Fotoğrafçılık Kursu 2017-05-09T00:23:44+00:00

En İyi Fotoğrafçılık Kursu

Makinenize patronun kim olduğunu gösterin!

Sıfırdan profesyonele fotoğrafçılık kurslarımızı inceleyin

En İyi Fotoğrafçılık Kursu

Fotoğraf ışık demektir, bunu hepiniz biliyorsunuz. Işığı yönetemezseniz fotoğrafta ilerleyemezsiniz. Işık ve fotoğrafçılık sadece kitaplardan okuyarak, internetten izleyerek öğrenilemez. Atölyemizdeki fotoğrafçılık kursları size sıfırdan başlayarak her şeyi öğretecek programlarla dolu.

Fotoğrafçılık sadece fotoğraf makinesini elinize alıp tam otomatik ayarlarla deklanşöre basmak değildir. Fotoğraf makinesi nasıl çalışır? Fotoğraf makinesi nasıl yönetilir? Diyafram, enstantane, ISO nedir? Fotoğrafa nasıl etki eder? Hangi durumda nasıl ayarlanır? Doğa, manzara, makro, portre, moda, belgesel, sokak, özel gün, stok, spor, ürün, stüdyo fotoğrafçılığı nedir? Hangi branşta nelere  ihtiyacınız var? Fotoğraf makinesi seçiminde nelere dikkat edilir?

Tüm bu soruların ve daha fazlasının yanıtı 3500’den fazla kursiyere fotoğrafçılık kursu vermiş Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi ve deneyimli kadrosunda…

Beyoğlu – Taksim’de bulunan Atölyemizde verdiğimiz fotoğrafçılık kursları ile binlerce kişi ilk DSLR makinesini bizimle seçti, fotoğrafçılığın temellerini bizimle öğrendi, uyguladı, geziler yaptı. Hatta birçok kursiyerimiz için fotoğrafçılık meslek haline dönüştü.

Yeni bir fotoğraf makinesi aldıysanız ya da almayı düşünüyorsanız; fotoğrafçılık kurslarımıza katılarak daha iyi fotoğraflar çekmenin inceliklerini öğrenmeye sizi de bekleriz.

En iyi fotoğrafçılık kursu

Burak Bulut Fotoğraf Atölyesinde Sizi Ne Bekliyor?

En iyi Fotoğrafçılık Kursları Burak Bulut Fotoğraf Atölyesinde

Dile kolay binlerce kursiyerimiz oldu şimdiye dek, birçoğuyla iletişimimiz sürüyor. Fotoğrafçılığı meslek haline dönüştüren de oldu, emekliliğine yeni bir hobi ile başlayan da. Atölyemizi tanımanızın en iyi yolu; kursiyerlerimizin görüşlerini okumak.

Fotoğrafçılık Kurslarımız ve Atölyemiz ile İlgili Genel Bilgiler

 • İstanbul Fotoğrafçılık kurslarımız her ay periyodik olarak düzenleniyor.
 • Firmalar ya da gruplar için özel kurs programları oluşturabiliyoruz.
 • Atölyemizde derslerimizi projeksiyon üzerinden anlatıyoruz.
 • Klimamız ve sınırsız çay kahve ikramıyla fotoğrafçılık kursları vakitlerinin keyifli geçmesini sağlıyoruz.
 • Fotoğrafçılık Kursları verdiğimiz atölyemiz Taksim Meydanı’na çok yakın, Kazancı Yokuşu’ndayız.
 • Kayıt işlerinizi hesaba havale yaparak veya kredi kartıyla ödeme yapabiliyorsunuz.
 • Hediye çeki olarak fotoğrafçılık kursu hediye etmek isterseniz size özel bir hediye çeki hazırlayabiliriz.
 • Firma çalışanları olarak firmanızda veya arkadaş grupları olarak fotoğrafçılık kursları veya özel ders almak isteyenler için ek fotoğrafçılık kursu grupları açabiliyoruz. Ayrıntılar için bize ulaşın…

Eğitmen Süleyman Doğankaya ile birlikte, Temel Fotoğrafçılık Kursu, fotoğrafçılığı tanımak, hobi veya yeni bir iş olanağı olarak geliştirmek isteyenler için 16 saatlik dolu dolu bir başlangıç olacak.

Temel fotoğraf bilgisine sahipseniz ve fotoğrafçılığınızı biraz daha ileriye taşıyacak ileri teknik konuları merak ediyorsanız, bu atölyemiz tam size göre.

Profesyonel fotoğrafçılık sektöründe büyük bir ilgiyle karşılanan ve birçok taklidi yapılan
stüdyo fotoğrafçılığı kursumuzla tanışın.

Bu kursta amacımız, Türkiye’de ilk defa, başından sonuna ürün fotoğrafçılığının tüm detaylarını saat, mücevher, cam, yemek örneklerini birlikte çekerek öğrenmek.

Stok fotoğrafçılık ile evinizde ya da ofisinizde, çalışma saatleri ve standartlarını kendiniz belirleyip, çektiğiniz fotoğrafları istock.com gibi sitelerinden satarak para kazanmak ister misiniz?

Bu kurstan sonra tepeflaşınız çok daha değer kazanacak ve fotoğraf çantanızın ayrılmaz bir parçası olacak.

Kısa sürede çoklu fotoğraf işlemek isteyen Pro fotoğrafçılar ya da yeni başlayan fotoğrafçılar için Adobe Photoshop’a göre daha kolay ve daha hızlı fotoğraf düzenlemek için Adobe Lightroom Kursu’na mutlaka göz atmalısınız!

Adobe Photoshop programı ile fotoğraflarınızı daha güzel hale getirmeye başlayacaksınız. Bu kursun içeriği fotoğrafçılara özel tasarlanmıştır.

Retouch – İleri Seviye Photoshop Kursu Fotoğrafçılar için içeriği özel olarak hazırlanmıştır. Programını sayfada görebilirsiniz

Bu eğitim makinelerimizin son yıllarda iyice geliştirilen video çekim özelliğini doğru kullanma ve video kurgulamaya giriş niteliğindedir. Düğün klipleri, organizasyon videoları, kısa tanıtım filmleri gibi kendine yeni bir alanda daha iş imkanı yaratmak isteyen fotoğrafçılar için.

Doğum Fotoğrafçısı olmak istiyorum diyorsanız, aileler sizi nasıl bulacak? Doğum öncesi aile ile görüşme, doğumhane koşulları ve birçok detayda bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu kurs tam size göre..

Bu kursta amaç, fotomodelli bir prodüksiyon yapıp kursiyerlerin sadece portfolyo yapmasını sağlamak değil, ışık üzerine yapacağımız derslerle, indoor ve outdoor çekim kurgularına ve ışığa hakim fotoğrafçılar yetiştirmek.

Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi Güncel Program

 • Burak Bulut’la Portre Fotoğrafı Okuması (Ücretsiz)  29 Ağustos 2017 Salı 19:30’da başlıyor. Etkinliğimizde amacımız portre fotoğraflarınız üzerine konuşup neyin doğru neyin yanlış olduğu üzerine değerlendirmeler yapmak.
 • 16. Dönem Temel Photoshop Kursu 09 Eylül 2017 Cumartesi 11:00’de  başlıyor, kayıtlar başladı! Daha önce fotoğraf çekimlerinde dikkat etmediğiniz detaylara dikkat ederek çekimlerinizi ona göre planlıyor ve yapıyor olacaksınız.
 • 11. Ürün Fotoğrafçılığı Kursu 09 Eylül 2017 Cumartesi 16:00’da  başlıyor, kayıtlar başladı! Ürün fotoğrafçılığında kendini geliştirmek isteyen, profesyonel çekimler yapmak isteyenler için.
 • 23. Dönem Strobist – Tepeflaşı Kursu 11 Eylül 2017 Pazartesi 19:30’da başlıyor. Aynı haftaiçi toplam 3 ders (Pazartesi, Salı, Çarşamba) yapılacak. 8 saat sürecek olan eğitimle tepeflaşlarınız çok daha kıymetli bir ekipmanınız haline gelecek.
 • 45. Dönem Stüdyoda Modelli Işık Atölyesi 17 Eylül 2017 Pazar 16:00’da başlıyor. Profesyonel fotoğrafçılık sektöründe büyük bir ilgiyle karşılanan, birçok taklidi yapılan kursumuza kayıt için acele edin!
 • 89. Dönem Temel Fotoğraf Kursu 24 Eylül Pazar 11:00’de başlıyor. Fotoğrafçılığı tanımak, hobi veya yeni bir iş olanağı olarak geliştirmek isteyenler için 16 saatlik dolu dolu bir başlangıç olacak.
 • Gelecek Program: Yedigöller Fotoğraf Gezisi 27 Ekim 2017 Cuma günü. Evet haftaiçi çünkü haftasonu kalabalıktan ötürü sadece yorgunluk ve boşa zaman kaybı olan bir yer oldu Yedigöller. Henüz kayıtlar başlamamıştır. Bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.