Profesyonel Fotoğrafçı ve Video Çekim Hizmetleri

LUX Fotoğraf Video Prodüksiyon

2005 yılında Burak Bulut Fotoğraf Atölyesi olarak başladığımız yolculuğumuz, LUX Fotoğraf Video Prodüksiyon ismi ve dev kadrosuyla devam ediyor.  Kurumsal ihtiyaçlarınıza yönelik, satış odaklı görsellerinizi deneyimli art direktör, fotoğrafçı ve videographer takımımız oluşturuyor.

Moda Çekimi

Moda, ifade biçimimizin bir yansımasıdır. Tekstil ürünleriniz en iyi şekilde temsil edilmeyi hak ediyor!

Kozmetik Çekimi

Güzellik ve kozmetik dünyasında fark yaratmak istiyorsanız, en iyi kozmetik çekimleri ile sizi destekliyoruz!

Takı Çekimi

Müşterilerinizin gözlerini kamaştırmak ve takılarınızın çekiciliğini vurgulamak için mükemmel takı çekimlerine ihtiyacınız varsa, doğru yerdesiniz!

Amazon & Trendyol & Etsy Çekimi

Amazon’da ve Trendyol’da ürünlerinizi satmak artık daha kolay ve etkili. Biz, profesyonel Amazon ürün çekimi hizmetimizle ürünlerinizi çekmek ve müşterilerinizi etkilemek için buradayız.

LUX; Fotoğrafçı ve Videographer Ekibimiz ve Biz Kimiz?

İstanbul ‘da bulunan LUX Fotoğraf Video Prodüksiyon şirketinde her biri alanında 4-17 yıl deneyimli , tam donanımlı profesyonel fotoğrafçılar ve video çekim profesyonelleri ile hizmet vermektedir. Daha önce 13 yıl kadar sektördeki lider fotoğrafçılık kursu merkezi de olmasının avantajıyla, şuan mesleği fotoğraf çekmek olan 1000’den fazla kişi atölyemizde eğitimlerini almıştır  LUX Fotoğraf Video Prodüksiyon şirketi kurucusu Profesyonel fotoğrafçı Burak Bulut ve LUX Fotoğraf Video Prodüksiyon geniş ekibi bilgi ve tecrübesiyle, özenli hizmetiyle kurumsal firmaların görsel ihtiyaçları doğrultusunda çözümler üretmekte. Yani, deneyimli bir e-ticaret fotoğrafı ve videography arayışındaysanız çok doğru yerdesiniz :)

Fotoğrafçı ve Ekipman

Tam donanımlı bir fotoğraf stüdyosu, göz kamaştıran ışıklar ve vizörün arkasında her biri alanın uzman profesyonel fotoğrafçı ve videographer ekibimiz!

Deneyimli ve profesyonel ekibimizle aynı zamanda atölyemizde en yeni ve dünyanın en iyi kameralarını kullanıyoruz. 2024 için 3 adet 61 megapiksel ve 2 adet 42.4 megapiksel toplam beş yüksek teknoloji kameramız fotoğrafçılık ve video çekimlerimize hazır. Onun yanında sınıfının en iyisi mercekleri kullanıyoruz. Tabi iyi bir profesyonel fotoğraf çekiminin gereklerinden bir diğeri iyi ışıklar kullanmak. Burak Bulut danışmanlığında en iyi fotoğrafçılarımız 10’larca son teknoloji paraflaş ve sürekli ışığımız, sayısız ışık şekillendiricisi kullanarak ürününüzün en iyi özelliklerini ortaya çıkaran profesyonel ürün fotoğraf çekimi gerçekleştiriyor. Son olarak ürün fotoğraflarının doğru renkte teslim edilmesi için fotoğrafçı ve retoucher ekibimiz birlikte çalışarak renk kalibrasyon sistemi ve ona uygun monitörlerde dijital düzenlemesini yaparak size söz verdiğimiz tarihte teslim ediyoruz. En iyi fotoğraflar için bize ulaşın!

Ve de işini özveriyle, severek yapan bir ekibimiz olduğu için çok şanslıyız!