve sonrası yıllar boyunca kendi fotoğrafik yolculuklarında iletişimde kalıyorlar.

3-  Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi’nde fotoğrafın temellerini, ileri fotoğraf tekniklerini öğrendikten sonra farklı fotoğraf çekim teknikleri ile ilgili özel ders de alabilirsiniz. Temel ve İleri Fotoğraf kurslarını sadece Burak Bulut veriyor, deneyimsiz, yeterli bilgiye sahip olmayan eğitmen olma ihtimalini kaldırmış oluyor böylece.

4- Daha fazla “3 neden” okumak isterseniz kursiyerlerimizin kurs sonrası görüşleri, bizi tanımak için mutlaka okuyunhttp://burakbulut.net/kursiyerler-ne-diyor/. GençTurkcell sitesindeki söyleşileri de buraya tıklayarak izlemenizi tavsiye ederiz.

Burak Bulut’u Instagram’da takip etmek isterseniz: ig badge view 24 Fotoğrafçılık Kursu / Fotoğraf Kursu İstanbul

 

indirimler Fotoğrafçılık Kursu / Fotoğraf Kursu İstanbul

KAMPANYA:Temel ve İleri Fotoğraf Atölyemizde 6 Hafta 24 Saat fotoğrafçılık dersi alan, üzerine de 4 Hafta 14 saat Fotoğrafçılar İçin Pro Atölye ile profesyonelliğe bir adım daha yaklaşan kursiyerlerimiz 10 hafta,  38 saat Fotoğrafçılık Derslerini sadece 595 TL ödeyerek alacak. Ve bunun yanında diğer atölyelerimizde 50 TL  ek indirim kazanacaklar. Ayrıca kredi kartıyla tek çekim veya taksitli(Bonus) ödeme seçeneğimiz için atölyemize bekleriz.

 

kurumlars Fotoğrafçılık Kursu / Fotoğraf Kursu İstanbul

 

 

guncel3 Fotoğrafçılık Kursu / Fotoğraf Kursu İstanbul

 

 

 

♦58. Dönem Temel Fotoğraf Atölyesi 21 Aralık 2014 PAZAR günü saat 10.30 da başlıyor,  kayıtlar devam ediyor.  ♦07 Aralık 2014 PAZAR günü saat 16.00 da, Portrede ışık üzerine modelli fotoğraf çekimlerinin yapıldığı, benzersiz 18.Dönem. Stüdyoda Yaratıcı Fotoğraf Teknikleri Atölyesi  başlıyor, kayıtlar başladı. Fotoğrafçılar İçin Pro Atölye 8.Dönem 20 Aralık 2014 CUMARTESİ günü saat 16.00 da başlıyor!  Fotoğrafçılığı meslek olarak düşünenler için benzersiz atölyemizin programını mutlaka inceleyin, sizin için önemini anlayacaksınız. Firmalara teklif verme inceliklerinden, sektöre yeni girenlerin kurtarıcısı strobist tekniklerine kadar, sizi ilk işlerinizde rahatlatacak profesyonel sektöre giriş eğitimi 8.DONEM PRO ATOLYE için detaylar: http://burakbulut.net/fotografcilar-icin-pro-atolye/  Eğitmen Kemal Kaluç ile Temel Adobe Photoshop Atölyesi 20 Kasım 2014 Perşembe günü saat 19.30 da başlıyor, kayıtlar başladı!   Yepyeni bir eğitim: Strobist Teknikleriyle Yaratıcı Işık Kullanımı – Uygulamalı Tepeflaşı Kursu, eğitmen Alp Berri Ariti ile 18 Kasım 2014 Salı akşamı saat 19.30 da başlıyor. Özellikle düğün fotoğrafçıları, dış mekan portre ve özel gün fotoğrafçıları için yani dış mekanda tepeflaşlarıyla ışık kullanmak isteyen tüm fotoğrafçılar için kaçırılmayacak bir atölye:http://burakbulut.net/strobist-teknikleriyle-yaratici-isik…/  ♦ Fotoğrafçılık Kursu İstanbul da ama diğer şehirlerden fotoğraf paylaşımları ve gezilerimize katılmak için Facebook Grubumuza bekleriz:  http://www.facebook.com/groups/burakbulutfotografatolyesi İstanbul’da en iyi fotoğrafçılık kursu nerede, hangisi Google’ a yada fotoğrafçılık kursiyerlerine sorun, araştırın.

fotografgezilerimiz Fotoğrafçılık Kursu / Fotoğraf Kursu İstanbul

 

 

atolyemizhakkinda1 Fotoğrafçılık Kursu / Fotoğraf Kursu İstanbul

 

fotografatolyesi1 300x400 Fotoğrafçılık Kursu / Fotoğraf Kursu İstanbul

 •  

  Kurslarımız ve Atölyemiz İle İlgili Genel Bilgiler

  • İstanbul Fotoğrafçılık kurslarımız her ay periyodik olarak düzenleniyor. Firmalar ya da gruplar için özel kurs programları oluşturabiliyoruz.
  • Atölyemizde derslerimizi projeksiyon üzerinden anlatıyoruz. Klimamız ve sınırsız çay kahve ikramıyla kurs vaktinin keyifli geçmesini arzuluyoruz.
  • Kurs verdiğimiz atölyemiz İstiklal Caddesi’ne çok yakın, Galatasaray Lisesi karşı sokağında, İngiliz Konsolosluğu karşısında.
  • Kayıt için hesaba havale yaparak veya kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca Bonus kredi kartları için taksit imkânımız da var.
  • Hediye çeki olarak fotoğrafçılık kursu hediye etmek isterseniz size özel bir hediye çeki hazırlayabiliriz. Firma çalışanları olarak firmanızda veya arkadaş grupları olarak fotoğrafçılık eğitimi özel dersi almak isteyenler için ek kurs grupları açabiliyoruz, ayrıntıları için bize ulaşın..

   

  FOTOĞRAF KURSUNUZU NASIL ALMAK İSTERSİNİZ?

  1.  TEMEL VE İLERİ FOTOĞRAFÇILIK KURSU: Fotoğrafçılık Kursu Programlarını aşağıda inceleyebileceğiniz bu atölyelerde, fotoğraf çekmek için gerekli bilgiler; Fotoğraf Atölyemizde uygulamalar, slayt gösterisi, çay- kahve ikramı eşliğinde yapılan derslerde sıfırdan başlayarak anlatılıyor. Makine henüz almayanlar için rehberlik ederek kurs süresi içinde bütçelerine en uygun makineyi seçmelerine de yardımcı oluyoruz.  Fotoğrafçılığın temellerini öğrenen kursiyerlerimizle, portre, makro, HDR vb. farklı çekim tekniklerinin püf noktalarını uygulamasını yaparak öğrendiğimiz İleri Fotoğraf Atölyesi’ne devam ediyoruz.  Temel ve İleri Fotoğraf Atölyesi 6 hafta sürüyor, ücreti KDV dahil 335 TL’dir.  Atölyenin de katılım sertifikası verilecektir.
  2. BİREBİR / KİŞİYE ÖZEL FOTOĞRAF DERSİ: Vaktiniz sınırlı ise, sadece işinizle ilgili gerekli fotoğrafik bilgileri öğrenmek istiyorsanız veya eşiniz/arkadaşınızla birlikte fotoğraf çekmeyi öğrenmek istiyorsanız; Burak Bulut ile birebir özel fotoğrafçılık dersi alarak, 5 saat süren bu hızlandırılmış ders ile fotoğraf çekmek için gereken temel bilgileri uygulama yaparak öğrenebilirsiniz. Fotoğrafçılık eğitimi yeri isteğe göre atölyemiz ya da kursiyere uygun başka bir yer olabilir. Sıfırdan başlayarak temel fotoğrafçılık bilgilerinin uygulamalı olarak özel ders ile öğretim ücreti 500 TL’dir. Özel fotoğrafçılık dersi sonunda bir katılım belgesi verilecektir. Kişiye özel farklı konularda(portre fotoğrafı,ürün çekimi,photoshop vb) fotoğraf dersi içeriği belirleyebiliyoruz, bu durumlarda özel ders saati ders verilecek konuya göre belirleniyor, detaylı bilgi için Atölye Tel: 0212 2387920.  Burak Bulut’u ve Atölyemizi en iyi tanımanın yolu: kursiyerlerimizin görüşleri
  3. KURUMSAL FOTOĞRAF EĞİTİMLERİ VE HOBİ KULÜPLERİ: için özel fotoğraf atölyeleri içeriği planlayıp uygulayabiliriz. Halen Koç Holding-Koç Bilgi Sistem çalışanlarıyla fotoğrafçılık kursları düzenlemekteyiz. Daha önce de IKEA, Beyoğlu Belediyesi Mimarları, Türk Telekom Genel Müdürlük çalışanları, Maltepe Belediyesi ve Çayırova Belediyesi ile fotoğrafçılık kursları, yarışmaları ve gezileri organize ettik.
[nggallery id=2]

ozelfotografcilikdersi Fotoğrafçılık Kursu / Fotoğraf Kursu İstanbul

BİREBİR / KİŞİYE ÖZEL FOTOĞRAF DERSİ: Vaktiniz sınırlı ise, sadece işinizle ilgili gerekli fotoğrafik bilgileri öğrenmek istiyorsanız veya eşiniz/arkadaşınızla birlikte fotoğraf çekmeyi öğrenmek istiyorsanız; Burak Bulut ile birebir özel fotoğrafçılık dersi alarak, 5 saat süren bu hızlandırılmış ders ile fotoğraf çekmek için gereken temel bilgileri uygulama yaparak öğrenebilirsiniz. Kurs yeri isteğe göre atölyemiz ya da kursiyere uygun başka bir yer olabilir. Sıfırdan başlayarak temel fotoğrafçılık bilgilerinin uygulamalı olarak özel ders ile öğretim ücreti 500 TL’dir. Özel fotoğrafçılık dersi sonunda bir katılım belgesi verilecektir. Kişiye özel farklı konularda(portre fotoğrafı, ürün çekimi,photoshop vb) fotoğraf dersi içeriği belirleyebiliyoruz, bu durumlarda özel ders saati ders verilecek konuya göre belirleniyor, detaylı bilgi için Atölye Tel: 0212 2387920.  Burak Bulut’u ve Atölyemizi en iyi tanımanın yolu: kursiyerlerimizin görüşleri

kurumsalreferanslar Fotoğrafçılık Kursu / Fotoğraf Kursu İstanbul

KURUMSAL FOTOĞRAF EĞİTİMLERİ VE HOBİ KULÜPLERİ için özel fotoğraf atölyeleri içeriği planlayıp uygulayabiliriz. Daha önce Türk Telekom Genel Müdürlük çalışanları, Maltepe Belediyesi ve Çayırova Belediyesi ile fotoğrafçılık kursları, yarışmaları ve gezileri organize ettik. IKEA ve Koç Sistem Çalışanları ile Temel ve İleri Fotoğrafçılık derslerimiz iş yeri binalarında başladı. TURKCELL ile fotoğrafçılık kurslarımız Eylül ayında başlıyor.

temelfotografatolyesi Fotoğrafçılık Kursu / Fotoğraf Kursu İstanbul

Bu kurs ne vadediyor: Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi bünyesinde fotoğrafçılık kursu alan binlerce kursiyerimize Facebook grubumuzdan birebir de sorabileceğiniz gibi, 6  hafta,  24 saat sürenTemel ve İleri Fotoğraf Atölyesi programımız size sıfırdan başlayıp fotoğraf makinenizi üzerindeki tüm düğmelerin işlevleriyle çok iyi tanımanızı, kendi başınıza netlik, ışık ayarı, renk ayarı yapabilmeyi, dahası son iki hafta da farklı fotoğrafçılık tekniklerini uygulamalarla öğrenip birçok amatör fotoğrafçının önüne geçmenizi sağlıyor.

Ders Programı:

1. HAFTA(4 saat): Fotoğrafçılığa giriş, fotoğraf makineleri türleri, fotoğraf makinesinin çalışma prensipleri, objektifler, objektif türleri, filtreler, fotoğrafçının diğer yardımcı araçları, makine satın alırken dikkat edilmesi gerekenler, fotoğrafın oluşumu – diyafram, enstantane ilişkisi, enstantane ve diyafram seçimi örnekleri, net alan derinliği hesapları

2. HAFTA(4 saat): Fotoğrafta ışık bilgisi, ışık kaynakları, ısı değerleri, ışığın kullanımı ve kompozisyona etkisi, beyaz dengesi ve ISO kavramları. Fotoğrafta kompozisyon ve kadraj, fotoğrafta ritim, ilgi merkezi, altın kesim, kontrast vb konularla örnek fotoğraflar üzerinden fotoğrafta fotoğrafçının seçimleri ve ünlü fotoğrafçılarının portfolyolarının tartışılması

3. HAFTA(4 saat): (Uygulamalı Çekim Gezisi) Şimdiye kadar öğrendiklerimizi, çekeceğimiz uygulamalı fotoğraflarla pekiştireceğimiz keyifli bir çekim gezisi

4. HAFTA (4 saat): Bir önceki hafta gezide çekilen fotoğrafların değerlendirilmesi. Renk uzayları, monitör kalibrasyonu, histogram, dijital düzenleme, çerçeve yapma, kadrajlama, baskıya hazırlama, depolama, sunum hazırlama, fotoğraf düzenleme programları tanıtımları

5. HAFTA (4 saat): Portre fotoğrafçılığı konusunda ders ve çekim deneyimi: Portre çekiminde ışık türleri, model ile iletişim, portre çekiminde doğru ekipman seçimi, portre çekiminin püf noktaları, modelli portre çekimi denemeleri. Makro ve Doğa fotoğrafçılığı ekipmanları, objektifleri, ND ve Polarize filtreleri, objektifi ters bağlayarak makro çekim çalışmalarıportre ve manzara 600x308 Fotoğrafçılık Kursu / Fotoğraf Kursu İstanbul

6. HAFTA (4 saat): HDR, Timelapse, Panoramik çekim, zoom in/zoom out, Pan tekniği, Makine sallama(shake) çekim deneyimleri

ilerifotografdersi mini 1200x298 Fotoğrafçılık Kursu / Fotoğraf Kursu İstanbul

NOTLAR :

* Temel ve İleri Fotoğraf Atölyesi, fotoğrafçılığı tanımak, hobi veya yeni bir iş olanağı olarak geliştirmek isteyenler için 24 saatlik dolu dolu bir başlangıç. Sıfırdan başlayacağız, lütfen gelmeden korkunç makine kılavuzlarını karıştırıp allak bullak gelmeyin, makineniz üzerindeki herşeyi öğreneceğiz birlikte :)
* Fotoğraf makinesini henüz almayanlar, ilk dersimizde fotoğraf makinelerini tanıyarak makine seçimini daha sağlıklı yapabilirler. Uygulamalı çekim gezimizin olduğu haftaya dek, fotoğraf makinesi ile katılım şart değildir. Ayrıca atölyenin 2 dslr fotoğraf makinesini makinesini olmayanlar dönüşümlü olarak gezi günü kullanabilirler.
* Fotoğrafçılık dersleri, her hafta aynı saatte başlayacak ve 6 hafta sürecektir. Eğer saatler size uymuyorsa veya farklı program istekleriniz için kişisel fotoğraf dersi almak için iletişime geçiniz.
* Binlerce Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi kursiyeri ile her ay yeni bir atölye dönemini yapacak olan profesyonel fotoğrafçı Burak Bulut Yıldırım hakkında bilgi ve kursiyer görüşlerini okumak için: http://www.burakbulut.net/fotografcilik-kursu/

KATILMAK İÇİN: Haftada 4 saat, 6 hafta, 24 Saat sürecek Temel ve İleri Fotoğrafçılık eğitim ücreti: KDV dahil 335 TL’dir. Kredi kartı geçerlidir. Ön kayıt yaparak yerinizi ayırmak için hemen bilgi@burakbulut.net adresine e-posta gönderiniz. Fotoğrafçılık Kursu İstanbul Beyoğlu’nda.

ÖNKAYIT FORMU:

İsim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Telefon (gerekli)

 Temel ve İleri Fotoğrafçılık Kursu Pro Atölye Stüdyoda Portre Dış Mekanda Paraflaşlarla Portre Strobist-TepeFlaşı Kursu Photoshop Kursu Özel Ders
 Kontenjan dolmadan ön kayıt yaptırmak istiyorum Bilgi almak istiyorum

ATÖLYEMİZDEN DAHA FAZLA VİDEO İÇİN RESMİ YOUTUBE KANALIMIZ:

Share.