Temel Fotoğrafçılık Kursu

Temel Fotoğrafçılık Kursu ile Kim korkar DSLR’den?
ATÖLYE DOSTLARIMIZA DUYURU: 15 yıl içinde 5000’e yakın fotoğrafçı, fotoğrafçılık kursu için atölyemizi ziyaret etti. Özellikle profesyonel fotoğrafçı olmak isteyenlerle senede 200’den fazla etkinlik yaptık. Mayıs 2018 itibariyle grup fotoğrafçılık kurslarımızı durdurduk. Burak Bulut sadece kendini geliştirmek isteyen fotoğrafçılara özel ders verecek. Atölye olarak tamamen asıl faaliyet kolumuz olan reklam katalog çekimlerimize, fotoğrafçılık faaliyetlerimize yöneleceğiz. Özel ders almak isterseniz bekleriz ve fotoğrafçılık Youtube kanalımızı da sevebilirsiniz.
Güzel işlerde görüşmek üzere, sevgiler…

Temel Fotoğrafçılık Kursu, birlikte fotoğrafçılığı tanımak, hobi veya yeni bir iş olanağı olarak geliştirmek isteyenler için 20 saatlik dolu dolu bir başlangıç olacak.

Temel Fotoğrafçılık Kursu Nedir?

” Fotoğrafçılık nedir? ” sorusuna yanıt vererek fotoğrafçılığın gelişim sürecini ve günümüzde fotoğrafçılığın geldiği seviyeye uygun olarak fotoğraf makinenizi nasıl kullanacağınızı öğreneceğiniz en temel fotoğrafçılık kursudur.

Fotoğaf makinenizde otomatik modun ötesine geçip tüm kontrolü ele alacağınız bilgilerle donanacaksınız. Size, sıfırdan başlayıp fotoğraf makinenizi tüm işlevleriyle çok iyi kullanabilmeyi, kendi başınıza enstantane – diyafram – iso ilişkisini kurabilmeyi, netlik ayarı , ışık ayarı, renk ayarı yapabilme, kompozisyon kuralları ve temel dijital düzenleme mantığını kavratarak fotoğraflarınızda daha iyi sonuçlara ulaşmanızı sağlamaktadır. Ayrıca sadece atölyemize özel, kursunda dördüncü haftası Burak Bulut ‘la temel ışık bilgisi dersimiz var! Bu ders sıfırdan başlayan fotoğrafçıların ışıkla ilgili genel sorunlarını düzeltmelerini sağlayacak.

Yaratıcılığınıza odaklanıp anı kaçırmadan fotoğraf makinenize patronun kim olduğunu göstereceğiniz Temel Fotoğrafçılık Kursu muza bekliyoruz.
Kurs programımızı inceleyerek matrixe girmeye hazır olun :) Bu programı özel fotoğraf dersi almak için tıklayın ve diğer tüm kurslarımızı görmek isterseniz: Fotoğrafçılık Kursu

Temel Fotoğrafçılık Kursu Programı