Profesyonel Headshot Fotoğraf Çekimi

Başarılı bir şekilde ilerleyen tüm oyuncu ve modellerin ilk yaptığı şey, profesyonel headshot çekimi / cast fotoğraflarına sahip olmaktır.

İş Getirecek Headshot Çekimi / Cast Fotoğraf Çekimi

Sevgili Oyuncu ve Oyuncu Adayları

Bizi ortak bir noktada birleştiren şey şu an en önemli ve öncelikli ihtiyacınız olarak head fotoğraf çekimi / cast fotoğrafçısı için kime başvuracağınız. İşi bilen, sizi en iyi şekilde tanıtacak fotoğraflara sahip olmanızı sağlayacak profesyonel bir fotoğrafçı arıyorsunuz. Ve işte buradasınız :)

Öncelikle hepinize başarı dolu bir kariyer hayatı diliyoruz. Cast / Headshot çekimleri yaptığımız ve başarı dilediğimiz oyuncuları, bir süre sonra televizyon kanallarında, sinema filmlerinde veya herhangi bir projede görmek bizi çok heyecanlandırıyor.

Cemal Gökdemir 🤩
.
.
.
.
.
#sony #sonyalpha #oyunculukajansı #headshot #actorlife #castcekimi #oyuncuportresi
...

8 0

Berna Keskin 🤩
.
.
.
.
.
#oyunculukajansı #castcekimi #oyuncuportresi #headshot #actresslifestyle #sony #sonyalpha
...

19 0

Merve Bayraklı ile yaptığımız imaj çekiminden 📸
@mervebayrakli
.
.
.
.
.
#castcekimi #oyunculukajansı #castfoto #oyuncuportresi #burakbulutfotografatolyesi #headshot #actresslifestyle
...

9 0

Mehmet Tarık Sarıyar 🤩
.
.
.
.
.
#burakbulutfotografatolyesi #oyuncuportresi #castcekimi #oyunculukajansı #castfoto #headshot
...

18 0

Mehmet Can Sürmen 🤩 ...

18 0

Merve Bayraklı ile yaptığımız imaj çekiminden 📸
@mervebayrakli
...

7 1

Zeynep Arslan ✨
.
.
.
.
.
#castdirektörü #oyunculukbasvurusu #headshots #actresslife #burakbulutfotografatolyesi #castajans
...

25 0

Canan Özkaynak ✨
.
.
.
.
#castajans #burakbulutfotografatolyesi #oyuncu #headshotphotographer #actrees #luxprodüksiyon
...

15 1

Özge İnce ✨
.
.
.
.
#castajans #actresshot #oyunculukbaşvurusu #tiyatrocu #burakbulutfotografatolyesi #headshotphotographer
...

32 0

@bmbarismumcu ile yaptığımız Headshot fotoğraf çekiminden. Oyunculuk hayatından kendisine başarılar dileriz 🍀#cast #castfotoğrafı #headshot #headshotphotographer #castajans #burakbulutfotografatolyesi #fotoğrafçekimi ...

10 0

Cast Headshot Fotoğrafı Çekim Fiyatları

Sadece Headshot Çekimi

590TL -------------------- 45 DAKİKA ÇEKİM
 • 4 Photoshoplu Final Fotoğrafı. Renkli ve Siyah Beyaz Teslim
 • Ek photoshoplu her fotoğraf +70 TL
 • 1 Kıyafetle çekilebilirsiniz
 • Çekilen Tüm Ham Fotoğrafların Teslimi

Headshot ve Boydan Fotoğraflar

1180TL -------------------- 90 DAKİKA ÇEKİM
 • 8 Photoshoplu Final Fotoğrafı. Renkli ve Siyah Beyaz Teslim
 • Ek photoshoplu her fotoğraf +70 TL
 • 2 Kıyafetle çekilebilirsiniz
 • Çekilen Tüm Ham Fotoğrafların Teslimi

Headshot + Özel İmaj Çekimi

1490TL -------------------- 120 DAKİKA ÇEKİM
 • 15 Photoshoplu Final Fotoğrafı. Renkli ve Siyah Beyaz Teslim
 • Ek photoshoplu her fotoğraf +70 TL
 • 3-4 Kıyafetle çekilebilirsiniz
 • Çekilen Tüm Ham Fotoğrafların Teslimi

  Randevu ve Bilgi Almak İçin

  Bilgi Almak İstiyorum Randevu Almak İstiyorum

  Headshot Çekimi yaptırırken

  Cast fotoğrafı tamamen size özel olup, sizi en iyi şekilde tanıtmalı, bir yelpaze görevi görerek geniş bir karakter çeşitliliği sunmalıdır. Etkili ve doğru bir cast çekimi için cast fotoğrafı öncesi, başvuracağınız casting ajansından istedikleri özel bir çekim tekniği veya detayı olup olmadığını öğrenin. Örneğin bazı ajanslar sadece siyah fon-siyah kıyafet ile headshot çekimi isterken bazıları da sadece beyaz fon headshot çekimi isteyebiliyor.
  Eğer herhangi bir detay alamazsanız kendinizi fotoğrafçılarımızın bırakın, üstün headshot çekimi /  cast fotoğrafı çekimi deneyimiyle sizi yönlendireceklerdir.

  Casting fotoğraf çekimimiz için randevulaştığımız saatte stüdyomuzda buluşuyoruz. İstediğiniz ve bizim tavsiye ettiğimiz kıyafetlerinizi bir valize koyup gelin. Herhangi bir sınırlama yok, koca bir valizle de gelebilirsiniz :) Headshot Fotoğrafçınız ile birlikte cast için uygun olabilecek kıyafetlerinizi seçtikten sonra çekime ilk kıyafetle başlıyoruz.
  Bu arada söylemeyi unuttuk bizim cast çekimlerinde zaman zaman birlikte çalıştığımız, çok başarılı işler yapan makyöz ve kuaför iş arkadaşlarımız var. Dilerseniz onların yardımlarını da alabilirsiniz.

  Evet tüm hazırlıklar bitti, çekim için ışık ve objektifin karşısına geçtiniz. Eyvah, oyunculuk bile bu kadar zor gelmemişti değil mi? Merak etmeyin çok geçmeden çekime ve kendinize adapte olmaya ve harika pozlar çıkarmaya başlayacaksınız. Unutmadan söyleyelim fotoğrafçılarımız bu işte bir dahidir, ustalığın sihri size de geçecek! Fotoğrafçılarımız hakkındaki Google yorumları okumak isterseniz tıklayın

  Çekim bittiğinde size dijital olarak tüm ham fotoğrafları teslim edeceğiz. Daha sonra bu fotoğraflar arasından sizin seçtiğiniz pakette belirtilen sayıda fotoğraf seçiminizi bize belirttiğinizde, biz bu fotoğrafları özel photoshop ve retouch çalışmaları ile titizlikle hazırlayacağız. Seçim tarihinden itibaren 2-3 gün içerisinde de harika fotoğraflarınızı ve tüm ham fotoğraflarınızı orijinal boyutlarında dijital olarak size teslim edeceğiz ve bundan sonraki yolunuz için başarılar temenni edeceğiz. Uğurlu gelsin. Headshot çekim fiyatları ve randevulaşmak için burakbulut.net/iletisim sayfasından  ya da instagram dm’den bize her zaman ulaşabilirsiniz.

  Harika bir headshot fotoğraf çekimi çalışmasında buluşmak üzere, hoşçakalın. Headshot çekimi dışındaki diğer Portre Fotoğraf çalışmalarımızı buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

  Headshot Fotoğrafçılarımız
  Headshot Fotoğrafçılarımız15 Yılda 600+ Oyuncunun Headshot Çekimlerini Yaptı
  Oyuncular için çok zor bir çekim bu. Cast – Head fotoğraf çekiminde fotoğrafçı ile oyuncu sürekli iletişimde kalmalı. İş yapacak, en doğru fotoğrafları çekerken gerekli ifadeleri verebilmek için oyuncu kendini rahat hissetmeli, ışık, renk çok iyi olmalı. Tüm bunlar için kendinizi emin ellere bırakmak isterseniz, buradayız :)

  Haftada yedi gün stüdyomuzda Cast / Headshot fotoğrafı çekiyoruz