Amazon hepimizin bildiği gibi günümüzde dünyanın her tarafında en çok kullanılan e-ticaret sitesi. Amazon’a ürün görseli eklemek bu kadar önemli olunca Amazon’da satış yapmak için gerekenlerin başında  ürün görseli hazırlamak geliyor. Biz de sizlerin Amazon’daki başarısı için, Amazon fotoğraf ölçüleri ve Amazon görsel gereklilikleri gibi tüm önemli bilgileri bu blogta topladık! Hiç şüphesiz bu bloğu okuduktan sonra, ”Amazon’a ürün yükleme nasıl yapılır?” sorusu hakkında kafanızda soru işareti kalmayacak ve Amazon’a ürün görseli eklemek için yeterli bilgiye sahip olacaksınız.

Ayrıca Amazon’a yükleyeceğiniz fotoğraflar konusunda güveneceğiniz bir fotoğrafçı ekibi arıyorsanız LUX Fotoğraf Video Prodüksiyon olarak tüm deneyimlerimizle hazırız! Tüm e-ticaret çekimlerimizi Trendyol, Amazon Ürün Fotoğraf Çekimi ve Video Çekimi sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Amazon’da satış yapmak için en önemli etken ürün fotoğraflarıdır. Amazon’da en çok satılan ürünlere baktığınızda bunların görseller konusunda rakip markalardan daha önde olduğunu göreceksiniz. Çünkü müşteriler bir ürünü online satın alırken ürünlerin görsellerine güvenirler. Amazon ürünleriniz için ne tür fotoğraflara ihtiyacınız olacağına karar verirken göz önünde bulundurmanız gereken birçok seçenek var. Aşağıda harika fotoğraflar elde etmek için bilmeniz gereken her şeyi ele alacağız!

Amazon'a ürün görseli eklemek

1) Ne tür fotoğraflara sahip olmalıyım?

Amazon’a ürün görseli eklemek için birçok görüntü alanı vardır, ancak bunları neyle doldurmalısınız? Tüm alanları dolduracak kadar fotoğrafınız yoksa endişelenmeyin! Çok sayıda düşük kaliteli fotoğraf yerine birkaç yüksek kaliteli resim yüklemek en iyisidir.

Amazon'a ürün görseli eklemek

LUX Fotoğraf Video Prodüksiyon’da e-ticaret müşterimiz için çektiğimiz görsel

Amazon’un Görsel Gereklilikleri

Fotoğraf çekimi yaptırmadan önce yapmanız gereken ilk şey, neye izin verilip verilmediğini bildiğinizden emin olmak için Amazon’un görsel gerekliliklerini kontrol etmektir. Gereksinimlere hızlı bir genel bakış için Amazon Türkiye’de bulunan Amazon’un temel yönergelerine göz atın. Amazon kılavuzu bu konuda işinize çok yarayacaktır çünkü gereklilikler konusunda en güncel bilgiler Amazon kılavuzunda yer alır. Amazon’da satış yapmak için daha ayrıntılı bilgi arıyorsanız, satıcı merkezinize erişmeniz gerekebilir.

Ana görsel

Bu görüntü, müşterilerinizin ilk olarak göreceği şey olduğundan en önemlisidir. Aşağıda bu görsel için en önemli gereksinimlerden birkaçını ele alacağız:

 • Saf beyaz bir arka plana sahip olmalıdır (- 255, 255, 255 RGB değerleri.)
 • Ürün, resim alanının %85’ini veya daha fazlasını doldurmalıdır.
 • Görüntüler bulanık, pikselli, pürüzlü kenarlara sahip olmamalı veya çerçeve kenarıyla kırpılmamalıdır.
 • Görseller, satılan ürünü doğru bir şekilde temsil etmeli ve ambalajından yalnızca satılık ürünü göstermelidir.

Basitçe, ürünü beyaz bir arka plan üzerinde kendi başına fotoğraflamalısınız. Amazon’a ürün görseli eklemek konusunda en önemli detay budur.

Amazon'a ürün görseli yüklemek

LUX Fotoğraf Video Prodüksiyon’da e-ticaret müşterimiz için çektiğimiz görsel

Ek Görseller

Amazon ek fotoğraflarında çok daha fazlasını elde edebilirsiniz. Tüm görüntüler için teknik gereksinimleri karşılamaları gerekir, ancak bunun dışında hemen hemen her istediğinizi yapabilirsiniz. Ancak ne tür fotoğraflar eklemelisiniz?

Karar vermenin en iyi yolu, ürününüz hakkında düşünmektir. Ürününüzün sizi rakiplerinizden ayıran özellikleri nelerdir ve bu özellikleri bir fotoğrafta nasıl gösterebilirsiniz? Örneğin, bir beslenme çantanız varsa, farklı yiyecekler için özel olarak işaretlenmiş bölmeleri göstermek istersiniz!

Amazon'a ürün görseli eklemek

LUX Fotoğraf Video Prodüksiyon’da e-ticaret müşterimiz için çektiğimiz görsel

Ek(ikincil) resimlerinizle başka neler yapabilirsiniz ve kaç tane olmalıdır? Amazon, ikincil görüntüler için size çok sayıda alan sağlar, ancak hepsini kullanmak için baskı hissetmeyin. 3-4 yüksek kaliteli, profesyonel fotoğraf, müşterileriniz üzerinde 6-7 düşük kaliteli veya ucuz görünümlü fotoğraftan çok daha iyi bir izlenim bırakacaktır.

İkincil görüntüler için diğer seçenekler, isteğe bağlı aksesuarları içeren gruplar veya fotoğraflar olabilir. Ana görselde isteğe bağlı veya ek öğelere izin verilmez, ancak bunları ek resimlerinizde, bloklanma riski olmadan gösterebilirsiniz.

Dekorlu fotoğraflara ihtiyacınız var mı?

Amazon’da en çok satış yapan ürünlerin neredeyse hepsinin en az bir lifestyle resmi vardır. Bu resimler kullanılan ürünü veya kullanılacağı bir ortamda gösteren bir fotoğraflardır. Bir blender için bir mutfak sahnesi veya smoothie yapmak için kullanan bir kişinin fotoğrafını düşünün.

Profesyonel yaşam tarzı fotoğraf çekimlerinin birçok Amazon satıcısı için uygun olmayan bütçeler gerektirebilir. Profesyonel dekorlu çekimleri için harika bir alternatif var: yaşam tarzı stok görseller. Ürününüz fotoğraflandıktan sonra ve gerçekçi bir şekilde stok fotoğrafa photoshop yapılır, bu da size çok zaman ve para kazandırabilir.

Amazon'a ürün görseli eklemek

Ürünlerinize özel dekorlu ürün fotoğrafları çektirmek için bize ulaşabilirsiniz.

 2) Ana Görseli Hazırlama

Ana resminiz, satışınızdaki en önemli fotoğraftır, çünkü müşterilerinizin ilk göreceği şey budur. Amazon’a ürün görseli eklemek, fiyatın yanında, satışlarda ve dikkat çekmede en önemli unsurdur. Kötü fotoğraflar markanızın güvenilmez ve kalitesiz görünmesine neden olur. Uzmanlar, ana resim için bir profesyonel ürün fotoğrafının bir iPhone ile fotoğrafına karşı satışlarda %20’lik bir artış sağlayacağı konusunda genel olarak hemfikirdir, ancak müşterilerimizden çok daha yüksek getirileri olduğunu duyduk.

Yani herhangi bir şeye yatırım yapacaksanız, ana görsele olmalıdır. Amazonda satış yapmak için gerekenlerin başında ana görselin kalitesi gelir. Aşağıda Amazon’a ürün görseli eklemek için resim gereksinimlerini ve bazı iyi fotoğraf örneklerini ele alacağız.

Amazon'a ürün görseli eklemek

LUX Fotoğraf Video Prodüksiyon’da e-ticaret müşterimiz için çektiğimiz görsel

Ana Görsel için Amazon Görsel Gereklilikleri

Ana görseller, aramada ve listelemede gördüğünüz ilk görseldir. Bunlar, Amazon’a ürün görseli eklemek için açık ara en önemli resimlerdir. Daha iyi bir ana liste fotoğrafı daha fazla tıklama alacak ve daha yüksek satışlar sağlayacaktır. Amazon bu fotoğraf konusunda çok katı ama bu şartlar dahilinde kaldığınız sürece çok yaratıcı olabilirsiniz.

 Ana Görselleri İçin İzin Verilmeyenler

 • Ürünün grafiği, sunumu veya illüstrasyonu OLMAMALIDIR.
 • Müşterinin kafasını karıştırabilecek hariç tutulan aksesuarlar veya aksesuarlar GÖSTERMEMELİDİR.
 • Grafik tasarımı, ürünün parçası olmayan metinleri veya logoları/filigranları/iç resimleri GÖSTERMEMELİDİR.
 • Aynı ürünün birden fazla görünümünü GÖSTERMEMELİDİR.
 • Renkli arka planlar veya yaşam tarzı resimleri üzerinde OLMAMALIDIR

Amazon'a ürün görseli eklemek

Harika Ana Resim Nasıl Elde Edilir?

İyi bir ana liste resmi yapan nedir? Beyaz arka plan dışında, dikkate alınması gereken birkaç şey var.

Görüntülerinizi Kare Olacak Şekilde Kırpın ve Planlayın

Amazon, birçok farklı boyuta kırpılmış görüntüleri destekler. Bununla birlikte, görüntü kare değilse, kare yapmak için görüntünün dışına dolgu ekleyecektir.

Uzun veya geniş düzenlemeler oluşturmak, görüntülerin daha küçük görünmesini sağlar. Bu, örneğin genişletilmiş bir özçekim çubuğu gibi büyük gruplarda veya uzun öğelerde çok olur. Fotoğraf Amazon’a yüklendiğinde, resmi kare yapmak için sistem tarafından beyaz boşluk eklenir.

İpucu : Ürün düzenlemelerini fotoğraf kare olacak şekilde yapmaya çalışın.

Amazon'a ürün görseli eklemek

LUX Fotoğraf Video Prodüksiyon’da e-ticaret müşterimiz için çektiğimiz görsel

Fotoğraf Örnekleri

Fotoğraflar, bir satışın en önemli yönlerinden biridir. Harika bir resim, ürününüzün harika görünmesini sağlayabilir, tıklama oranlarını artırabilir ve daha fazla ürün satabilir. Kötü fotoğraflar, ürününüzün düşük kaliteli görünmesine neden olabilir. Bu kadar önemliyse neden ucuz profesyonel olmayan rotasını seçelim?

Bir profesyonel çekim yaptırmak yerine bunu kendiniz yapmaya karar veriyorsanız, kendinize şu soruyu sorun, “Buna değer mi?” Araştırmalar ve uzmanlar, profesyonel fotoğrafların Amazon’da profesyonel olmayanlardan çok daha fazla ürün sattığını kabul ediyor. Aşağıda bir cep telefonu fotoğrafı ile profesyonel bir görüntü arasındaki farkı görebilirsiniz.

badvsgood Amazon Ana Liste Resimleri

İşte harika ana liste görselleri oluşturacak, çektiğimiz birkaç fotoğraf örneği:

Amazon'a Ürün Görseli Eklemek

LUX Fotoğraf Video Prodüksiyon’da e-ticaret müşterimiz için çektiğimiz görsel

Amazon'a Ürün Görseli Eklemek

LUX Fotoğraf Video Prodüksiyon’da e-ticaret müşterimiz için çektiğimiz görsel

Amazon'a ürün görseli eklemek

LUX Fotoğraf Video Prodüksiyon’da e-ticaret müşterimiz için çektiğimiz görsel

3) Ek Görselleri Hazırlama

Ek resimleriniz, ürününüzün farklı açılarını, grup düzenlemelerini veya belirli özelliklerini gösterebilir. Bu fotoğraflara metin veya grafik, isteğe bağlı/eklenti öğeleri veya yaşam tarzı ayarları ekleyebilirsiniz. Aşağıda resim gereksinimlerini ve iyi ikincil listeleme fotoğraflarının bazı örneklerini ele alacağız.

İkincil görseller için gereksinimler basittir, tüm görseller için Amazon resim gereksinimleri karşılamalıdırlar, ancak bunun dışında hemen hemen istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz.

Amazon'a ürün görseli eklemek

LUX Fotoğraf Video Prodüksiyon’da e-ticaret müşterimiz için çektiğimiz görsel

Dikkat Çekici Ek Görseller Elde Etme

İkincil satış resimleri, sattığınız ürünün türüne ve öne çıkarmak istediğiniz belirli özelliklere göre değişiklik gösterebilir. İsteğe bağlı aksesuarlar da dahil olmak üzere grupları, yakın çekimleri, bilgi grafiklerini veya fotoğrafları gösterebilirsiniz. Ana görselde isteğe bağlı veya ek öğelere izin verilmez, ancak bunları ikincil resimlerinizde, onaylanmama riski olmadan gösterebilirsiniz. Amazon’a ürün görseli eklemek bu açıdan sizi özgür bırakır ve ürünlerinizi istediğiniz şekilde yansıtabilirsiniz.

Birçok satış, ürününüzün bir model tarafından veya belirli bir ortamda tutulduğunu veya kullanıldığını gösterebilen yaşam tarzı veya kullanımdaki fotoğrafları içerir. Bunlar, beyaz arka planlı ürün fotoğraflarından, genellikle açık havada veya ofis ya da ev gibi bir ortamda yer almaları bakımından farklılık gösterir. Lifestyle çekim örnekleri görmek için İnstagram hesabımıza göz atabilirsiniz.

Aşağıda Amazon’a ürün görseli eklemek için kullanılacak en iyi ikincil fotoğraf türlerini ele alacağız.

Grup çekimleri ve isteğe bağlı aksesuarlar

Ürününüz çeşitli renklerde geliyorsa, mevcut tüm farklı renkleri gösteren bir grup fotoğrafı ekleyebilirsiniz.

Amazon'a Ürün Görseli Yüklemek

Ayrıca arka planla biraz yaratıcı olabilirsiniz.

Ürününüz için isteğe bağlı aksesuarlar sunuyorsanız, ürünün yanına ek öğeleri gösteren bir grup fotoğrafı ekleyebilirsiniz.

Amazon'a Ürün Görseli Yüklemek

Yakın çekimler ve bilgi grafikleri

Yakın plan çekimler özellikleri gösterebilir ve ürününüzün belirli kısımlarını vurgulayabilir. Özellik hakkında daha fazla bilgi içeren bu görüntülere infografikler bile ekleyebilirsiniz. Amazon’a ürün görseli eklemek için en güzel seçeneklerden biri olan bu detay çekimleri, ürününüz hakkında detaylı bilgi verir ürünün daha iyi yansıtılmasını sağlar

Amazon'a Ürün Görseli Yüklemek

Yaşam tarzı fotoğrafları

Ürünlerinizin içeriği, kullanım alanı ve kullanım şekliyle ilgili bilgi vermek için en iyi yol lifetsyle fotoğraflar çektirmektir. Bu dekorlu çekimlerde önemli olan hazırlanan dekorun ürüne uygun ve ürünü doğru yansıtacak olmasıdır. Klasik bir dekorlu çekiminin maliyeti çok yüksekse, bunun yerine yapabileceğiniz birkaç şey var. Fotoğraflar için bir Instagram veya sosyal medya fenomeni ile ticaret yapabilir veya ürününüzü bir stok görsele eklemek için Photoshop’u kullanabilirsiniz. Amazon’da en çok satış yapan ürünlerin başında dekorlu ürün çekimleri olan ürünler gelir. Siz de ürün görseli hazırlamak istiyorsanız dekorlu ürün fotoğraflarımızı inceleyebilirsiniz

Amazon'a ürün görseli eklemek

LUX Fotoğraf Video Prodüksiyon’da e-ticaret müşterimiz için çektiğimiz görsel

Amazon'a ürün görseli eklemek

Video ekleme

Amazon’a video ekleme yapmak, ürünlerinizi en iyi şekilde yansıtmayı sağlar ve müşterilerin ürüne güvenini arttırır. Son zamanlarda ortaya çıkan istatistiklere göre müşterilerin videosu olan ürünlere karşı daha çok ilgi gösterdiği ortaya çıkmıştır. Bu yüzden ürünlerinize video çekimi yaptırmak satışlarınızı büyük oranda arttırır.

Amazon satıcı hesabına girdiğinizde ürününüz için fotoğraflar eklerken Amazon video ekleme kısmı da sunar. Video ekleyip eklememek size kalmıştır ancak bir video ile satışlarınızın ne kadar arttığına inanamayacaksınız!

Amazon’a video eklemek için örnek video çekimi görmek isterseniz ürün tanıtım video çekimlerimizi buradan inceleyebilirsiniz.

Amazon İçin 360 Derece Video

Amazon’da alışveriş yapan tüketiciler için daha çekici ve farklılaştırılmış bir ürün deneyimi yaratmada 360 derece video artık çok kullanılıyor. Amazon, sistemine çok sayıda ürün kategorisine 360 ​​derecelik ürün videosu görüntüleyici ekledi. Otomotiv, mobilya, hobi, ev tadilatı, mutfak, spor malzemeleri, aletler ve oyuncaklar gibi çeşitli alanlarda 360 derece ürün videosu eklemeniz mümkün. Ürün videoları, e-ticaretinizi %40’a kadar artırmanıza yardımcı olabilir ve daha da önemlisi, tüketicilerin %91’inden fazlası, satın alma kararı verirken 360 derecelik videoların olmazsa olmaz olduğuna inanmaktadır.

360 derece ürün videosu için uygun ekipmanınız yoksa veya daha profesyonel bir video istiyorsanız, bırakın sizin için yapalım! LUX Fotoğraf Video Prodüksiyon olarak uygun fiyata kaliteli işler üretiyoruz! 360 ürün video örneklerimizi ürün tanıtım video çekimi sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

İkincil Görsel Örnekleri

Aşağıda, bir Amazon listelemesinde ikincil listeleme fotoğrafları olarak harika görünecek çalışmalarımızdan bazılarını ekledik:

Amazon'a Ürün Görseli Eklemek

LUX Fotoğraf Video Prodüksiyon’da e-ticaret müşterimiz için çektiğimiz görsel

Amazon'a Ürün Görseli Eklemek

LUX Fotoğraf Video Prodüksiyon’da e-ticaret müşterimiz için çektiğimiz görsel

Amazon'a ürün görseli eklemek

LUX Fotoğraf Video Prodüksiyon’da e-ticaret müşterimiz için çektiğimiz görsel

4)Amazon Görüntü Boyutlandırma ve Kalite

Amazon’a ürün görseli eklemek için fotoğrafları biçimlendirirken, Amazon görsel arama konusunda resimlerin doğru boyutta emin olmak istersiniz. Boyutlandırma, rollover yakınlaştırma işlevini etkiler. Ayrıca tif gibi bir dosyayı jpeg’e aktarıyorsanız, görüntüleri sıkıştırırken dikkatli olmalısınız.

Zoom Rollover Efektleri 3000px Değil, 2000px’te Sona Eriyor

Amazon, müşteri görüntünün üzerine geldiğinde etkinleşen görüntünün piksel genişliğine bağlı olarak özel bir yakınlaştırma görüntüsü oluşturur.

Yaygın bir yanılgı, yakınlaştırma etkisini en üst düzeye çıkarmak için 3000 piksellik bir görüntüye ihtiyacınız olduğudur ancak 1000 piksel, 2000 piksel ve 3000 piksel boyutlarında 3 resim yüklediğimizde 2000 ve 3000 piksel görüntü arasında bir fark olmaz.

Bunu not etmek önemlidir çünkü:

 • Sanılanın aksine tam yakınlaştırma efektini elde etmek için 3000 piksellik bir resme ihtiyacınız yok.
 • 1000 piksel ile 2000 piksel arasında farklı yakınlaştırma seviyelerine sahip olabilirsiniz.
 • Maksimum boyutunuzu 2000 piksel ile sınırlayarak, resimleriniz daha küçük bir dosya boyutuna sahip olacak, bu da yönetimi daha kolay olacaktır ve bunları oluşturmak için daha düşük bir megapiksel kamera kullanabilirsiniz.

İpucu : Yakınlaştırma özelliği için resimlerinizi 1000 piksel ile 2000 piksel arasında ayarlayın. Listelemenizin tüm özelliklerine erişmek için 2000 pikselden büyük bir resme ihtiyacınız yoktur.

Amazon’da 1000px Görüntünün Yakınlaştırılması

amazonimagerequirement Amazon Görüntü Boyutlandırma ve Kalite

Amazon’da 2000px Görüntünün Yakınlaştırılması

amazonimagerequirements Amazon Görüntü Boyutlandırma ve Kalite

Amazon’da 3000 piksellik bir görüntünün yakınlaştırılması | 2000px ve 3000px arasında fark yok

3amazonimage gereksinimleri Amazon Görüntü Boyutlandırma ve Kalite

Seller Central Görüntülerinizi İşler ve Sıkıştırır, Bu yüzden İki Kere Yapmayın.

Amazon’a ürün görseli eklemek için Amazon satıcı paneli, satış görselleri için otomatik olarak 1:1 kare 500 piksel sıkıştırılmış jpeg oluşturacaktır. Bunu bilmek önemlidir çünkü yüklenecek görüntüler oluştururken, görüntülerin çift sıkıştırılması ‘sıkıştırma yapaylıklarına’ yol açabileceğinden ve görüntüyü yok edebileceğinden sıkıştırma kullanmamak en iyisidir.

Bunun güzel yanı, resimlerinizi farklı bir biçime dönüştürmenize gerek olmamasıdır, dosya 10 megabaytın altında olduğu sürece Amazon’un yazılımı bunu sizin için yapacaktır. Bu kullanışlıdır çünkü çok fazla görüntü işleme yapmanız gerekmez.

İpucu: Photoshop’ta kaydediyorsanız, bunun anlamı Jpeg sıkıştırmanızı 12’ye ayarlayın. Diğer yazılımlarda bu sıkıştırma ayarını arayın ve maks.

Resimlerinizi sıkıştırmayın, Amazon sizin için yapacak.

amazonimagerequirements setcompressionto12 Amazon Görüntü Boyutlandırma ve Kalite

5) Satış için fotoğraf çektirmeye hazırım, ne bilmem gerekiyor?

Amazon’a ürün görseli eklemek işi hangi çekimlere ihtiyacınız olduğunu belirledikten sonra, neredeyse biter! Bu Amazon için ihtiyacınız olan fotoğrafları çekmeyi kolaylaştırır. Aşağıda Amazon için harika fotoğraflar elde etmek için yapmanız gerekenleri gözden geçireceğiz.

Arka fon

Amazon’un görüntü gereksinimlerine en iyi şekilde uyduğu için düz beyaz arka plan seçeneğimizi öneriyoruz. Beyaz fon fotoğraf çekimlerini doğru stüdyo aydınlatmalarıyla oluşturuyoruz. Çoğunlukla dekupe işlemi yapmıyoruz ve tavsiye etmiyoruz. Ürünün kenarlarında ve yarı saydam ürünlerde ürünün kalitesini bozan dekupe yerine profesyonel ışıklandırma desteği ile arka planı bembeyaz yapın. Bir stüdyomuzda öyle yapıyoruz. En iyi beyaz fon çekimleri için sitemizden beyaz fon fotoğraf çekimi örneklerimizi inceleyebilirsiniz.

Dosya tipi

En hızlı ve en kolay dosya türü seçeneği için Amazon Ready Jpeg’i seçin. Bu jpeg’ler, Amazon’a ürün görseli eklemek için mükemmel bir şekilde hazırlanmıştır ve neredeyse tüm web kullanımlarında da harika çalışır. Ancak, görüntüleri kendiniz kırpmak ve biçimlendirmek konusunda rahatsanız, bunun yerine her zaman Yüksek Çözünürlüklü Tif’leri seçebilirsiniz. Bu dosya türü daha çok yönlüdür, ancak doğrudan Amazon’a yüklenemez.

Kısacası, bilgisayar konusunda çok bilgili değilseniz, zamandan tasarruf etmek ve yüklemeyi kolaylaştırmak için Jpeg’i kullanın. Ancak Photoshop veya Lightroom’da yolunuzu biliyorsanız, Tif dosyasını alabilir ve kendiniz biçimlendirebilirsiniz.

Çekim Talimatları – Ürün Düzenlemesi

Dikkate alınması gereken son bir şey, ürünlerinizin sağladığınız çekim yönünde düzenlenmesidir. Grup çekimleri veya daha büyük öğeler için ürünleri kare bir düzende yerleştirmeye çalışın. Bu, Amazon için ihtiyacınız olan kare mahsulde en iyi şekilde görünecek ve ürününüzün çerçevede ortalanmış ve büyük görünmesini sağlayacaktır.

Amazon'a ürün görseli eklemek

LUX Fotoğraf Video Prodüksiyon’da e-ticaret müşterimiz için çektiğimiz görsel

Temel bilgiler bu! Biraz yaratıcı ilham almak için ürün anahtar kelimenizi arayın veya rakiplerinizin neler yaptığını kontrol edin. Amazon için çekilecek fotoğraflarınızı daha emin ellere bırakmayı da tercih edebilirsiniz. E-ticaret siteleri için harika görseller istiyorsanız, LUX Fotoğraf Video Prodüksiyon, 17 yıllık tecrübesiyle ürünlerinizi daha iyi tanıtabilmeniz için profesyonel fotoğraf çekimi yapıyor. Ayrıntılı bilgi ve randevu almak için 0532 511 69 92 numaralı telefondan arayabilir, WhatsApp hattımıza yazabilir veya bilgi@burakbulut.net adresine mail atabilirsiniz.