Fotoğrafçılar için Işık Dersleri 2017-12-25T20:26:46+00:00

Fotoğrafçılar için Işık Dersleri

Her fotoğrafçı ışığı çok iyi bilmeli

Modeller eşliğinde, paraflaş, tepeflaşı ve doğal ışık dersleri

Fotoğrafçılar için Işık Dersleri

Fotoğraf ışık demektir, bunu hepiniz biliyorsunuz. İster ürün çekmek isteyin, ister moda fotoğrafı, ışığı yönetemezseniz fotoğrafta ilerleyemezsiniz. Işık sadece kitaplardan okuyarak, internetten izleyerek öğrenilemez. Işığın yapısını, davranışlarını, etkileşimlerini ve en önemlisi ışığı dönüştürmeyi hem doğal hem de yapay ışıklarla uygulayarak ve görerek öğrenebilirsiniz. Fotoğrafçılıkta kullanılan paraflaş, tepe flaşı, yansıtıcı ve ışık modifikatörlerini hem stüdyoda hem de iç-dış farklı mekanlarda farklı koşullarda yönetebilme becerisi uzun süreçler ister. Bu anlamda alacağınız Fotoğrafçılar için Işık Dersleri ile süreci hızlandırmak profesyonel fotoğrafçılığa hızlıca geçiş daha gerçekçi olmaktadır.

Portre ve moda fotoğrafçılığına adım atmak isteyenler için bir başka zorlukta modelle çalışma, modeli yönlendirebilme, hem ışığı, hem modelle hayalindeki fotoğrafta buluşturmaktır. Bu buluşma tahmin edilenin aksine sadece bir fotoğraf makinesi bir ışık ve bir modelden ibaret değil. Işığı çok iyi bilmek, modelle iletişim ve modeli yönlendirmek, sahneleri kurgulamak ve amaca en uygun bileşenleri biraraya getirmek, kuaför, makyöz, asistan, mekan, transfer, model ajansı gibi parametreleri de olan çok adımlı ve çoklu bir süreç yönetimidir.

Bu zorlukları aşan fotoğrafçılara katılabilmeniz için; Fotoğrafçılar için Işık Derslerinde erkek-kadın sayısız model kullanarak, ışığın her durumu kendi makinenizle deneyimleyerek ve tüm bu süreçlerin her aşamasını öğrenebileceksiniz.

Altını çizerek belirtelim ki, atölyemizdeki Fotoğrafçılar için Işık Dersleri Türkiye’de kendi alanlarında tek, öncü ve özgün atölyelerdir. Bugüne kadar hem grup dersleri hem özel derslerle yaklaşık 400 kişiyi mezun ettik. Editorial, katalog, ürün, still-life fotoğraf çekimleriyle gurur duyduğumuz kursiyerlerimiz arasında yer almak için fotoğrafçılık kurslarımızı inceleyip kursiyerlerimizin görüşlerini okuyarak fotoğrafçılık kurslarımıza hemen şimdi online veya telefonla kayıt olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Kurslarımız

Profesyonel fotoğrafçılık sektöründe büyük bir ilgiyle karşılanan, ışığı çok iyi öğreneceğiniz stüdyo fotoğrafçılığı kursumuzla tanışın.

Bu kurstan sonra tepeflaşınız çok daha değer kazanacak ve fotoğraf çantanızın ayrılmaz bir parçası olacak.

Bu kursta amacımız, Türkiye’de ilk defa, başından sonuna ürün fotoğrafçılığının tüm detaylarını saat, mücevher, cam, yemek örneklerini birlikte çekerek öğrenmek.

Fotoğrafçılar için Işık Dersleri
Fotoğrafçılar için Işık Dersleri

Eğitimleri Gerçekleştirdiğimiz Atölyemiz

Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi Stüdyomuz

Burak Bulut Fotoğraf Atölyesinde Sizi Ne Bekliyor?

Fotoğrafçılık Kursu Ön Kayıt
Almak istedğiniz fotoğrafçılık kurslarımıza ön kayıt yaptırmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.

Temel Fotoğrafçılık Kursu İleri Fotoğrafçılık Kursu Stüdyoda Modelli Işık Atölyesi Ürün Fotoğrafçılığı Kursu Strobist - Tepeflaşı Kursu Temel Photoshop Retouch - İleri Seviye Photoshop Kursu Adobe Lightroom Kursu Özel Fotoğraf Dersi Doğum Fotoğrafçılığı Fotoğrafçılar İçin Renk Teorisi Fotoğrafçılar İçin Temel Video ve Kurgu Eğitimi Güçlü Siyah Beyaz Fotoğraf Yapma Atölyesi Serhan Serter'le Düğün Fotoğrafçılığında Ekipman YönetimiDış Mekanda Paraflaşlarla Yaratıcı Portre Teknikleri Atölyesi

* Tüm kurslarımızda kısıtlı kontenjan bulunmaktadır. Bu sebeple ön kaydınızı yaptırdıktan sonra Atölyemizi ziyaret ederek veya EFT ile 50 TL ön ödeme yapmanızı rica ederiz.
* Fotoğraf kursu ödemelerinizi tek çekim Kredi Kartı ile yapabilirsiniz. (Nakit öderseniz ek indirimden yararlanabilirsiniz.)

Temel Fotoğrafçılık Kursu kaydı için:

5 hafta, 20 saat sürecek Temel Fotoğrafçılık Kursu ücreti: 410 TL’dir (390 TL nakit veya havale indirimli).